ελληνική μουσική
    431 online   ·  210.817 μέλη

    Ρωτήστε τον Μίμη Πλέσσα

    kwstakisch
    03.05.2011, 21:46

    Πολλές καλησπέρες σε όλους!!!!

    Τι σας έχω τι σας έχω!!!! {#emotions_dlg.happycrazy}

    Ο Μίμης Πλέσσας μιλάει στο ραδιόφωνο του Musicheaven και στη Μουσική Παραμυθοχώρα με τον kwstkakisch!!!

    Πρώτα απ 'όλα μεγάλη τιμή για μένα που αυτός ο άνθρωπός θα μιλήσει σε μένα και την εκπομπή μου και κατ 'επέκταση στο Radio Musicheaven!!!!

    Ενας ,κατα τη γνώμη μου,  απο τους μεγαλύτερους συνθέτες του ελληνικού τραγουδιού που μας έχει χαρίσει τραγουδια σπάνια και αριστουργηματικά και διαχρονικά που έχουν χιλιοτραγουδηθεί!!!

    Περιμένω τις ερωτήσεις σας!!!!!

     





    επισυναπτόμενα: mimis-plessas.jpg 
    kwstakisch
    05.05.2011, 11:16

    Οι ερωτήσεις μεχρι Κυριακή βράδυ παιδια!!!!{#emotions_dlg.clap}


    kwstakisch
    05.05.2011, 11:22

    Ευχαριστω και εγώ για την ανταπόκριση Πεντατονικέ!!!{#emotions_dlg.biggrin}


    kwstakisch
    08.05.2011, 10:59

    Μέχρι σήμερα το βράδυ οι ερωτήσεις σας για τον Μίμη Πλέσσα!!!!!

    Περιμένωωωωωωωωω!!!!!{#emotions_dlg.clap}


    ilio
    08.05.2011, 11:41

    1.Υπάρχουν πολλά μουσικά θέματα από ταινίες του (δεν αναφέρομαι στις γνωστές του)

    που δεν έχουν κυκλοφορήσει στο εμπόριο και που θα ενδιάφεραν ανθρώπους ,που είναι συλλέκτες

    του κινηματογραφικού του έργου.Υπάρχει η σκέψη να κυκλοφορήσει στο μέλλον τέτοιο υλικό;

    2.Η πρόθεση για δισκογραφική συνεύρεση με έναν μεγάλο Έλληνα καλλιτέχνη,υπάρχει στο μυαλό

    του ή στα σχέδια του; Θα υπάρξει στο μέλλον καινούργιο υλικό;Γιατί μας λείπουν νέα τραγούδια του...

     

    Να του στείλεις την αγάπη μας και την εκτιμησή μας Κώστα!{#emotions_dlg.inlove}Καλή συνέντευξη!!{#emotions_dlg.thumbup}


    evlia
    08.05.2011, 23:49

    α


    XeniaRodo
    22.05.2011, 11:34
    πάρα πολύ ενδιαφέρουσα η συνέντευξη, μπράβο!
    kwstakisch
    22.05.2011, 17:52

    Να σαι καλα Ξένια μου ευχαριστώ πολυ!!!!{#emotions_dlg.biggrin}