ελληνική μουσική
    830 online   ·  210.833 μέλη

    6ο Live: Εντυπώσεις, Φωτογραφίες, Video

    jorge
    14.02.2011, 03:46

    Ξεκινάμε :)


    ΠΛΑΣΤΕΛΙΝΗ





    BLINDFOLD




    ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΑΙ ΕΡΩΦΙΛΗ



    COLPO GROSSO


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 14-02-2011 04:16 ]


    επισυναπτόμενα: _n.jpg 8_n.jpg _n2.jpg n3.jpg 
    AlfaWolf
    14.02.2011, 04:13

    Αυτο θα πει ταχυτης... :p


    rouli726
    14.02.2011, 04:39

    rouli726 εδώ άρτι αφιχθείσα (μάλλον το σκότωσα αλλά ένεκα το ταξίδι,τα ολίγα ξύδια και οι μουσικές) από το 6ο Musicheaven Live και το πρώτο της παρουσίας μου ως μέλος του μουσικού μας παραδέισου!

    Επέλεξα να γράψω τώρα που είμαι πάνω στον ενθουσιασμό και θα είμαι πολύ καλή,γιατί όταν ξημερώσει η .. καθημερινότητα θα αρχίσω να γκρινιάζω πάλι!

    Ευχαριστώ το χέβεν μας για την αφορμή να κάνω αυτό το ταξίδι και να περάσω δυο μέρες γεμάτες υπέροχες στιγμές με αγαπημένους "διαδικτυακούς" φίλους, Α Τ Ε Λ Ε Ι Ω Τ Ο αστείρευτο και επικίνδυνο, για κοιλιακή χώρα, γέλιο και πολύ μουσική!

    Ευχαριστώ όσους μου έσφιξαν ειλικρινά το χέρι γνωρίζοντάς με από κοντά και όσους διοργάνωσαν αυτή τη γιορτή!

    Για όσους μου είχαν υποσχεθεί πως θα με περίμεναν εκεί,γκουχ γκουχ,και δεν ήταν,επειδή είμαι πολύ καλή και ευγενική (ό,τι θέλω γράφω) δε θα πω τίποτα δημοσια!Η γκρίνια σε πμ είναι κλάσεις πιο ευχάριστη για μένα!

    Ευχαριστώ για το καπελάκι!

    Ευχαριστώ για την ευκαιρία να γνωρίσω καλλιτέχνες και σχήματα που αγνοούσα και μου κέντρισαν το ενδιαφέρον με τις μουσικές τους!

    Τέλος,ευχαριστώ δημόσια την pastella για την υπέροχη και ομολογουμένως επιτυχημένη συνεργασία στα πρώτα μου βήματα στο τραγούδι!Εκείνη είναι ήδη φτασμένη!Μακράν!!Με συγχωρείτε που δε μιλώ πιο συγκεκριμένα,αλλά κάποια πράγματα πρέπει να λέγονται δημόσια κι ας τα "πιάνουν" λίγοι!

    Εις το επανειδείν!!!

    {#emotions_dlg.beer}


    -----------------
    http://patrinia.blogspot.com

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : rouli726 στις 14-02-2011 04:40 ]


    AchilleasSentenced
    14.02.2011, 08:55
    Η χθεσινή βραδιά ήταν απλά καταπληκτική! Πολλή κέφι,καλή παρέα,φιλική ατμόσφαιρα κι όλοι μαζί να απολαμβάνουμε αυτό που μας ενώνει!Την μουσική!!!!!!!
    Thanassis_Priskos
    14.02.2011, 10:13

    Προσωπικά παραλείποντας το πόσο ευχάριστη, φιλική και ζεστή ήταν η χθεσινοβραδινή ατμόσφαιρα (πράγμα πλέον αυτονόητο για τις εκδηλώσεις του Musicheaven) θα υπογραμμίσω ίσως το πιο σημαντικό: το επίπεδο της μουσικής που άκουσα επί 6 συναπτές ώρες ήταν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ! Όμορφες εναλλαγές, πολυχρωμία, ποιότητα, ουσία, θετική ενέργεια.

     

    Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ από μένα τόσο στον φίλο Jorge και τους εμπλεκόμενους γενικότερα στην οργάνωση και παρουσίαση του event όσο και στους μεμονωμένους μουσικούς και τα συγκροτήματα που χθες μας προσέφεραν τον καλύτερό τους εαυτό.

     

    Πάντα τέτοια παιδια!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Thanassis_Priskos στις 14-02-2011 10:16 ]


    verbalDelirium
    14.02.2011, 10:56

    Πραγματικά σπουδαία βραδιά!

    Οι διοργανωτές/διοργανώτριες έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους και την ιδιαιτερα καλή τους ενέργεια στο event.
    Παραγωγοι και συμμετέχοντες όλοι με καλή διάθεση και πνεύμα συνεργασίας , πιστεύω συνέδραμαν στο πραγματικά εξαιρετικό αποτέλεσμα του 6ου live του ΜUSIC HEAVEN!!

    Η Αυλαία και το προσωπικό πρόθυμο και εξυπηρετικό όπως πάντα.

    Μεγάλο μπράβο στον ηχολήπτη , ο οποίος είχε ιδιαίτερα δύσκολο έργο λόγω της πολυμορφίας των ήχων και του αριθμού των σχημάτων. Νομίζω έκανε το καλυτερο δυνατό.

    Τελος τι να πει κανεις για τον Γιώργο που τόσες εβδομάδες παλευε και παλεψε και χθες μεχρι πρωϊας??  (αμφιβάλλω αν ήπιε νερό ολο το βράδι!!!!) :) Γιώργη μπράβο!! σκίσατε! {#emotions_dlg.clap}

    Τα σχήματα έδωσαν το καθένα το δικό τους στίγμα και τη μουσική τους ταυτότητα και ευτυχώς... είχαμε πολλά να ακούσουμε!!

    Να στε καλά όλοι παιδιά!! και στα επόμενα!!

    (για τους Verbal Delirium

    Χριστίνα)


    antoniss27
    14.02.2011, 11:05

    Ήταν πραγματικά μεγάλη μας χαρά και τιμή να συμμετέχουμε σε μια τέτοια διοργάνωση! Μέσα σε λίγες ώρες ταξιδέψαμε με ενέργεια και παλμό με μουσικές τόσων πολλών ειδών, τόσο πολλών διαφορετικών ήχων!

    Όλα τα παιδιά έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό και αυτό φάνηκε! Ένα μεγάλο μπράβο σε όλη την ομάδα του MusicΗeaven και στους μουσικούς που εμφανίστηκαν χτες!!

    Από μεριάς μας, ευχαριστούμε για την ευκαιρία που μας δόθηκε και την θετική ανταπόκριση που είδαμε!!

     

    Καλή αντάμωση!!

    MEDLEY: The band


    EffieKakaflika
    14.02.2011, 11:31

    Καλημερούδια! {#emotions_dlg.biggrin}

    Αφού αναγκαστικά έπρεπε να αφήσω το κρεββατάκι μου και να έρθω στο γραφείο και μπροστά στον υπολογιστή, είπα να γράψω τις εντυπώσεις μου (εξ'άλλου είμαι ακόμα πολύ χαρούμενη και "αλλού" για να δουλέψω).

    Λοιπόν ξεκινάμε:

    Κατ'αρχήν όλη η διοργάνωση (που για μένα είναι και από τα πιο σημαντικά κομμάτια) ήταν άψογη, γελαστή και με θετική ενέργεια αντιμετώπισε όλα τα απρόοπτα (που αν και απρόοπτα είναι αναμενόμενα σε τέτοιες εκδηλώσεις). Ήταν πραγματικά όλα προσεγμένα και σε κλίμα φιλικό αλλά και αυστηρό εκεί που έπρεπε. Μπράβο σε όλη τη ΣΟΛ και τον Jorge. 

    Θέλω να πώ ότι το επίπεδο των σχημάτων ήταν ιδιαίτερα υψηλό, είχε ποικιλία στα ακούσματα και φρεσκάδα. Όλα τα παιδιά ήταν πραγματικά πολύ καλά στο είδος τους (γιατί όπως όλα τα πράγματα, το γούστο είναι γούστο), και με παράμετρο το δικό μου γούστο, εντυπωσιάστηκα από αρκετά συγκροτήματα όπως την Πλαστελίνη, τους Colpo Grosso (εξαιρετική μουσική και σκηνική παρουσία, ξεχώρισα την frontwoman και τον Παντελή τον Στόικο, μεγάλη μας τιμή), τους Δια Μαγείας (με εκείνο το απίστευτο όργανο που έμαθα χτες ότι το λένε Theremin, αν δεν κάνω λάθος). Επίσης, μου άρεσαν οι Medley, οι X Darawish, οι Tumbleweed (αυτά δεν είναι τα παιδιά που έπαιζαν κάτι σε country;) και ο Μιχάλης Κλεάνθης με την Ερωφίλη, (σίγουρα κάποιον ξεχνάω... {#emotions_dlg.confused1} )

    Δυστυχώς δεν άντεξα μέχρι το τέλος και γύρω στη 1:30 έφυγα, γιατί είχα αρχίσει να ρετάρω από την κούραση και την υπερένταση.

    Αυτό για τη διάρκεια του live θα είναι ίσως κάτι που θα πρέπει να τεθεί υπό σκέψη την επόμενη φορά, γιατί λόγω του ότι ήταν πολλές οι ώρες, πολλά μέλη είχαν κουραστεί και είχαν φύγει, χωρίς να καταφέρουν να ακούσουν κάποια σχήματα που άξιζαν πραγματικά (όπως οι Schooldrivers), ή μιλούσαν ακατάπαυστα την ώρα που τραγουδούσε πχ ο Μιχάλης Κλεάνθης (κάτι που πραγματικά ενόχλησε και εκείνον και εμάς που προσπαθούσαμε να ακούσουμε). Μια καλή πρόταση είναι ένα διήμερο live, ε; να χορτάσουμε κιόλας... {#emotions_dlg.biggrin}

    Πάντως κατά τα άλλα ήταν ΥΠΕΡΟΧΑ!!!

    Να μην παραλείψω να ευχαριστήσουμε ως MACONDO το MusicHeaven που μας έδωσε τη χαρά να παίξουμε στο live.

    Θα επανέλθω αν θυμηθώ κάτι ακόμα.

    Πάντα τέτοια και με το ίδιο κέφι!{#emotions_dlg.thumbup}

    Σας φιλώ γλυκά!

     

     

     


    skordalis21
    14.02.2011, 11:45
    Καλημερα κ απο μενα Δε το περιμενα να κατσω μεχρι το τελος, αλλα ειλικρινα ηταν τοσο μαγευτικη η βραδια που δε με αφηνε να σηκωθω και να φυγω. Το επιπεδο των συγκροτηματων ηταν ανωτερο απο καθε αλλη φορα ( χωρις να θελω να θιξω τους προηγουμενους). Ενας πραγματικα μουσικος παραδεισος. Αν κ κατα το προσωπικο μου γουστο ξεχωρισα τους Verbal Delirium, τους Μedley, τον Μιχαλη Κλεανθη, και τους Darawish. Κ ενα μεγαλο μπραβο στον αεικινητο διοργανωτη που φροντιζε για τα παντα , φυσικα εννοω τον JOrge.
    jorge
    14.02.2011, 13:08

    Ευχαριστουμε για τα καλα λογια, αλλα κυριως για τις παρατηρησεις και συνεχιζουμε (περιμενουμε κ τις δικες σας):


    ΔΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ






    ANTREAS_DR (Rivera Band)





    Kay and The Schooldrivers





    Tumbleweed





    Rivera Band





    Γιαννης Απόδιακος


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 14-02-2011 13:09 ]


    επισυναπτόμενα: kay2.jpg apodiakos.jpg antreas_dr.jpg diamageias.jpg rivera.jpg tumbleweed.jpg 
    jorge
    14.02.2011, 13:31

     




    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΡΟΚΙΔΗΣ





     

    ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΜΝΗΣΙΑ






    ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ




     

    ALFAWOLF - ARON


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 14-02-2011 13:32 ]


    επισυναπτόμενα: chr.jpg nano.jpg da.jpg radio.jpg 
    antwnispatra
    14.02.2011, 13:49

    Το μέλος και παραγωγός DOMASTER με παρακάλεσε να ανεβάσω τη φωτογραφία τη στιγμή που απολαμβάνει!!!

     





    επισυναπτόμενα: DOMASTER.jpg 
    EffieKakaflika
    14.02.2011, 13:53

    {#emotions_dlg.eek} ωωωωωχχχ τόσο χάλια;;;;;

     

    Παράθεση:

    Το μέλος antwnispatra στις 14-02-2011 στις 13:49 έγραψε...

    Το μέλος και παραγωγός DOMASTER με παρακάλεσε να ανεβάσω τη φωτογραφία τη στιγμή που απολαμβάνει!!!

     







    antwnispatra
    14.02.2011, 14:15

    Παράθεση:

    Το μέλος EffieKakaflika στις 14-02-2011 στις 13:53 έγραψε...

    {#emotions_dlg.eek} ωωωωωχχχ τόσο χάλια;;;;;

     

    Παράθεση:

    Το μέλος antwnispatra στις 14-02-2011 στις 13:49 έγραψε...

    Το μέλος και παραγωγός DOMASTER με παρακάλεσε να ανεβάσω τη φωτογραφία τη στιγμή που απολαμβάνει!!!

     








    Ήμουν δίπλα του και τραγουδούσα Έφη!Άρα ναι,τόσο χάλια!Όταν τραγούδησες εσύ όμως η μόνη βοήθεια ήταν αυτή που ζήτησες και ανέβηκαν οι ρυθμοί πολύ ευχάριστα!


    mixalis-kleanthis
    14.02.2011, 14:31
    Παιδια ηταν δυσκολη νυχτα ειδικα για τους διοργανωτες!!!! Χαμος ,κοσμος πολυς ,ο Χορχε να τρεχει πανω κατω ο Ντεος ο Αλφα γουλφ,μουσικοι,ηχοι, χρωματα.!!!!!! Οταν ανεβηκα στη σκηνη δεν ακουγα καλα , ουτε εγω,ουτε η Ερω ,αλλα μου ειπανε οτι κατω ακουγοτανε τζαμι!!!! Αυτο το δεκαλεπτο μου φανηκε δεκα δευτερολεπτα !!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ απο καρδιας τον Χορχε γιατι ηταν ευγενικος και υπομονετικος "οικοδεσποινος" (χαρα στο κουραγιο του τοσα ατομα) και τον Αλφα γουλφ που μου δωσε cdακι απ τη νυχτα στους Βατραχους..... Ευχαριστω ολη την κοινοτητα του music heaven για την αγαπη που εδωσαν στις Γριλιες στην Ερωφιλη και σε μενα.... Υ.Γ Ξεχασα το μπλουζακι και το καπελακι ΜΟΥ οποιος τα βρει θα αμοιφθει ....
    jj7
    14.02.2011, 15:14
    Δεν υπάρχουν λεξεις για αυτο που ειδα μεχρι τουλαχιστον τις πρωτες πρωινές ωρες, στο πρωτο μου λαιβ του μουσικου μας παραδεισου..εναλλαγες μουσικων, ανεβασμενη διαθεση, ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΗ ΦΑΣΑΡΙΑ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ..ΕΙΛΙΚΡΗΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΟΙΝΟΥ ΣΤΑ ΛΑΙΒ...λες και θελουμε να λυσουμε τα οικογενειακα μας η δεν ξερω και εγω τι την ωρα που καποιοι καλλιτεχνες εκει πανω στη σκηνη δινουν την ψυχη τους...πραγματικα λυπηθηκα τον αγαπητο κλεανθη οταν πηγε να ερμηνευσει αυτο το υπεροχο κομματι και το εκοψε απο την αρχη γιατι καποιοι εκει κατω ετσι ηθελαν. Αν εξαιρεσουμε αυτο το οποιο βεβαια παρατηρείται σε ολες τις ελληνικες μουσικες σκηνες...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε ολους που συντελεσαν σε αυτο φεστιβαλ που θα συμφωνήσω με καποιους παραπανω οτι θα επρεπε να διαρκει 2 μερες λογω του πληθους των συγκροτηματων...αντε και να τα κανουμε ποιο συχνα αυτα τα φεστιβαλ γιατι προαγουν αν μη τι αλλο το πολιτισμο και ζεσταινουν τις καρδιες μας!
    djmetronomos
    14.02.2011, 15:16

    Και από εμένα και τον Νίκο Μυλωνά (κιθαρίστα) ένα μεγάλο THANK YOU για την πρόσκληση για συμμετοχή και για την όλη βραδιά...
    Έχω παίξει σε πολλά φεστιβάλ, αλλά δεν έχω δει ποτέ μου να στήνεται τόσο γρήγορα η επόμενη μπάντα! Πιστεύω σ'αυτό έπαιξε σπουδαίο ρόλο η παρουσία του Jorge στα παρασκήνια, που συντόνιζε τα πάντα... Μακάρι να είχαν και οι επαγγελματίες διοργανωτές συναυλιών τέτοιους ανθρώπους backstage!
    Κλείνοντας, να ζητήσω συγγνώμη που σταμάτησα στο πρώτο κουπλέ με το που αρχίσαμε να παίζουμε, αλλά με το πλησίαζα το μικρόφωνο τα μόνιτορ σφύριζαν σαν δαιμονισμένα, ήταν αδύνατο να πατήσω σωστά στη φωνή... Μετά διορθώθηκε το πρόβλημα...


    antwnispatra
    14.02.2011, 15:18

    Άκουσα κάποια στιγμή ένα σχόλιο:"ο Χόρχε είναι εργασιομανής και τελειομανής" και σπεύδω να συμφωνήσω καθώς τον βλέπαμε συνεχώς στη σκηνή να βοηθά την εξέλιξη του live κάνοντας τις παρεμβάσεις που χρειάστηκαν.

    Ένα μεγαλοπρεπές ΜΠΡΑΒΟ σε όσους βοήθησαν στην όλη διοργάνωση.

    Υ.Γ.:Ξεκίνησα από το νούμερο 6,περιμένω να έρθει το 7ο.


    antwnispatra
    14.02.2011, 15:20

    Παράθεση:

    Το μέλος djmetronomos στις 14-02-2011 στις 15:16 έγραψε...

    Και από εμένα και τον Νίκο Μυλωνά (κιθαρίστα) ένα μεγάλο THANK YOU για την πρόσκληση για συμμετοχή και για την όλη βραδιά...
    Έχω παίξει σε πολλά φεστιβάλ, αλλά δεν έχω δει ποτέ μου να στήνεται τόσο γρήγορα η επόμενη μπάντα! Πιστεύω σ'αυτό έπαιξε σπουδαίο ρόλο η παρουσία του Jorge στα παρασκήνια, που συντόνιζε τα πάντα... Μακάρι να είχαν και οι επαγγελματίες διοργανωτές συναυλιών τέτοιους ανθρώπους backstage!
    Κλείνοντας, να ζητήσω συγγνώμη που σταμάτησα στο πρώτο κουπλέ με το που αρχίσαμε να παίζουμε, αλλά με το πλησίαζα το μικρόφωνο τα μόνιτορ σφύριζαν σαν δαιμονισμένα, ήταν αδύνατο να πατήσω σωστά στη φωνή... Μετά διορθώθηκε το πρόβλημα...



    Σε προλόγισε Σαββατογεννημένος,ελπίζω να μην έφταιξε αυτό!


    cineboy
    14.02.2011, 15:38

    Ηταν μιά πολύ όμορφη μουσική συνάθριση ,διαφορετικών ακουσμάτων, με ποικιλία μουσικών σχημάτων και συναισθημάτων. Και μόνο ως ιδέα αξίζει απίστευτα.

    Γιά όσους είχαν ενεργό ρόλο σε αυτη την βραδιά τόσο απο άποψης stage,όσο και απο μεριάς διοργάνωσης ,ραδιοφωνικής και ηχητικής κάλυψης, τα πράγματα έκρυβαν πάρα πολλές δυσκολίες, κάτι που φυσικά ήταν αναμενόμενο με τόσο πολλά και διαφοερικά σε είδος σχήματα.

    Περάσαμε πολύ καλά και θεωρώ ότι μουσικά τουλάχιστον όσοι βρεθήκαμε επάνω στην σκηνή προσπαθήσαμε να δώσουμε τον καλύτερο εαυτό μας. Απο ότι άκουσα ,αυτό που εμείς ακούγαμε(...η που καλύτερα δεν ακούγαμε!!!) στο stage ήταν εντελώς διαφορετικό απο αυτό που έβγαινε στους ακροατές.

    Ο χώρος και οι αναμενόμες τεχνικές συσκολίες του live, μαζί με την οχλαγογία του κόσμου, δεν βοήθησαν τα μικρά σχήματα και κυρίως όσα έπαιξαν με ακουστικά όργανα σε μπαλάντες. Αυτη λοιπόν η κατηγορία των σχημάτων σχεδόν δεν άκουγε τίποτε επάνω στο stage απο αυτά που έπαιζε και αυτό δεν το λέω μόνο εγω....άλωστε ήταν πάρα πολύ συχνές οι παρακλήσεις προς διόρθωση του ήχου στο stage από μουσικούς,κυρίως κιθαροδούς ηλεκτροακουστικής κιθάρας. Φυσικά και με όλα τα παραπάνω που αναφέρω, σε καμία περίπτωση δεν υποτιμώ την εξαίρετη προσπάθεια που κατέβαλε το τεχνικό κομάτι της διοργάνωσης, και εαν θέλετε γιά μένα ήταν κάτι απόλυτα φυσιολογικό και ανεμενόμενο, με βάση την μουσική δομή της βραδιάς.

    Αυτό πάντως που δεν περίμενα και τόσο ,ήταν η απίστευτη φασαρία απο ένα μεγάλο μέρος του κόσμου , που στιγμές-στιγμές μου έδινε την εντύπωση ότι κάθε άλο παρά να ακούσει μουσική είχε έρθει εκεί.

    Γιά μιά ακόμη φορά, και απο αυτό το βήμα ευχαριστώ απο καρδιάς γιά την ευκαιρία που δώθηκε και σε εμένα, να εκφραστώ και με αυτό τον τρόπο σε Live απέναντι σε γνωστούς και άγνωστους, και ένα πολύ μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ αξίζει τόσο σε εκείνους που τοποθέτησαν τους εαυτούς τους επάνω στην σκηνή,όσο και σε εκείνους που ήταν πίσω απο τα φώτα,σε διοργάνωση,ήχο και ραδιόφωνο. Πολλά ακόμη ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ και στον κόσμο που εμπιστεύτηκε την χθεσινή βραδιά στα χέρια μας.

    Αξιοι συγχαρητητρίων και οι παρουσιαστές αυτού του Live, Που φάνηκε ότι είχαν δουλέψει και προετοιμάσει την βραδιά και το δικό τους μέρος όσο καλύτερα μπορούσαν. Θα ήθελα ακόμη να ευχαριστήσω το MH γιά το υπέροχο αναμνηστικό βραβείο που μου έδωσε, γιά το ΠΕΤΑΓΜΑ......το πιό ωραίο δώρο γιά εμένα,καθώς επίσης και μέρος του κόσμου που χθές έβλεπα καθώς ήμουν στην σκηνή, να σιγοτραγουδά κάποια απο τα λόγια του τραγουδιού...αναπάντεχη χαρά γιά εμένα και αυτή.

    Τέλος θα ήθελα να ξεχωρίσω και δημόσια τρία απο τα σχήματα που μου άρεσαν πολύ, χωρίς σειρά αξιολόγισης... Αυτά ήταν, οι Διά μαγείας...γιά το υπέροχο πάντρεμα σύχρονης και παραδοσιακής μουσικής οι Χ-Darawish γιά το ιδιαίτερο και ξεσηκωτικό ηχητικό τους χρώμα, και οι Colpo Grosso γιά την μουσική-σκηνική και ερμηνευτική πληρότητα τους.

    Χάρηκα ιδιαίτερα που γνώρισα έστω και γιά λίγο απο κοντά κάποια μέλη του ΜΗ, όπως την ομάδα του Ραδιοφώνου που ήταν εκεί,τους παρουσιαστές του Live, τον Jorge, και την Mary.

    Να είμαστε πάντα καλά παιδιά, και στο επόμενο Live είμαι σίγουρος ότι θα τα πάμε ακόμη καλύτερα.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : cineboy στις 14-02-2011 15:39 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : cineboy στις 14-02-2011 15:43 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : cineboy στις 14-02-2011 15:47 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : cineboy στις 14-02-2011 15:51 ]