ελληνική μουσική
    751 online   ·  210.833 μέλη

    Κερδίστε 2 διπλές προσκλήσεις για ΚΑΡΜΑ

    AlfaWolf
    22.09.2010, 03:36

    Οι ΚΑΡΜΑ, που πρόσφατα κυκλοφόρησαν τον 1ο τους δίσκο με τη συμμετοχή του Βασίλη Παπακωνσταντίνου, θα παίξουν στην 6η έκθεση Sports Show ζωντανά, το Σάββατο 2 Οκτωβρίου στις 19.00’ στο Εκθεσιακό Κέντρο Πρώην Διεθνή Αερολιμένα Ελληνικού, σε μια εκρηκτική rock βραδιά, με τραγούδια από τον δίσκο τους (..Οι νύχτες που εκδικούνται, Ένας Θεός με νευρική ανορεξία, ποια θάλασσα σε κρύβει…)και αγαπημένες ελληνικές και ξένες διασκευές ‘80s και ‘90s. Μαζί τους οι: Διονύσης Κωτσάκης, Λεωνίδας Σώζος και ο Βασίλης Αξιώτης.

    Το Wolf On Air έχει για σας 2 διπλές προσκλήσεις για αυτή τη συναυλία. {#emotions_dlg.clap}

    όποιος ενδιαφέρετε.. ας στείλει ΠΜ με Ονοματεπώνυμο{#emotions_dlg.thumbup}

     

    οι Νικητές θα ανακοινωθούν με τα Nickname τους  σε αυτό το πόστ μετά από κλήρωση που θα γίνει στην εκπομπή  Wolf On Air{#emotions_dlg.biggrin}

     





    επισυναπτόμενα: karma1.JPG 
    AlfaWolf
    26.09.2010, 18:55

    Η προσφορά έληξε!!!

    Τα μελή που κέρδισαν από μια διπλή πρόσκληση είναι

     

    • 1) JULIANET
    • 2) Gaougalos

    Συγχαρητήρια παιδιά {#emotions_dlg.thumbup}να και περάσετε όμορφα {#emotions_dlg.beer}

    Οι προσκλήσεις σας περιμένουν στην είσοδο στο όνομα/νιμο σας

    ΠΡΟΣΟΧΗ !!! {#emotions_dlg.excl}

    μην ξεχάσετε να έχετε μαζί σας ταυτότητα


    JULIANET
    28.09.2010, 15:54

    Αχ όταν είδα το όνομά μου δεν το πίστευα...{#emotions_dlg.happycrazy}ήθελα πολύ να τους δω από κοντά.{#emotions_dlg.inlove}

    Ευχαριστώ πολύ, θα μεταφέρω τις εντυπώσεις μου!!!{#emotions_dlg.clap}


    JULIANET
    12.10.2010, 13:33

    Δυστυχώς εγώ δεν κατάφερα να πάω...μια μικρή ίωση με καθήλωσε σπίτι και μόλις ανάρρωσα!!! Αν το δεύτερο μέλος που κέρδισε ή κάποιος άλλος ήταν εκεί, ας μας πει εντυπώσεις από τους ΚΑΡΜΑ.

    Και πάλι ευχαριστώ πολύ!!!