ελληνική μουσική
    608 online   ·  210.826 μέλη
    mary_omikron
    09.08.2010, 06:53

    Παράθεση:

    Το μέλος nertina στις 08-08-2010 στις 17:55 έγραψε...

    nai alla kapote tha kanei kapoios mia eyxi poy den tha thelei kaneis me tipota na tin katastrepsrei.........

    Το νοημα του παιχνιδιου ειναι ανεξαρτητο απο την θεληση μας. Πρεπει να βρισκουμε τροπους καταστροφης, για να συνεχισει το παιχνιδι, κανοντας συγχρονωςSmile μια καινουργια...


    mary_omikron
    09.08.2010, 07:01

    Ναι, ολοι το θελουμε αυτο, αλλα επειδη ειναι δεδομενο οτι θα συναναστραφουμε και το ακριβως αντιθετο, η ευχη αυτοκαταστρεφεται εν τη γενεσει της....

    Ευχομαι το "πισω-μπρος" των αποφασεων, να εχει τουλαχιστον την χαλαρη αισθηση του "κουνια-μπελα"


    diana13
    09.08.2010, 11:11

    ναι αλλά αν παραχαλαρώσεις στο κούνια-μπέλα, θα πέσεις και θα τσακιστείς!!!

    Εύχομαι, αν μην σταματήσω ποτέ να ελπίζω για κάτι καλύτερο.


    errina
    09.08.2010, 12:29

    Ναι αλλα αν συνεχως ελπιζεις για κατι καλυτερο δεν ικανοποιεισαι με αυτο που ηδη εχεις (Βρε δεν το πιστευω αλλα πως αλλιως θα την κατεστρεφα?? Innocent )

     

    Ευχομαι ομως κ γω οι διακοπες να διαρκουσαν περισσοτερο


    reteos
    12.08.2010, 23:58

    Θα καταντούσε βαρετό .

    Εύχομαι όλα τα μπαλκόνια να έχουν κάγκελα .


    diana13
    13.08.2010, 14:50

    Τώρα πια όλα τα μπαλκόνια έχουν κάγκελα, δεν το ήξερες? Η ευχή σου πραγματοποιήθηκε!!!Δεν ξέρω πριν πόσα χρόνια την έκανες. Παρ' όλα αυτά εγώ θα στην καταστρέψω.

    Αν είχαν όλα τα μπαλκόνια κάγκελα (που έχουν αλλά λέμε τώρα) δεν θα περίσσευε κανένα για τις φυλακές και θα ήταν όλοι οι δολοφόνοι έξω.

    Εύχομαι να ήμουν ένα αστέρι!

     

     


    -----------------
    ό,τι μετριέται δεν μετράει και ό,τι μετράει, ΔΕΝ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ!!!!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : diana13 στις 13-08-2010 14:51 ]


    reteos
    13.08.2010, 16:11

    Δεν είδες τα "πεφταστέρια" την νύκτα  στον έναστρο ουρανό  . Θέλεις και συ να "πέσεις" ; Μια χαρά δεν είσαι ;

    Δεν θέλω να ακούω αυτή τη λέξη  (πέσιμο). Σου καταστρέφω πάραυτα την ευχή που  έκανες . {#emotions_dlg.biggrin}

    Εύχομαι  να πετάω σαν πουλί .


    mary_omikron
    13.08.2010, 19:41

    Τα πουλια τα βρισκει ο χαρος στο φτερο....επομενως μονο ευχη δεν ειναι αυτο που εκανες, καταστρεφεται απο μονη της....

     

    Ευχομαι το "για παντα" να κραταει για παντα.............


    diana13
    13.08.2010, 19:51

    Παράθεση:

    Το μέλος mary_omikron στις 13-08-2010 στις 19:41 έγραψε...

    Τα πουλια τα βρισκει ο χαρος στο φτερο....επομενως μονο ευχη δεν ειναι αυτο που εκανες, καταστρεφεται απο μονη της....

     

    Ευχομαι το "για παντα" να κραταει για παντα.............



    ύστερα έχω άδικο εγω. Πες τα Μαίρη. Αλλά εγω αυτή την ευχή που έκανες δεν θα την καταστρέψω με τίποτα. Θα αφήσω άλλον και θα παίξω παρακάτω!!!!


    reteos
    13.08.2010, 20:51

    Παράθεση:

    Το μέλος diana13 στις 13-08-2010 στις 19:51 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος mary_omikron στις 13-08-2010 στις 19:41 έγραψε...

    Τα πουλια τα βρισκει ο χαρος στο φτερο....επομενως μονο ευχη δεν ειναι αυτο που εκανες, καταστρεφεται απο μονη της....

     

    Ευχομαι το "για παντα" να κραταει για παντα.............



    ύστερα έχω άδικο εγω. Πες τα Μαίρη. Αλλά εγω αυτή την ευχή που έκανες δεν θα την καταστρέψω με τίποτα. Θα αφήσω άλλον και θα παίξω παρακάτω!!!!



    {#emotions_dlg.biggrin}Να τα στεραιοφωνικά που λέγαμε .΄Ολους του βρίσκει ο Χάρος . Καλύτερα στο φτερό παρά στο κεφάλι όπως τα ελάφια .

     

     

     


    diana13
    13.08.2010, 20:53

    Παράθεση:

    Το μέλος reteos στις 13-08-2010 στις 20:51 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος diana13 στις 13-08-2010 στις 19:51 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος mary_omikron στις 13-08-2010 στις 19:41 έγραψε...

    Τα πουλια τα βρισκει ο χαρος στο φτερο....επομενως μονο ευχη δεν ειναι αυτο που εκανες, καταστρεφεται απο μονη της....

     

    Ευχομαι το "για παντα" να κραταει για παντα.............



    ύστερα έχω άδικο εγω. Πες τα Μαίρη. Αλλά εγω αυτή την ευχή που έκανες δεν θα την καταστρέψω με τίποτα. Θα αφήσω άλλον και θα παίξω παρακάτω!!!!



    {#emotions_dlg.biggrin}Να τα στεραιοφωνικά που λέγαμε .΄Ολους του βρίσκει ο Χάρος . Καλύτερα στο φτερό παρά στο κεφάλι όπως τα ελάφια .

     

     

     



    συγνώμη αλλά το τραγούδι δεν διευκρινίζει που τα βρίσκει τα ελάφια, αλλά πότε. (όταν σκύβουν για νερό). Εκτός αν μιλάς εκ πείρας.


    reteos
    13.08.2010, 21:00

    Παράθεση:

    Το μέλος diana13 στις 13-08-2010 στις 20:53 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος reteos στις 13-08-2010 στις 20:51 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος diana13 στις 13-08-2010 στις 19:51 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος mary_omikron στις 13-08-2010 στις 19:41 έγραψε...

    Τα πουλια τα βρισκει ο χαρος στο φτερο....επομενως μονο ευχη δεν ειναι αυτο που εκανες, καταστρεφεται απο μονη της....

     

    Ευχομαι το "για παντα" να κραταει για παντα.............



    ύστερα έχω άδικο εγω. Πες τα Μαίρη. Αλλά εγω αυτή την ευχή που έκανες δεν θα την καταστρέψω με τίποτα. Θα αφήσω άλλον και θα παίξω παρακάτω!!!!



    {#emotions_dlg.biggrin}Να τα στεραιοφωνικά που λέγαμε .΄Ολους του βρίσκει ο Χάρος . Καλύτερα στο φτερό παρά στο κεφάλι όπως τα ελάφια .

     

     

     



    συγνώμη αλλά το τραγούδι δεν διευκρινίζει που τα βρίσκει τα ελάφια, αλλά πότε. (όταν σκύβουν για νερό). Εκτός αν μιλάς εκ πείρας.



    Τα ελάφια δεν έχουν............................φτεράααααααααααααααααααααααααααααααα


    mary_omikron
    14.08.2010, 05:11

    Παράθεση:

    Το μέλος reteos στις 13-08-2010 στις 21:00 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος diana13 στις 13-08-2010 στις 20:53 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος reteos στις 13-08-2010 στις 20:51 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος diana13 στις 13-08-2010 στις 19:51 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος mary_omikron στις 13-08-2010 στις 19:41 έγραψε...

    Τα πουλια τα βρισκει ο χαρος στο φτερο....επομενως μονο ευχη δεν ειναι αυτο που εκανες, καταστρεφεται απο μονη της....

     

    Ευχομαι το "για παντα" να κραταει για παντα.............



    ύστερα έχω άδικο εγω. Πες τα Μαίρη. Αλλά εγω αυτή την ευχή που έκανες δεν θα την καταστρέψω με τίποτα. Θα αφήσω άλλον και θα παίξω παρακάτω!!!!



    {#emotions_dlg.biggrin}Να τα στεραιοφωνικά που λέγαμε .΄Ολους του βρίσκει ο Χάρος . Καλύτερα στο φτερό παρά στο κεφάλι όπως τα ελάφια .

     

     

     



    συγνώμη αλλά το τραγούδι δεν διευκρινίζει που τα βρίσκει τα ελάφια, αλλά πότε. (όταν σκύβουν για νερό). Εκτός αν μιλάς εκ πείρας.



    Τα ελάφια δεν έχουν............................φτεράααααααααααααααααααααααααααααααα



    Ποιος σου ειπε οτι δεν εχουν??  Μπορει καποιος να τους φερθηκε με αγαπη και να τα εκανε να πετανε ψηλα......


    diana13
    14.08.2010, 14:22

    μ' αυτά και μ' αυτά τη χάσαμε τη μπάλλα, οποιος θυμάται την ευχή ας την καταστρέψει μπας και συνεχίσουμε!!!!


    mary_omikron
    15.08.2010, 08:34
    ειχαμε μεινει στην δικη μου ευχη... (ευχομαι το "για παντα" να κραταει για παντα) εμπρος λοιπον καταστρεψτε την για να συνεχισουμε
    errina
    17.08.2010, 01:10

    αν το "για παντα" διαρκούσε για πάντα, όλα θα ήταν δεδομένα..άρα κ ανιαρά.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΖΕΡΙΑ

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : errina στις 17-08-2010 01:13 ]


    XarakiFreeSoul
    17.08.2010, 01:39

    Errina:αν το "για παντα" διαρκούσε για πάντα, όλα θα ήταν δεδομένα..άρα κ ανιαρά.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΖΕΡΙΑ

     

     

    ~Ναι αλλά αν δεν υπηρχε μιζέρια φαντασου πόσο πολυ βαρετη θα ήταν ζωή χωρίς τα κακά πραγματα στον κοσμο...αλλοστε οι αντιθεσεις ειναι το αλατοπιπερο στη ζωη ...ΚΑΛΟ-ΚΑΚΟ...{#emotions_dlg.biggrin}

    Ευχομαι αυριο στις 23:59 να γινει κατι καλο και να μ αλλαξει τη ζωη!~{#emotions_dlg.clap}

     

     

     


    -----------------
    BEING CRAZY IN PARADISE IS EAZY.......

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : XarakiFreeSoul στις 17-08-2010 01:40 ]


    mary_omikron
    17.08.2010, 08:25

    Πωπω...τι κριμα!! Ακριβως στις 23:59 η νεραιδα που εκπληρωνει τις ευχες, εχει ραντεβου για πεντικιουρ

    και θα ειναι απασχολημενη...Δεν εκπληρωνει ευχες εκεινη την ωρα !!

    Ευχομαι να τελειωσει γρηγορα μ αυτο το service και να ξαναπιασει δουλεια (η νεραιδα) !!


    tsiou0tsiou
    18.08.2010, 00:13

    :) ΔΕΝ υπάρχουν νεράιδες.

    Μακάρι να μην βρωμούσαν τα πόδια σου. (χα χα).


    diana13
    18.08.2010, 11:35

    μα δεν βρωμάνε, λάθος πόδια μύρισες, μάλλον τα δικά σου ήταν ή του διπλανού σου!!!!!!

    Θα'θελα να'μουν κηπουρός, σ'ένα κοραλιένιο κήπο στο βυθό!