ελληνική μουσική
    990 online   ·  210.851 μέλη

    antwnispatra on Air:Τα Νυχτοπούλια

    aviectus
    21.01.2014, 00:58

    ΚΜ2 περαστικα και να πανε ολα καλα σου ευχομαι. Μα τον Οdin να σε φυλαει.

    ΥΣ: Να σε πω, να σου στειλω το κασκολ του πατερ Παϊσιου να Γιανεις?


    CROSS
    21.01.2014, 01:18

    Αντώνη περαστικά  οσο το δυνατόν γρηγορότερα!Σου στέλνουμε ολη τη θετική μας ενέργειαSmile.Και κάτι που θα βαρεθείς να το ακούς αλλά επιβάλλεται να ειπωθεί:ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ !!!!{#emotions_dlg.excl}


    Chrysanna
    21.01.2014, 01:48

    Μην μασάτε κι ακούστε τι έγινε...

    Φεύγοντας το πρωί απ' το σπίτι για την δουλειά, μπήκε σε γνωστή αλυσίδα καφέ να πάρει την πρώτη δόση της ημέρας. Καθώς μπαίνει και μέχρι να προσανατολιστεί (πρωί είπαμε..) σκανάρει το χώρο και την βλέπει.
    Ξανθιά, με πλούσια προσωπικότητα (90D), το I-phone ανά χείρας πίνοντας, και αυτή, τον πρωινό της καφέ.

    Επιστρατεύει το μεσογειακό ταπεραμέντο, τουρλώνει το στέρνο, στραβώνει ελαφρώς το στόμα (κάποιος τους έχει πει ότι μοιάζουν έτσι στον Bruce... κανείς δεν τους έχει πει πως απλά φαίνεται να έχουν πάθει ψύξη) και την πλησιάζει. Μπίρι μπίρι και η κοπελιά θαμπώνεται. ΑΛΛΑ κάποιος την παίρνει τηλέφωνο και φεύγει αγχωμένη.
    Παίρνει τα πράγματα της, τον παραμερίζει (φτύνει) και τρέχει προς της έξοδο.

    Όρθιος, μ' ένα απομεινάρι πια απ' το στράβωμα της ψύξης σκέφτεται :
    1) Έπρεπε να 'χω πάρει καφέ πρώτα 2) Τι έγινε ρε παιδιά...;

    Χωρίς δεύτερη σκέψη, ορμάει έξω απ' το μαγαζί και τρέχει, αλλόφρων, στους δρόμους της Λάρνακας. Πρησμένο το μάτι ακόμα απ' τον ύπνο, η όραση δεν λειτουργεί όπως θα 'πρεπε. Κουτουλάει σε 2-3 δέντρα (πάντα με στυλ) αλλά συνεχίζει την πορεία του ακάθεκτος. Μετά από λίγη ώρα την βλέπει να μπαίνει σ' ένα νοσοκομείο. Μπουκάρει μέσα κι αυτός, σαν γνήσιος Ελληνάρας που μυρίστηκε φαΐ, και συνεχίζει να την ακολουθεί. Η νύφη - με το καλό - είναι νοσοκόμα!

    Ξάφνου, στο ταραγμένο του μυαλό, προκύπτουν τα εξής δύο προβλήματα : 1) Πώς να την προσεγγίσει αλλά να μην φανεί ότι την κυνηγάει (Κυνηγάνε οι τσολιάδες; Ποτέ!) και 2) Πώς θα δικαιολογήσει στην δουλειά την 1 ώρα που έχει αργήσει ενώ έχει ραντεβού με πελάτη.

    Την συνέχεια την φαντάζεστε... παίρνει τ' αυτοκίνητο, στουκάρει σ' ένα δέντρο και όλα έχουν πάρει τον δρόμο τους. Όλη μέρα τ' ανάσκελα, η 90D να τον πασπατεύει και ζωαααρα! Προσκομίζει και την εισαγωγή στο λογιστήριο της εταιρείας.. ούτε γάτα, ούτε ζημιά!

    Σε περίπτωση που λες την αλήθεια... hurry back και περαστικά {#emotions_dlg.rockon}


    -----------------

    Shattered Glimpses...

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Chrysanna, 21-01-2014 01:51 ]


    ilio
    21.01.2014, 08:40

    Καλά δεν το πιστεύω!!Ο Suspect έλεγε χτες στην εκπομπή του για προσοχή στους δρόμους και περί τροχαίων!Συμπτωματικό ή το χε μόλις μάθει;Αντώνη να γιάνεις γρήγορα και να επανέλθεις δριμύτερος!

    Και μη χειρότερα να λέμε δηλαδή!Ελπίζω το ατύχημα να μην σου έχει αφήσει κάτι πέρα από τα γέλια που θα σου ρχονται όταν θα έχεις διαβάσει τα όσα έγραψαν τα παιδιά παραπάνω όταν θα τα θυμάσαι! Smile

    Υ.γ Χρυσάννα η ιστορία σου έγραψε λέμε!!! {#emotions_dlg.thumbup} Είναι ό,τι πρέπει για την εκπομπή της Sillias!!! {#emotions_dlg.thumbup}


    -----------------

    "Δεν τα βλέπεις όλα από εκεί που τα κοιτάς"

    [ τροποποιήθηκε από τον/την ilio, 21-01-2014 08:41 ]


    sillia
    21.01.2014, 11:01

    Πατρινόπουλό μου με τόση αγάπη είμαι σίγουρη νοιώθεις καλύτερα{#emotions_dlg.inlove}!Γρήγορη ανάρρωση σου ευχόμαστε ! {#emotions_dlg.inlove}

    Την αγάπη μου{#emotions_dlg.inlove}


    jorge
    21.01.2014, 11:14
    Αντώνη εύχομαι να ξεπεράσεις γρήγορα το σοκ, να το δεις σαν μια προσωρινή δοκιμασία και σύντομα να επανέλθεις στους ρυθμούς σου. Σιδερένιος!
    Vicky-shamROCK
    21.01.2014, 12:26

    Εγώ πάλι, δεν ανησυχώ για τον Αντώνη.... αλλά για τους διπλανούς του, που θα τους έχει μουρλάνει με τις φοβερές  ατάκες του {#emotions_dlg.tt2}

    Καλή δύναμη Αντώνη Smile


    sven
    21.01.2014, 12:33

    Περαστικά από καρδιάς, Αντώνη!!!

    Τέλος καλό, όλα καλά που λέμε...

    Τέτοιου είδους εμπειρίες, αφού εντέλει ξεπερνιούνται χωρίς μόνιμες βλάβες, μπορούν να μας βοηθήσουν να επαναξιολογήσουμε τα όσα έχουμε και να μπορούμε να τα χαιρόμαστε ακόμα περισσότερο...:)))

    Σιδερένιος!!!


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    21.01.2014, 12:47

    Καλημέρα, Αντώνη και Περαστικά. Οι μετωπικές συγκρούσεις δεν είναι για καλό. Ο προστάτης σου άγιος ο σχετικός άγιος Αντώνης δεν σε προστάτεψε, αλλά εσύ αποδείχτηκες παλληκάρι. Καλή ανάρρωση. Ε.Σ.


    -----------------

    Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο  το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή.

    [ τροποποιήθηκε από τον/την EVAGGELIASAKELLARIOU, 21-01-2014 13:18 ]


    sympetheros
    21.01.2014, 19:51

    Περαστικά Αντώνη!

    Οπως το λεει το τραγούδι :

    Οτι δε σε σκοτώνει...σε κάνει πιο δυνατό πιο ζωντανό !

    Σιδερένιος!


    sapounofouska
    21.01.2014, 22:41

    Σας απαντω εκ μερους του τρελοκομειου  μας..

    Σας ευχαριστω θερμα ολους . Μπηκα απο κινητο της κακιας ωρας και δεν μπορουσα να γραψω . Αναψα κερακι παρασκευη πρωι αρα εστω κ που ζω δεν θα κακολογησω τον αγιο.Θα απαντησω σε ολους με την πρωτη ευκαιρια..

    Αυτα απο τον Αντωνη παιδια..

    Ειναι καλα λιγα σπασμενα κοκκαλακια εχει αλλα ειναι καλα.. Τα φιλια μας σε ολους σας.


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    22.01.2014, 02:10

    Καλημέρα, Αντώνη. Δηλαδή τι υπαινίσσεσαι; Ότι και ο άγιος φοβέρα θέλει ή ότι και ο άγιος θέλει το γερμανό(=κερί) του ή μη τάζεις σε άγιο κερί και σε παιδί κουλούρι; {#emotions_dlg.tt2} Ε.Σ.


    -----------------

    Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο  το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή.

    [ τροποποιήθηκε από τον/την EVAGGELIASAKELLARIOU, 22-01-2014 02:12 ]


    antwnispatra
    01.02.2014, 11:46

    Μου λείπει το παρεάκι!

    Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές και του το αφιερώνω...


    mary_omikron
    02.02.2014, 00:38

    Σου λείπει το παρεάκι εε??? κι εγώ έλεγα οτι θα μας έκανες έκπληξη σήμερα βράδυ με τα νυχτοπούλια σου {#emotions_dlg.biggrin} γιατί από σένα ΟΛΑ πιθανά...

    Ας είναι.... έχουμε και το επόμενο Σάββατο που είναι κοντά {#emotions_dlg.biggrin}


    antwnispatra
    08.02.2014, 13:50

    Σας χρωστούσα μια απάντηση,έστω μαζική.

    Από τα βάθη της καρδιάς μου,

    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Blog&file=page&op=viewPost&pid=35280


    antwnispatra
    08.02.2014, 22:33

    Απόψε στις 12,αφιέρωμα,ολίγον πρόχειρο λόγω καταστάσεως.

    Που;

    Εκεί που πρέπει!

    Συντονίσου να μάθεις... {#emotions_dlg.beer}


    ilio
    09.02.2014, 19:06

    Καλώς μας ήρθες και be blessed,be an iron man!!!!!!{#emotions_dlg.beer}


    antwnispatra
    10.02.2014, 12:28

    Η ανάρρωση βρίσκεται σε καλό δρόμο,αλλά στο εξής δεν θα έχω τη δυνατότητα να κάνω εκπομπές.

    Η αναρρωτική άδεια μου θα κατατεθεί στον Deos,με πιθανή επιστροφή στο τελευταίο δεκαήμερο του Μαρτίου.

    Οι ώρες μου τα Σαββατόβραδα,στη διάθεση των υπολοίπων παραγωγών.

    Καλή μουσική αντάμωση!


    Helen-K
    10.02.2014, 12:30
    Αν και θα μας λείψεις.... γίνε εσύ καλά και θα υπάρξουν πολλααααα Σάββατα και όχι μόνο!!!!!!
    mary_omikron
    10.02.2014, 13:17

    Tι έγινε Αντουανίτο? έρχεσαι για ανάρρωση στη μαμά-πατρίδα και δεν θα έχεις υπολογιστή? {#emotions_dlg.biggrin}