ελληνική μουσική
    702 online   ·  210.848 μέλη

    Ειδοποίηση για νέα μηνύματα στο Forum

    Pipis
    17.02.2005, 17:24
    Αν κατάλαβα καλά εσείς πρέπει να είσαστε τα παληκάρια σε αυτη την ιστοσελίδα ώστε να τη συντονίζετε.Επειδή λοιπόν εχθές ανακάλυψα τη σελίδα και έχω μπιιιπ να εκτυπώνω παρτιτούρες μπορείτε να μου ΄πείτε και πώς μ΄πορώ να βλέπω αμέσως τις απαντήσεις που έχω χωρίς να ψάχνω στο Forum σε ποιό μέρος έθεσα την ερώτηση;Ευχαριστώ .Είδες ρε Jorque sorry για τηνβ ταλαιπωρία αλλα προσπαθώ ,δέν πειράζει να δουλεύουμε και λίγο (εντάξει πλάκα κάνω μην στραβώνεις).


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Pipis on 17-02-2005 17:30 ]


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: jorge on 17-02-2005 17:32 ]
    jorge
    17.02.2005, 17:28
    Σε κάθε topic έχει ψηλά την επιλογή "Ειδοποίηση για νέες απαντήσεις". Ενεργοποίησέ την στα topics που σε ενδιαφέρουν, ώστε να ενημερώνεσαι με email όταν κάποιος απαντήσει.

    Μια και είσαι νέος στην παρέα, σου προτείνω να διαβάσεις τις συχνές ερωτήσεις από το πάνω μενού (Κοινότητα > Συχνές Ερωτήσεις)



    ΥΓ. Δεν χρειάζεται να ρωτάς συγκεκριμένα άτομα, καθώς όλοι οι "παλιοί" μπορούν να απαντούν σε τέτοιου είδους ερωτήσεις.
    Pipis
    17.02.2005, 17:31
    Εντάξει παλιέ ευχαριστώ κατατοπίστηκα.
    dorios
    30.05.2006, 12:04
    Μία ερώτηση. Έχω απενεργοποιήσει την ειδοποίηση για νέες απαντήσεις σε ένα topik αλλά συνεχίζω να παίρνω e-mail που με ειδοποιούν ότι κάποιος απάντησε στο topik αυτό. Στο μήνυμα αυτό έχει ένα link για να απενεργοποιήσω την ειδοποίηση για τις νέες απαντήσεις, πατώντας το με βγάζει στην πρώτη σελίδα του topik και εκεί βλέπω ότι η ειδοποίηση είναι ανενεργή.
    Τι κάνω λάθος;
    georgianoua
    30.05.2006, 12:07
    Ίσως όταν κάπου έχεις κάνει reply να έχεις επιλέξει εκεί που λέει να ειδοποιηθείς με μήνυμα για απάντηση...;

    Δεν ξέρω σίγουρα μια ικασία κάνω
    dorios
    30.05.2006, 12:12
    Ναι το έχω κάνει αυτό. Πώς γίνεται να αλλάξω την επιλογή αυτή για να σταματήσω να παίρνω μηνύματα;
    georgianoua
    30.05.2006, 12:20
    Μην το έχεις επιλεγμένο εκεί. Π.χ στην επόμενή σου απάντηση αν είναι να έχεις επιλεγμένο μόνο το κουτάκι που λέει "Προσθήκη Υπογραφής"