ελληνική μουσική
    841 online   ·  210.833 μέλη

    Δεν δημοσιεύεται η αγγελία μου

    NIKOLASTRAGOUDISTHS
    02.11.2011, 19:19

    Αγαπητοί φίλοι.

    Αν και έχω επανειλημμένα προσπαθήσει να δημοσιεύσω αγγελία μου,αυτό δεν είναι δυνατό και δεν μπορώ να καταλάβω πού οφείλεται.

    Τηρώ πιστά όλες τις οδηγίες συμπλήρωσης των διαφορετικών πεδίων,αλλά...τίποτα !!!

    Τί μπορεί να συμβαίνει άραγε;

     

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων για οποιαδήποτε βοήθεια

    Νικόλας


    JohnnySyl
    02.11.2011, 20:56

    Είναι καιρός πού έχεις στείλει την αγγέλία;;; Σε ρωτώ , γιατί κι εγώ πριν καιρό είχα στείλει μία, πίστευα ότι δε θα δημοσιευθεί, γιατί είχε περάσει 1 εβδομάδα και τελικά δημοσιεύθηκε μετά από 2...!!!

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : JohnnySyl στις 02-11-2011 20:57 ]


    NIKOLASTRAGOUDISTHS
    02.11.2011, 21:05

    Παράθεση:

    Το μέλος JohnnySyl στις 02-11-2011 στις 20:56 έγραψε...

    Ϊσως,φίλε μου,να είναι όπως τα λες.

    Την 1η αγγελία τη δημοσίευσα πριν 3 ημέρες

    Τη 2η μόλις πριν 2 ώρες

    Θα περιμένω,λοιπόν,1-2 εβδομάδες,ακολουθώντας τη συμβουλή σου.

    Σ'ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια!    :)

    Είναι καιρός πού έχεις στείλει την αγγέλία;;; Σε ρωτώ , γιατί κι εγώ πριν καιρό είχα στείλει μία, πίστευα ότι δε θα δημοσιευθεί, γιατί είχε περάσει 1 εβδομάδα και τελικά δημοσιεύθηκε μετά από 2...!!!

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : JohnnySyl στις 02-11-2011 20:57 ]




    jorge
    02.11.2011, 22:03
    Παιδιά, δεν υπάρχει περίπτωση η αγγελία να δημοσιεύθηκε μετά από 2 εβδομάδες. Το πολύ μια βδομάδα κάνει και αυτό αν είμαστε Δεκαπενταύγουστο. Μέχρι αύριο το πολύ θα έχει δημοσιευθεί, υπάρχουν πάνω από 100 που εκκρεμούν για έλεγχο.
    JohnnySyl
    02.11.2011, 22:19

    Jorje δεν είπα σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση ότι αυτό γίνεται κατ' εξακολούθηση.. Εννοείται ότι επειδή αυτό έγινε μία φορά δε συμβαίνει συνέχεια και ούτε αμφισβητώ την αξιοπιστία του σάιτ... Ίσα ίσα που σε άλλες περιπτώσεις που έχω στείλει αγγελίες έχουν σχεδόν αμέσως δημοσιευθεί...


    NIKOLASTRAGOUDISTHS
    05.11.2011, 21:57
    Παιδιά,ειλικρινά σας ευχαριστώ όλους για τη συμπαράστασή σας και την άμεση ενημέρωσή σας. Η αγγελία μου δημοσιεύθηκε χθες και απο εδώ και πέρα,θα περιμένω.... Ευχαριστώ και πάλι, Νικόλας :)