ελληνική μουσική
    990 online   ·  210.851 μέλη
    piterpiano
    02.03.2005, 02:32

    dinei kaneis to savvato pou mas erxetai?
    egw dinw pantws.diskola ta pragmata...
    kalh epityxia se opoion h opoia!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Orfeus στις 29-11-2009 11:56 ]


    Giorgos
    02.03.2005, 02:37
    Χεχε...βαλτός είσαι; Μια μαθήτριά μου, τρομερά αγχωτικό άτομο...Ειδικά σήμερα, έδωσε ρέστα...

    Καλή επιτυχία
    Jasmine
    02.03.2005, 08:34
    Άντε ρε Παναγιώτη!!!! Πώς θα σε γνωρίσω, να κάτσουμε μαζί!!! Να μου λές και τίποτα!! Χεχε Πλάκα κάνω!! Αφού δε θά μαστε στο ίδιο εξεταστικό κέντρο!! Άντε κι ο Θεός Βοηθός!! Εγώ πάντως είμαι ήδη πεγμένη από τώρα!!
    Καλή Επιτυχία!!!
    XeniaRodo
    02.03.2005, 10:18
    Xαλαρά παιδιά.
    Mην έχετε άγχος...
    Όλα θα παν καλά...
    καλή επιτυχία
    MariannaP
    02.03.2005, 10:40
    Τι μου θυμίσατε βρε παιδιά...
    Να υποθέσω ότι αυτό το Σάββατο δίνετε το Final (αν υπάρχει ακόμη Preliminary & Final)
    Αγχώθηκα κι εγώ τώρα μαζί σας!

    Θα σας πω κάτι που μας είχε πει η δασκάλα μας πριν δώσουμε.
    Ενώ μας έπρηζε ένα χρόνο και μας στρίμωχνε στο διάβασμα την τελευταία μέρα μας είχε βάλει μόνο ένα Final Test.
    Αφού το τελειώσαμε της λέμε "Τώρα τι κάνουμε;" Και μας απαντάει "Κάντε ότι θέλετε, μόνο μην ανοίξετε βιβλίο! Αποφύγετε να δείτε έστω και μια αγγλική λέξη μέχρι αύριο το πρωί!"
    evoula
    02.03.2005, 10:52
    εμενα δινει μια φιλη μου και θα παω μαζι της για παρεα...λειτουργω σαν αγχωλυτικο...καλη επιτυχια να εχετε ολοι οσοι δινετε το σαββατο!!!!!!!!και μην εχετε αγχος γιατι οτι ειναι να γινει θα γινει!
    Jasmine
    02.03.2005, 15:45
    Quote:

    Το μέλος Aggelina στις 02-03-2005 στις 10:40 έγραψε:

    Τι μου θυμίσατε βρε παιδιά...
    Να υποθέσω ότι αυτό το Σάββατο δίνετε το Final (αν υπάρχει ακόμη Preliminary & Final)
    Αγχώθηκα κι εγώ τώρα μαζί σας!

    Θα σας πω κάτι που μας είχε πει η δασκάλα μας πριν δώσουμε.
    Ενώ μας έπρηζε ένα χρόνο και μας στρίμωχνε στο διάβασμα την τελευταία μέρα μας είχε βάλει μόνο ένα Final Test.
    Αφού το τελειώσαμε της λέμε "Τώρα τι κάνουμε;" Και μας απαντάει "Κάντε ότι θέλετε, μόνο μην ανοίξετε βιβλίο! Αποφύγετε να δείτε έστω και μια αγγλική λέξη μέχρι αύριο το πρωί!"





    Εμμμ.. βρε Angelina μου, εγώ γέρασα μέχρι να δω proficiency και αν θα το δω. Το είχα δώσει άλλες δυο φορές στο παρελθόν και είχα κοπεί στο preliminary. Τώρα τα κατάφερα κι έφτασα μέχρι το Final! Που θα την πατήσω?? Κόβω το κεφάλι μου δηλαδή, γιατί στα άλλα παρ' όλη την αποχή απ' τη γλώσσα 10 χρόνια τα πάω πολύ καλά. ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ!! Να σηκωθώ τώρα εγώ, που το μυαλό μου ξυπνάει μετά τις 1 το μεσημέρι, να πάω 9 η ώρα το πρωί, και μέσα σε μισή ώρα να διαλέξω, να σκεφτώ τις ιδέες και να γράψω. Ε δε γίνονται αυτά τα πράγματα... Ποιος είμαι?? Ο Mozart? Που τη μουσική που έγραψε την είχε ήδη στο μυαλό του και ήταν σα να αντέγραφε???
    kostas14
    05.03.2005, 00:20
    Ένας φίλος μου δίνει το Σάββατο και είναι πολύ cool.Αυτό είναι το μυστικό...Έγω θα δώσω το Cambrige το Δεκέμβριο(αν πάρω πρώτα το ριμάδι το preliminary)...
    Sofia
    05.03.2005, 01:00
    Καλή επιτυχία για αύριο παιδιά!! Μην αγχώνεστε! Χαλαρώστε και όλα θα πάνε μια χαρά!!
    thanasis1987
    05.03.2005, 18:47
    Παιδια καλα αποτελεσματα αφου μαλλον θα εχετε τελειωσει ως τωρα! Εγω το πηρα στην 1η λυκειου (ψωνιοοοοο)!!!!


    melitini
    05.03.2005, 23:22
    Γεια σας σύντροφοι!!

    Κι εγώ, όντας αφοσιωμενη στη μελέτη για τις εξετάσεις, είχα τόόόσο καιρό να επισκεφτώ την παρέα! .. Η οποία όπως διαπιστώνω συνεχίζει να είναι πάντα μέσα σε όλα!!
    Τελικά τα πράγματα πήγαν πολύ καλά - τουλάχιστον για εμένα!!
    Για να ακούσω εντυπώσεις κι από εσάς που εξετασθήκατε!

    Jasmine
    06.03.2005, 01:50
    Δεν ξέρω τι να πω. Δεν είμαι και πολύ αισιόδοξη. Εμένα μου φάνηκαν τα θέματα ότι θέλαν λίγη σκέψη, όμως δεν είχα το χρόνο για να σκεφτώ. Τα κείμενα στο τέλος δε πρόλαβα να τα διαβάσω όλα και οι ερωτήσεις τους ήταν του τύπου που έπρεπε να διαβάσεις όλο το κείμενο, πιο πολύ πασάλειψα. Με βλέπω για του χρόνου.
    matthaios
    06.03.2005, 04:41
    Είναι από λυπηρό έως απίστευτα εκνευριστικό, αλλά έχω κοπεί στην έκθεση...τι κι αν έγραψα όλα τ αλλά; παρόλο που ξεκινήσαμε μ εκθεση, μπόρεσα και τα γραψα μέχρι τέλους. μη ρωτάτε για ψυχολογία...καλά αποτελέσματα στους υπολοίπους!
    piterpiano
    06.03.2005, 06:35
    telos k afto ta vasano!as mhn asxoloumaste allo.oti kaname,kaname! telos twra!!!

    gia tous typous
    ekthesh:k..themata
    listening:vato
    gvrc:mm..etsi k etsi!

    kala apotelesamta gia olous tous mh's!!!
    thanasis1987
    06.03.2005, 19:42
    Χωρις να παρεξηγω αυτο που ειπες βρε piterpiano αλλα ευχεσαι καλη επιτυχια μονο στα ''δικα μας παιδια'' ???? Εγω ευχομαι επιτυχια σε ολους οσους εγραψαν εκτος βεβαια αν οι ''δικοι μας'' θελουν μονο αυτοι να περασουν...! Καλη επιτυχια σε ολους σας!!!!


    yojo
    06.03.2005, 20:10
    Ουφφφ...........Πάει και αυτο......Νομίζω οτι τι cloze ηταν λιγο τσιμπημενο...
    Καλα αποτελεσματα σε ολους!!!!!
    thanasis1987
    06.03.2005, 23:34
    mathaie πως ξερεις οτι κοπηκες εκθεση???


    piterpiano
    09.04.2005, 10:49
    molis edwsa proforika..
    ena kalo twn amerikanwn:poly filikoi sta proforika
    oxi san tous kafrous tous agelastous agglous..
    afta
    Jasmine
    09.04.2005, 11:15
    Καλά αποτελέσματα Παναγιώτη. Εγώ έδωσα το περασμένο Σάββατο... Άντε να δούμε...
    johny81
    09.04.2005, 11:41
    παιδιά εγώ έδωσα πέρυσι και όταν βγήκα πίστευα ότι είχα κοπεί, κ τελικά τον Αύγουστο ω του θαύματος ήρθαν τα χαρμόσυνα, για αυτο μην προδικάζετε τίποτα και think positive γιατι διέκρινα μια πεσιμιστική διάθεση από τους περισσότερους. Αντε και καλά αποτελέσματα