ελληνική μουσική
    391 online   ·  210.816 μέλη

    Μου αρεσει μια κοπελα απο το facebook

    MIkeee
    30.12.2011, 17:33

    Καλησπερα!

    Καταρχας χρονια πολλα:) Εδω και μερικες εβδομαδες μου αρεσει μια κοπελα απο το facebook.!Εγω ειμαι 19 και αυτη 16.Της επιασα εδω πριν λιγες μερες δυο τρεις φορες κουβεντα στο chat αλλα χωρις να πουμε πολλα καθε φορα.Της εστειλνα μυνηματα του στυλ"Να χαμογελας σε ολες τις φωτογραφιες σου γιατι σου παει πολυ" και 'που θα εισαι το βραδυ να δουμε απο κοντα' και τετοια..!αυτη μου απαντουσε καθε φορα με ευχαριστω πολυ και φατσουλες αλλα δε τη συνεχιζε πολυ τη συζητηση.

    Προχθες της λεω καποια στιγμη αν υπαρχει περιπτωση να γνωριστουμε απο κοντα και μου απανταει τι να σου πω να γνωριστουμε.Της λεω ματα να παμε τοτε για καφε μου λεει να παμε.της ζητησα τον αριθμο να κανονισουμε και μου τον εδωσε και μου ειπε να της κανω αναπαντητη.Μετα επρεπε να βγω ομως γιατι θα εβγαινα για καφε.

    Θελω να μου πειτε τη γνωμη σας για το τι να κανω...να της στειλω καποιο μηνυμα? και αν ναι τι.δεν ξερω επειδη οκ μου εδωσε τον αριθμο αλλα μπορει να μου τον εδωσε απο ευγενια η για να με ξεφορτωθει.Επισης επειδη εκει που μενει η κοπελα σπουδαζω και τωρα γυρισα στη πολη μου για Χριστουγεννα θα μπορω να βγω μαζι της μετα τις 4 του νεου ετους οπου θα ξαναπαω εκει για τη σχολη.Και εδω δεν μπορω να μπαινω συχνα facebook γιατι δεν εχω ιντερνετ.


    fotinithanati
    30.12.2011, 17:46

    Παράθεση:

    Το μέλος MIkeee στις 30-12-2011 στις 17:33 έγραψε...

    Καλησπερα!

    Καταρχας χρονια πολλα:) Εδω και μερικες εβδομαδες μου αρεσει μια κοπελα απο το facebook.!Εγω ειμαι 19 και αυτη 16.Της επιασα εδω πριν λιγες μερες δυο τρεις φορες κουβεντα στο chat αλλα χωρις να πουμε πολλα καθε φορα.Της εστειλνα μυνηματα του στυλ"Να χαμογελας σε ολες τις φωτογραφιες σου γιατι σου παει πολυ" και 'που θα εισαι το βραδυ να δουμε απο κοντα' και τετοια..!αυτη μου απαντουσε καθε φορα με ευχαριστω πολυ και φατσουλες αλλα δε τη συνεχιζε πολυ τη συζητηση.

    Προχθες της λεω καποια στιγμη αν υπαρχει περιπτωση να γνωριστουμε απο κοντα και μου απανταει τι να σου πω να γνωριστουμε.Της λεω ματα να παμε τοτε για καφε μου λεει να παμε.της ζητησα τον αριθμο να κανονισουμε και μου τον εδωσε και μου ειπε να της κανω αναπαντητη.Μετα επρεπε να βγω ομως γιατι θα εβγαινα για καφε.

    Θελω να μου πειτε τη γνωμη σας για το τι να κανω...να της στειλω καποιο μηνυμα? και αν ναι τι.δεν ξερω επειδη οκ μου εδωσε τον αριθμο αλλα μπορει να μου τον εδωσε απο ευγενια η για να με ξεφορτωθει.Επισης επειδη εκει που μενει η κοπελα σπουδαζω και τωρα γυρισα στη πολη μου για Χριστουγεννα θα μπορω να βγω μαζι της μετα τις 4 του νεου ετους οπου θα ξαναπαω εκει για τη σχολη.Και εδω δεν μπορω να μπαινω συχνα facebook γιατι δεν εχω ιντερνετ.



    MIkeee καλησπερα...λοιπον στειλε της χρονια πολλα η καποια ευχη για το 2012 και μετα αν σου απαντησει συνεχισε να της στελνεις και πες της τι θα γινει με αυτο που κανονισαμε???και αν δεν σου απαντησει  ρωτα αν θελει να μιλατε και αναλογα πραξε ....


    MIkeee
    30.12.2011, 18:05
    Φωτηνη κατι τετοιο ειχα στο μυαλο μου και εγω.;) Φιλε Πεντατονικος βλεπω μπηκες με φορα να σχολιασεις!:P δε μου αρεσει να τη πεφτω μεσω facebook (πρωτη φορα to κανω) και δε ξερω απλα πως να χειριστω τη κατασταση.. Συμφωνω το ατου ειναι η ηλικια... ευχαριστω για την απαντηση σου
    fotinithanati
    30.12.2011, 18:12
    εγραψες Pentatonikos το χεις το θεμαααα....συμφωνω σιγουρα ειναι γοητευμενη και εγω αυτο θα ενιωθα ..κοριτσι ειμαι 13 αλλα κατι ξερω ...
    MIkeee
    30.12.2011, 18:54
    Σωστος ο Pentatonikos...συμφωνω!παιδια thanx και παλι και καλη μ τυχη:P
    cobal
    30.12.2011, 19:14
    Κι εμενα μου αρεσουν πολλες απο το νετ γενικως........
    MIkeee
    30.12.2011, 22:28
    χαχα Spoiler κατσε να δω αν ενδιαφερεται πρωτα...μη χανουμε τσαμπα τους καφεδες;)
    MIkeee
    30.12.2011, 22:53
    ωραιο τραγουδι Spoiler ;p
    apostolis55
    31.12.2011, 11:11

    .

    [ τροποποιήθηκε από τον/την apostolis55, 27-09-2016 03:09 ]


    rouli726
    31.12.2011, 12:00

    Kι αν μετά από αυτά που λέει το βίντεο, δε σε βρίσει να μας ..γράψεις χαχα


    MIkeee
    31.12.2011, 13:34
    χαχαχαχα θα την κονιορτοποιησω!
    antwnispatra
    31.12.2011, 13:54

    Πάρε βοήθειες...


    MIkeee
    31.12.2011, 13:59
    αν συνδυασω τη μεθοδο του τσακονα με τις μπαρουφες του ΘΡΥΛΙΚΟΥ Λαζαρου δεν εχω περιθωρια αποτυχιας!!
    apostolis55
    31.12.2011, 18:44

    .

    [ τροποποιήθηκε από τον/την apostolis55, 27-09-2016 03:09 ]