ελληνική μουσική
    613 online   ·  210.833 μέλη
    tiagrat
    18.02.2005, 13:38
    poles erotiseis...!!!

    peri nero tora.
    ginete na kano copy dvd ergo apo to nero?
    eixa ena dvd 4,5mb to opoio den xorese to ergo kai mou lei xreiazete megalytero dvd.
    an paro megalytero dvd tha mporo na to grapso to dvd mia xara i tha exei provlimata (eixa akousei gia kati programata pou xreiazete legomena spastiria)?? kai peite mou pou prepei na pao gia na kano anigrafi to dvd, oxi pola logia.

    kai kati allo tora peri nero pali.
    to cover desing ti kanei avto?
    ftiaxnei eksofila gia na koliso pano sto cd i aplos gia na emfanizete sto pc mou sto win media player?


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: jorge on 18-02-2005 13:45 ]
    jorge
    18.02.2005, 13:43
    (μετακινήθηκε στη σωστή κατηγορία)
    dimko
    18.02.2005, 16:28
    'Ακου να δεις φίλε:

    Θα πιάσεις θα κατεβάσεις και θα εγκαταστήσεις τούτο δω το προγραμματάκι:

    DVD Shrink

    Αυτό επικοινωνεί με το Nero. Επίσης συμπιέζει το DVD ώστε να χωρά σε 4,7GB. Μπορείς να πετάξεις έξω γλώσσες που δε χρειάζεσαι και πιάνουν χώρο. Επίσης αποκωδικοποιεί πολλά κλειδωμένα DVD. Μέ ένα απλό 4,7 -R είσαι πασάς. Προσπάθησέ το, αξίζει.

    Θερμή Παράκληση: Άλλαξε το AVATAR, αποδιοργανώνομαι...


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: dimko on 18-02-2005 16:29 ]
    tiagrat
    19.02.2005, 12:33
    Quote:

    Το μέλος dimko στις 18-02-2005 στις 16:28 έγραψε:

    'Ακου να δεις φίλε:

    Θα πιάσεις θα κατεβάσεις και θα εγκαταστήσεις τούτο δω το προγραμματάκι:

    DVD Shrink

    Αυτό επικοινωνεί με το Nero. Επίσης συμπιέζει το DVD ώστε να χωρά σε 4,7GB. Μπορείς να πετάξεις έξω γλώσσες που δε χρειάζεσαι και πιάνουν χώρο. Επίσης αποκωδικοποιεί πολλά κλειδωμένα DVD. Μέ ένα απλό 4,7 -R είσαι πασάς. Προσπάθησέ το, αξίζει.

    Θερμή Παράκληση: Άλλαξε το AVATAR, αποδιοργανώνομαι...
    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: dimko on 18-02-2005 16:29 ]





    AVATAR ti enoeis ti photo??

    tiagrat
    19.02.2005, 12:43
    re piga sti selida dvd shrink gia na kano download alla den vrika pouthena na lei download.
    pou na pao?
    jorge
    19.02.2005, 13:05
    Δεν είναι πάντα το "download" η μαγική λέξη.

    Στη σελίδα αυτή πάτα το :
    DVD Shrink 3.2 (Digital Digest)

    Μετά κάτω διάλεξε στο Latest version: dvdshrink32setup.zip
    dimko
    19.02.2005, 16:45
    Quote:

    Το μέλος tiagrat στις 19-02-2005 στις 12:33 έγραψε:


    AVATAR ti enoeis ti photo??






    Τη φωτο εννοώ αλλά μη το πάρεις τοις μετρητοις, πλάκα έκανα.
    Απλά να ξέρεις ότι κάπως έτσι σε φανταζόμαστε και εγώ, και πιθανώς όλοι οι άλλοι που βλέπουνε τα posts σου.

    Anyway...

    Αν έχεις πρόβλημα στη χρήση του dvdshrink, πόσταρε να σου εξηγήσω. Τρεις απλές κινήσεις είναι.
    GIANNISL
    05.07.2005, 08:17
    καταρχην παιδεια με συγχωρειτε ανα γραφω σε λαθος τοπο, αλλα ειμαι καινουργιος και δεν ξερω. Λοιπον το προβλημα μου τωρα. Χρησιμοποιω το ΝERO για την δημιουργια DVD απο video camera. Αφου εχω περασει το video μου μεσω των win xp (move maker) και εχω φτιαξει τα κεφαλαια μου , πηγαινω στο nero για να φτιαξω τα dvd. προσθετω τα κομματια και υπολογιζω νωρο που καταλαμβανει γυρω στα 4 gb (αρα ειμαι μεσα στα ορια) . Ξεκιναω το καψιμο, το οποιο κραταει γυρω στην 1,5 ωρες και στην συνεχεια μου νγαζει μηνυμα οτι η εγγραφη ειναι αδυνατη, ενω το cd tou dvd einai ανεπαφο, (δεν μου το καιει). Παρακαλω πολυ μια βοηθεια απο καποιον που ξερει γιατι εχω τρελαθει, δεν ξερω τι να κανω και εχω κολλησει. Παρακαλω αν ειναι ευκολο οποιος γνωριζει ας μου απαντησει στο μαιλ μου jonnylokis@yahoo.gr