ελληνική μουσική
    581 online   ·  210.848 μέλη

    Δωρεαν προσκλησεις για την Αρχιτεκτονικη !!!

    suspect
    06.12.2010, 16:07

    Οποιος/α γουσταρει ωραιες rockin Κυριακατικες βραδιες, προσφερω μεσω της εκπομπης μου [ DIGGIN DEEPER , κάθε Τετάρτη μεσημέρι 15.00-16.00 ] 3 διπλες προσκλησεις (δωρεαν εισοδος με ποτο ) για την προσεχη Κυριακη, στην Αρχιτεκτονικη, στο Γκαζι, που παιζουν η Μαρινα Σενα, ο Στεργος Βολας με τους VOLT.

    Στειλε μου mail στο mr.suspect@gmail.com με subject "Κυριακη Αρχιτεκτονικη"  και το ονοματεπωνυμο σου ωστε να σε βαλω στη λιστα.

    Για να ισχυει, θα πρεπει να σου απαντησω στο μηνυμα σου.

    Αλλά και να μην προλάβεις, και στείλεις πχ 5ος, δεν πάει χαμένος ο κόπος σου καθώς θα κρατήσω το όνομα σου για την επόμενη Κυριακή !!! :)

    Το μόνο που θέλω  απο σενα ειναι 3 δις δολλάρια μίζα εεεε...συγγνωμη για αλλη περίπτωση  ειναι αυτό, το μόνο που λες που θελω απο σενα είναι να πας γιατι είναι κριμα να καπαρώσεις την πρόσκληση και να στερήσεις την παρουσια σε καποιον που θέλει να πάει.

    Παντως επειδη τους παρακολουθησα προσφατα καρα-αξιζει το θεμα και αξιζει μια βολτα ανεξαρτητως προσκλησης! :)

    May the Force be with you..

     

     

     

     

     


    suspect
    08.12.2010, 16:20
    Βρεθηκαν οι δυο νικητες, απομενει ο τριτος!
    Deos
    15.12.2010, 01:32

    Μια και ήμουν ο τρίτος τυχερός να σας πω ότι το πρόγραμμα έχει να προσφέρει στον κόσμο που θα το παρακολουθήσει κι ας είναι Κυριακή βράδυ, παραμονή δουλειάς :p

    Για να πάρετε μια γρήγορη γεύση, μιλάμε για ένα live κυρίως ξένο ροκ με συνεχόμενες εναλλαγές επί σκηνής της Σένα, του Βόλα, του Αξιώτη και της Λιβιτσάνου στις φωνές, υπό την ενορχήστρωση των VOLT.

    Μαγαζί μεγάλο χωρίς καπνούς και ήχος καθαρός. Διασκευές γνωστές, αλλά και κάποιες φορές άγνωστες σε μένα, που όμως μου κρατούσαν το ενδιαφέρον.

    Κάθε φωνή έχει την ιδιαιτερότητά της, θα ξεχωρίσω όμως τη Μαρίνα Σένα ίσως λόγω των κομματιών που επέλεξε, που τις πήγαιναν και που τα έσπαγε. Πολύ καλύτερη live απ'ότι στο δίσκο της, ιδιαίτερα σημαντικό.

    Ευχαριστώ για τη δυνατότητα και την πρόσκληση :)


    suspect
    02.03.2011, 00:13
    επειδη μολις πηρα ενα μηνυμα, ο διαγωνισμος δεν ισχυει πια. Να ειμαστε καλα, την επομενη φορα! :)