ελληνική μουσική
    512 online   ·  210.826 μέλη
    caterina08
    17.06.2011, 14:17

    Οσον αφορα τα ανεκδοτα με τον τσακ ειναι απο τα ευχαριστα αποτελεσματα της παγκοσμιοποιησης... χαχ  Η ιστορια αρχισε απο τα βιντεο με τον τσακ σε μια αμερικανικη εκπομπη.... και για ολα φταιει ο παρουσιαστης της Connan O Brien... Το πηραμε κ εμεις οι ελληνες το αστειο και φυσικα το εξελιξαμε...! Η λογικη δεν ειναι να γελας με το "ανεκδοτο" αλλα να σκεφτεις κ εσυ το δικο σου... δε γελας ουσιαστικα με το χιουμορ του αλλου αλλα με την εξυπναδα και την ευρηματικοτητα του και φυσικα με τις "θεικες ικανοτητες" του τσακ... Μπορω να σας πω οτι η τσακ-μανια ειναι απολυτα κολλητικη... Μου συνεβη σε παρεα να λεμε τσακ-φρασεις και σε10 λεπτα να ακουμε τις διπλανες παρεες της καφετεριας να συζητανε για τον τσακ!!!!!

    ΑΑΑΑΑ και μονο ο τσακ νορις εγραψε φετος 20 στα μαθηματικα κατευθυνσης...

    ΥΓ δεν ειναι κρυα ανεκδοτα γιατι δεν ειναι καν ανεκδοτα.... αν και μου φαινονται λιγο ατοπες οι διαπιστωσεις πως οι νεοι δεν εχουν χιουμορ.... οχι γιατι ειμαι μια απο αυτους, αλλα γιατι η τσακ μανια δεν ειναι σοβαρο κριτηριο γενικευσεων..... (αυτο γιατι θιχτηκα ως νεα γενια...οχι οτι το παιρνω προσωπικα αλλα με εκνευριζουν οι γενικευσεις απο ατομα που αγνοουν το αντικειμενο της ιδιας της γενικευσης)