ελληνική μουσική
    847 online   ·  210.833 μέλη
    mary_omikron
    18.08.2010, 17:43

    Εσυ μπορει να ηθελες να εισαι κηπουρος, αλλα τα κοραλλια ψοφανε και ελαττωνονται με ραγδαιους ρυθμους οποτε και οι ηδη υπαρχοντες κηπουροι περισσευουν....δεν παιρνουν αλλους !!!

     

    Ευχομαι να μην αναγκαζομαι να θεωρω το "μη χειρον βελτιστον"..............


    diana13
    03.09.2010, 20:43

    ας καταστρέψει κάποιος αυτην την ευχή επιτέλους, όχι πάλι εγώ!!!!


    mary_omikron
    04.09.2010, 07:22

    Παράθεση:

    Το μέλος diana13 στις 03-09-2010 στις 20:43 έγραψε...

    ας καταστρέψει κάποιος αυτην την ευχή επιτέλους, όχι πάλι εγώ!!!!



    Ντιανα καταστρεψε την εσυ...το παιχνιδι ειναι παιχνιδι και αντε να το συνεχισουμε Smile


    diana13
    05.09.2010, 18:28

    ναι αλλά για σκέψου να σε κουτσουλήσει ένα πουλί στο πρόσωπο αντί στο χέρι....δεν είναι χειρότερο? άλλωστε αν δεν βλέπεις τα χειρότερα δεν θα εκτιμάς και δεν θα προσπαθείς για τα καλύτερα? (λέμε τώρα....)

    Εὐχομαι να μπορούσα να τρώω όσες σοκολάτες θέλω καθημερινά ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΧΑΙΝΩ ΟΥΤΕ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ!!!!


    -----------------
    ό,τι μετριέται δεν μετράει και ό,τι μετράει, ΔΕΝ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ!!!!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : diana13 στις 05-09-2010 18:29 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : diana13 στις 05-09-2010 19:25 ]


    Kata9liptikia
    05.09.2010, 19:09

    ναι αλλα με αυτο που λες δειχνεις να 'σαι τοσο λαιμαργη που αν δεν παχυνεις απο σοκολατες θα παχυνεις σιγουρα απο κατι αλλο!

    ευχομαι να ξαναρθουν οι AC/DC στην ελλαδα γιατι την τελευταια φορα δεν καταφερα να παω!


    bluewolf
    06.09.2010, 02:37

    Ναι αλλά τη τελευταία φορά που ήρθαν αηδίασαν από την ελληνική πραγματικότητα και τώρα δεν θέλουν να τη βλέπουν ούτε ζωγραφιστή...

    Εύχομαι να μην είχα να σηκωθώ το πρωί....


    leonidasm
    06.09.2010, 05:00

    Ναι,αλλά όχι μόνο θα σηκωθείς το πρωί αλλά θα χυθεί και η φραπεδιά πάνω στο λευκό σου το μπλουζάκι και δεν θα χεις άλλο καθαρό να βάλεις....

     

    Εύχομαι να σταματήσουν αυτές οι αυπνίες μου γιατί κοντεύω να γίνω βρυκόλακας !


    haoticmaze
    06.09.2010, 05:36

    Ναι αλλα μετα θα αρχίσεις να νυστάζεις συνέχεια και δε θα έχεις όρεξη για τίποτα.

    Ευχομαι οι παραπάνω ευχές να μην γινουν αλήθεια!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : haoticmaze στις 06-09-2010 05:46 ]


    -EIPHNH-
    07.09.2010, 22:35

    Χμμ!! (δύσκολο... πως να την "καταστρέψουμε" αυτή την ευχή) λοιπόν... εσύ μπορεί να το εύχεσαι, αλλά κανείς ποτέ δεν ξέρει τι μπορεί να συμβεί και τι όχι στο μέλλον... (εκτός βέβαια και άν έχει κάποιος κληρονομικό χάρισμα... χαχαχα)

    Εγώ εύχομαι να υπήρχαν περισσότερες θέσεις παρκαρίσματος, ώστε να μην χρειάζεται να χάνουμε τόσο χρόνο κάθε φορά για να βρούμε να παρκάρουμε.  


    mary_omikron
    08.09.2010, 05:53

    Επειδη ομως κανενας δημοσιος παραγοντας δεν λαμβανει μεριμνα για τον απλο κοσμακη που ταλαιπωρειται ψαχνοντας....ουτε και στο μελλον θα αυξηθουν οι θεσεις παρκαρισματος και θα εξακολουθεις να ψαχνεις....

     

    Ευχομαι να ακουσω επιτελους αυτη την εσωτερικη φωνη που λεει "δεν υπαρχουν αγγελοι σου λεω"... και να παψω να πιστευω .....

    ***και μακαρι να μην την καταστρεψει κανενας  την ευχη μου !!


    -EIPHNH-
    08.09.2010, 19:45

    Καλέ, εσωτερική φωνή είναι άρα φωνή της λογικής... οπότε αγνόησέ την... και βέβαια υπάρχουν άγγελοι (και γιώργηδες και γιάννηδες  χαχαχα).  Πάντως αυτή η ευχή δεν γίνεται να μην "καταστραφεί" εννοείται ότι υπάρχουν άγγελοι... απλά μερικές φορές οι φτερούγες τους είναι πολύ καλά κρυμμένες και δεν μπορούμε με ευκολία να τους διακρίνουμε... αλλά υπάρχουν.

    Εγώ εύχομαι να υπήρχαν περισσότερες ημέρες στο Σαββατοκύριακο!!! {#emotions_dlg.clap}


    haoticmaze
    08.09.2010, 20:53

    Αυτο γινεται μονο αν φτιαξεις ενα δικο σου ημερολόγιο. Ομως για τους αλλου η τριτη μέρα του σαββατοκύριακου σου θα ειναι ακόμα δευτερα.

    Ευχομαι να τελειώσει αυτη η εξεταστική!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : haoticmaze στις 08-09-2010 20:54 ]


    Kata9liptikia
    08.09.2010, 21:11

    μια παρατηρηση.το σαββατοκυριακο δεν θα μπορουσε να αποτελειται απο περισσοτερες ημερες καθως οπως λεει και η λεξη ειναι σαββατο και κυριακη {#emotions_dlg.tt2}

     

    ναι θα τελειωσει αλλα μετα απο πολυ διαβασμα και κοπο.τοσο που θα την θυμασαι και θα κλαις.(απαπα τι ειμαι εγω καλε!:P)

    ευχομαι να ειμαι στη ζωη οταν θα ερθει η επανασταση (!?)


    -EIPHNH-
    09.09.2010, 05:59

    Τσ!..Τσ!..Τσ!.. καλέ τι κακοί που είστε... αμέσως μην τολμήσει άνθρωπος να ευχηθεί κάτι που δεν πραγματοποιείται {#emotions_dlg.yes}(γι΄αυτό άλλωστε ήταν ευχή) αμέσως να του το χαλάσετε... απαπα (χαχαχα)...

    Οι επαναστάσεις όπως και οι επαναστάτες (οι πραγματικοί... αυτοί που αγωνίζονταν για τα ιδανικά τους) μας τελείωσαν! εδώ και αιώνες!... Δυστυχώς, ζούμε σε ένα κόσμο απο ατομιστές και "παρτάκηδες"... οπότε μην ελπίζεις σύντομα σε επαναστάσεις...

    Εύχομαι να έρθει ο Garth Brooks (country) στην Ελλάδα για συναυλία... 

     

     

    Υ.Γ.: Μου εμφάνισε το ίδιο μήνυμα 3 φορές!! για αυτό τα δύο επόμενα μηνύματα είναι κενά... δεν ξέρω πως να κάνω τελείως την διαγραφή τους, sorry!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : -EIPHNH- στις 09-09-2010 06:19 ]


    -EIPHNH-
    09.09.2010, 06:05

    .

     

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : -EIPHNH- στις 09-09-2010 06:14 ]


    -EIPHNH-
    09.09.2010, 06:10

    .  

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : -EIPHNH- στις 09-09-2010 06:16 ]


    diana13
    09.09.2010, 21:20

    μη περιμένεις να έρθει πριν από καμμιά 15αριά χρόνια !! Ολοι όταν γεράσουν έρχονται στην Ελλάδα !!!

    εύχομαι να μου φύγει αυτό το φούσκωμα που έχω τώρα!!!!


    mary_omikron
    10.09.2010, 21:01
    Θα φυγει απο μονο του....ολα ερχονται καποια στιγμη, και καποια αλλη φευγουν !!! ευχομαι οι ανθρωποι να "διασκεδαζαν" λιγοτερο εις βαρος αλλων ανθρωπων...
    diana13
    14.09.2010, 16:53

    εεεεεε παιδιά αυτό το παιχνιδάκι το ξεχάσατε????


    aviectus
    14.09.2010, 16:57

    Εύχομαι να είχα πιο πολύ μυαλό... όταν έβρεχε αντί να κρατώ χωνάκι κράταγα ομπρελά.