ελληνική μουσική
    843 online   ·  210.833 μέλη

    Κόπηκε το υποχρεωτικό πέρασμα από το Δωμάτιο επικοινωνίας?

    vasilisbSax
    05.07.2010, 16:05

    Κόπηκε το υποχρεωτικό πέρασμα από το Δωμάτιο επικοινωνίας, όταν θέλουμε να ακούσουμε ραδιόφωνο, ή κάνω λάθος?

    Με μεγάλη μου χαρά διαπίστωσα σήμερα οτι μπορώ να ακούσω ραδιόφωνο (το δικό μας ραδιόφωνο), χωρίς να αναγκαστώ να μπω σε μια διαδικασία, που για μένα τουλάχιστον που είμαι της παλιάς σχολής, και του ραδιοφώνου, αλλά κυρίως των διαπροσωπικών σχέσεων, είναι "ξενέρωτη"...

    ...μπορεί να κάνω και λάθος αλλά έτσι μου βγήκε σήμερα η σύνδεση...

    Αν όντως έγινε η μεγάλη αλλαγή, μπράβο στους αλλαγητές, αν όχι φροντίστε το, θα μας κάνει πιο χαλαρούς... (είχα βαρεθεί να κυνηγάω το "Κλεισε το chat") {#emotions_dlg.mad}


    alepouska
    06.07.2010, 00:06

    ω ναι!

    κι εγώ το είδα και εγκρίνω.

    αν γινόταν και ένα μήνα πριν θα ήτο καλύτερα για μένα και τις προσδοκίες μου για πτυχίο γιατί έμπαινα να ακούσω ραδιόφωνο διαβάζοντας αλλά το θεωρούσα αγένεια να μην χαιρετησω..οπότε έμπαινα και τσατ για το "γεια" αλλά την έκανα αρμένικη..!


    XarakiFreeSoul
    06.07.2010, 01:32

    ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ!!!!!!! Innocent{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.beer}


    vasilisbSax
    06.07.2010, 09:16

    Άλλη έκπληξη σήμερα (πρωί πρωί κιόλας). {#emotions_dlg.thumbup}
    Εεκτός του οτι απαλαχτήκαμε από την υποχρεωτική επίσκεψη στο δωμάτιο επικοινωνίας όποτε θέλουμε να ακούσουμε το ραδιόφωνο, τώρα βλέπουμε και τις φατσούλες όποιων είναι μέσα. Wink

    Αυτό εμένα μου κάνει {#emotions_dlg.thumbup}
    (καί για να τους χαιρετίσω κατ' ιδίαν με ΠΜ, και να αποφύγω την εμπλοκή μου σε συζητήσεις, πολλές φορές άνευ περιεχομένου και ενδιαφέροντος...){#emotions_dlg.biggrin}

    ΕΥΓΕ διαχειριστά!!! {#emotions_dlg.clap}

    Υ.Γ. Χαλάλι η ταλαιπωρία των άσκοπων επισκέψεων στο δωμάτιο επικοινωνίας, αφού η κατάληξη είναι η σημερινή κατάσταση {#emotions_dlg.whistling}