ελληνική μουσική
    816 online   ·  210.833 μέλη
    Haroulinda
    14.02.2005, 09:50
    NΕΟΣ ΙΟΣ - ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

    Αν λάβεις ένα e-mail με τίτλο "ο Σαβούρης" σβήστο αμέσως και μην το
    ανοίξεις...

    Ο "Σαβούρης" όχι μόνο θα σβήσει ότι βρει στο σκληρό δίσκο, αλλά θα σβήνει και τους σκληρούς δίσκους σε ακτίνα 5 μέτρων απο τον υπολογιστή.
    Έχουν αναφερθούν περιπτώσεις που έσβησε δίσκους και σε ολόκληρη γειτονιά!
    Ο ιος απομαγνητίζει ΚΑΙ τις πιστωτικές σου κάρτες. Επαναπρογραμματίζει τον κωδικό πρόσβασης στις ΑΤΜ των τραπεζών. Αλλάζει τις ρυθμίσεις του βίντεο και χρησιμοποιεί αρμονικές συχνότητες για να γρατζουνίσει όποιο CD πας να παίξεις.
    Ρυθμίζει αυτόματα το τηλέφωνο να καλεί σε 090.
    Θα σου τραβάει το καζανάκι ενω κάνεις ντους!
    Θα σου πιεί όλες τις μπίρες!
    Εάν ο "Σαβούρης ανοίξει σε περιβάλλον Windows 2000Pro/XP
    Θα αλλάξει το σαμπουάν με λάδι, τον αφρό με ξύδι και θα σου μετατρέψει ΚΑΙ τη βενζίνη στο αυτοκίνητο σε πετρέλαιο.
    Αν ο "Σαβούρης" ανοίξει σε περιβάλλον Windows 98/ME θα αφήσει το κάθισμα της τουαλέτας ανοιχτό και το σεσουάρ επικίνδυνα κοντά στη γεμάτη μπανιέρα...
    Θα σου χαλάσει το feng shui και ύπουλα θα αντικαταστήσει το άπαχο γάλα με πλήρες.

    Προειδοποίησε όσους περισσότερους μπορείς!

    Αν δε στείλεις το μήνυμα αυτό σε 52.453 άτομα στα επόμενα 20 δευτερόλεπτα, θα κλάσεις τόσο δυνατά που το δεξί σου πόδι θα σπάσει και θα πετάξει κομμάτια με τόση ορμή που θα τραυματίσουν το πιο κοντινό σου άτομο.

    Φιλικά


    XeniaRodo
    14.02.2005, 12:58
    Πω πω τι κάνει αυτός ο Σαβούρης....
    Oύτε Tσουνάμι να ήταν...
    Sofia
    14.02.2005, 13:13
    Βρε τι κακό μας βρήκε..!!!
    elenigeladari
    14.02.2005, 19:41
    φτου να πάρει... πρόλαβα να το στείλω μονάχα σε 52.452 άτομα...


    υ.γ. μήπως αυτός ο σαβούρης, μπορεί να κάνει κάτι και με τον σκύλο του γείτονα μου;;;... λέω, μήπως....
    MariannaP
    14.02.2005, 19:43
    Ελένη μου είμαι κι εγώ της ίδιας γνώμης...
    Λίγα κάνει... Λες να είναι κόρη;;;
    elenigeladari
    14.02.2005, 20:04
    αγγελίνα μου τι να σου πώ.. ας κάνει κάτι με τον σκύλο του γείτονά μου και ας είναι ότι θέλει.. και ιός και κόρη και ξάδερφος.. μωρέ και παπάς να είναι, εμένα δεν θα με πειράξει..

    συμφωνείς;;
    elzaatar
    15.02.2005, 09:12
    Καφέ γιατί δεν φτιάχνει ;

    MariannaP
    15.02.2005, 10:13
    Quote:

    Το μέλος elenigeladari στις 14-02-2005 στις 20:04 έγραψε:

    αγγελίνα μου τι να σου πώ.. ας κάνει κάτι με τον σκύλο του γείτονά μου και ας είναι ότι θέλει.. και ιός και κόρη και ξάδερφος.. μωρέ και παπάς να είναι, εμένα δεν θα με πειράξει..
    συμφωνείς;;





    Εεεεεε, όχι και παπάς!!!! Τι σου φταίει το σκυλάκι;;;
    christ25
    15.02.2005, 10:44
    poli pi8anon na 8elei ton pappa gia na ksorkisei to skilaki.eplizo na gratzouna k ta cd ton geitonon oi opoioi epi monimo ri8mo paizoun atzela,skiladika k ola ta nisiotika.exoun kefia oi an8ropoi k spane k piata.otan omos ginetai se periodo eksetaseon?den einai na steileis stous idious ton savouri me kourier?
    elenigeladari
    15.02.2005, 11:42
    χαχα..πολύ σωστά .. και μάλιστα με δική τους χρέωση...


    frufru
    15.02.2005, 14:22
    NA 'ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΡΕ HAROULINDA! ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ!