ελληνική μουσική
    531 online   ·  210.844 μέλη

    Ωδείο στη Θεσσαλονίκη, θα ήθελα τη γνώμη σας!

    lostinmusic
    24.09.2011, 01:40

    Γεια σε ολους! Είμαι νέος στο forum και θα ήθελα τη γνώμη σας...Είμαι 18 χρονών και τραγουδαω (οταν είμαι μόνος στο σπίτι) από όταν θυμάμαι τον εαυτό μου...Μόλις πριν λιγες μερες με ακουσε τυχαια η μανα μου (καθως δεν καταλαβα οτι ηταν σπιτι) και ειχε εντυπωσιαστει η γυναικα...αλλα μονο αυτη με εχει ακουσει...τωρα φευγω φοιτητης για θεσσαλονικη...θα ηθελα λοιπον να μου προτεινεται ενα καλο ωδειογια να παω να με ακουσουν και να μου πουν ειλικρινα αν μπορω να τραγουδησω η απλα δεν το εχω...και επισης αν γίνεται να με ενημερωσεται για τις τιμες! ευχαριστω!!! Παντως να ξερετε οτι πραγματικα αγαπαω το τραγουδι!!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 14-07-2012 13:24 ]


    platonas13
    14.07.2012, 10:01
    Γεια σου.. Κανε το πιο απλο και μην τρεχεις σε οδεια , κανε ενα καναλι στο YouTube και ποσταρε ενα καλο βιντεο σου οπου θα τραγουδας κατι γνωστο και θα δεις τις γνωμες του κοσμου . Αμα ειναι ανρητικες τοτε μην τα παρατας , δουλεψε την φωνη σου και αλλο και δοκιμασε αλλα ειδη τραγουδιων!
    irinimusic
    14.07.2012, 11:23

    Στα βίντεο δεν ακούγετε η φωνή καθαρά όπως είναι στην πραγματικότητα...καλύτερα είναι να πάς σε ένα ωδείο να σε ακούσουν ζωντανά ...εάν σου αρέσει πραγματικά να συνεχίσεις..σου εύχομαι ότι καλύτερο..!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : irinimusic στις 14-07-2012 11:24 ]


    platonas13
    14.07.2012, 12:31
    ε καλα λογικο ειναι αλλα αν θες να αποφυγεις ταλαιποριες τωρα και τρεχεις σε οδεια μπορεις να το κανεις.