ελληνική μουσική
    402 online   ·  210.818 μέλη

    5η Συνάντηση Παραγωγών Radio MusicHeaven

    ilio
    05.04.2012, 16:11

    Παράθεση:

    Το μέλος skordalis21 στις 05-04-2012 στις 15:12 έγραψε...

    Φανταζομαι πως η παρεα σας χωραει κ παραγωγους οι οποιοι σταματησαν τις τακτικες εκπομπες μεν, αλλα παραμενουν εν δυναμει στο εμψυχο δυναμικο του σταθμου για το μελλον η για σφηνες σε ωρες που ειναι κενες

    Αυτό εννοείται!!Σε περιμένουμε!!!{#emotions_dlg.thumbup}


    Deos
    05.04.2012, 16:15



    5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ RADIO MUSICHEAVEN


    ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 18.30

    ΚΑΦΕ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (πτέρυγα ΔΕΟΣ - τελευταίος όροφος)

    Αποστόλου Παύλου 33 & Ακάμαντος 1, Θησείο


    - Deos

    - Δόλια Μάνα ilio

    - aitherovamonas

    - dimitrib4

    - suspect

    - sympetheros

    - loukas76gr

    - JennyP

    - oDiafanos

    -  jj7

    - jorge

    - skordalis21

    Παρακαλούνται όλοι οι υπόλοιποι Αθηναίοι παραγωγοί που δεν έχουν ενημερώσει αν θα παραστούν ή όχι, να το κάνουν άμεσα για να ξέρουμε ότι έχουν λάβει γνώση της συνάντησης.


    AR-ON
    05.04.2012, 19:54
    Count me in :)
    ilio
    06.04.2012, 17:19

    UPDATE!!!

    5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ RADIO MUSICHEAVEN

    ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 18.30

    ΚΑΦΕ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (πτέρυγα ΔΕΟΣ - τελευταίος όροφος)

    Αποστόλου Παύλου 33 & Ακάμαντος 1, Θησείο

    - Deos

    - Δόλια Μάνα ilio

    - aitherovamonas

    - dimitrib4

    - suspect

    - sympetheros

    - loukas76gr

    - JennyP

    - oDiafanos

    - jj7 - jorge

    - skordalis21

    - AR-ON

    Άλλος για την ραδιοπτέρυγα;{#emotions_dlg.biggrin}


    CROSS
    06.04.2012, 20:45

    Τελευταία στιγμή ας ενημερώσω κι εγώ...δεν ξέρω αν θα προλάβω να έρθω,αλλά θα το προσπαθήσω γιατί έχω και πάρα πολύ καιρό να βρεθώ σε ''ραδιοπαραγωγική'' συνάντηση.


    pastella
    07.04.2012, 14:56

    Ωραία φαίνεται η παρέα σας αλλά δυστυχώς μόνο ψυχικά μπορώ να παρευρεθώ στη συνάντηση. Εύχομαι να έχετε μια ουσιαστική συζήτηση με λύσεις και όχι (μόνο) γκρίνιες Cool


    Deos
    07.04.2012, 17:43

    UPDATE!!!

    5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ RADIO MUSICHEAVEN

    ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 18.30

    ΚΑΦΕ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (πτέρυγα ΔΕΟΣ - τελευταίος όροφος)

    Αποστόλου Παύλου 33 & Ακάμαντος 1, Θησείο

    - Deos

    - Δόλια Μάνα ilio

    - aitherovamonas

    - dimitrib4

    - suspect

    - sympetheros

    - loukas76gr

    - JennyP

    - oDiafanos

    - jj7

    - jorge

    - skordalis21

    - AR-ON

    - Cross

    - stauross

    Κι η Παναγιά μαζί μας


    alkyoni
    07.04.2012, 21:39

    αντε φτανει τοσο.... {#emotions_dlg.tt2}

    καμμια ανταποκριση δεν παιζει? {#emotions_dlg.rolleyes}{#emotions_dlg.biggrin}

    (η επομενη ελπιζω να μπορει να γινει και με συμμετοχη οσων ειναι μακρυα και δεν μπορουσαν να παραστουν δια ζωσης)

    καλη συναντηση και αναμενουμε νεοτερα ;)  καλη συνεχεια σε ολους!{#emotions_dlg.beer}


    jorge
    08.04.2012, 11:42
    Ο Δέοντας ακόμα γράφει μου φαίνεται... Μας οργάνωσε άψογα, για ακόμα μια φορά και σίγουρα υπήρξαν θετικά αποτελέσματα. Νομίζω ήμασταν περίπου 12, ετσι για την ιστορία. Μπορεί να κυκλοφορήσει και αναμνηστική φωτογραφία ;)
    suspect
    08.04.2012, 22:00

    Η συναντηση εδειξε πως πραγματικα υπηρχε μεγαλη αναγκη να γινει και εστω μια - δυο φορες το χρονο καλο ειναι να πραγματοποιειται.

    Ευχαριστω πολυ τον σενιορ Χορχε που ηταν ιδαιτερα κατατοπιστικος και τον Δεοντα που στη δεουσα αιθουσα εκανε τη σχετικη οργανωση-παραγωγη :)

    Συζητηθηκαν ουσιαστικα θεματα και ανταλλαξαμε χρησιμες αποψεις.

    Θετικο επισης ηταν οτι ειμασταν λιγοι και καλοι.

    Χαρηκα πολυ που ειδα αγαπημενες φατσες και εις το επανιδειν! :) 


    -----------------
    www.suspectblog.gr

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : suspect στις 08-04-2012 22:06 ]


    Deos
    09.04.2012, 10:03

    Οι πληροφορίες έχουν επεξεργαστεί, τα πρακτικά οργανώθηκαν και σε λίγο όλοι οι παραγωγοί θα έχετε λάβει γνώση :)

    Από τη συνάντηση είμαι ευχαριστημένος περισσότερο από κάθε άλλη φορά, μπράβο.


    ilio
    09.04.2012, 17:34

    Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες Smile

    Ήταν μια πολύ όμορφη και ουσιαστική ραδιοσυνάντηση - έστω και αν εγώ νόμιζα πως ήμουν "αλλού",έτσι Suspect ;{#emotions_dlg.biggrin} - γιατί αφενός μεν, εξετάστηκαν ενδελεχώς όλα τα θέματα που είχαν τεθεί,επίσης έπεσαν και άλλες ακόμη πολύ ενδιαφέρουσες ιδέες στο τραπέζι,

    αφετέρου δε,δόθηκε ξανά η ευκαιρία να γνωρίσω κάποια άτομα, όπου ενώ συνομιλούμε διαδικτυακά, δεν είχαμε καταφέρει να γνωριστούμε από κοντά και επίσης να ξαναδώ γνωστές φατσούλες που είχα πολύ καιρό να ανταμώσω.{#emotions_dlg.biggrin}

    Ο Δέοντας οφείλω να ομολογήσω πως μας οργάνωσε άψογα και κράτησε σημειώσεις που πραγματικά θα τα σπαγαν στις εξετάσεις!!!{#emotions_dlg.thumbup}

    Δεν του ξέφυγε ούτε περισπωμένη που λένε{#emotions_dlg.biggrin} (διάβασα τα πρακτικά που μας έστειλε ) και ο jorge μας βοήθησε πάρα πολύ λύνοντας όλες μας τις απορίες πάνω στα τεχνικά θέματα και επίσης  μας έδωσε το ΟΚ της υλοποίησης των όσων ζητούσαμε.

    Τους ευχαριστώ πολύ και τους δυο αλλά και τους εκλεκτούς ραδιοσυνάδελφους που με τις ιδέες τους καταφέραμε να προχωρήσουμε ένα βήμα παραπέρα το ραδιοφωνό μας.Smile


    jj7
    09.04.2012, 23:03
    Μπράβο για τον ουσιασιτκό σας διάλογο αυτό το 3-ωρο που νομίζω θα αποδειχθεί πολύ καθοριστικό για την προσπάθεια αναβάθμισης του ραδιοφώνου μας..συγνωμη για την δικιά μου απουσια λογω απροβλεπτης δουλειάς.. Να προσθέσω αν και καθυστερημένα κάτι το οποιο θα έλεγα και στην συναντηση, θα μπορούσαμε ισως να οργανωσουμε τοπικά event (ο καθενας για την περιοχη του..) τα οποια ια διαφι,ιζουμε στις εκπομπες μας (με σποτ και οτι αλλο..) και θα μαζευομαστε να παιζουμε dj sets powered by radiomusic heaven producers.. Επίσης θα μπορούσαμε να φτιάξουμε (μπορώ να ασχοληθώ εγω με αυτό ως προγραμματιστής σε συνεργασία με όποιον άλλο γνώστη..) επίσιμη εφαρμογή για smartphones, για να ακούγετε ο σταθμός μας και μέσω της νέας αυτής μόδας που έχει μπει για τα καλά στην ζωή μας..
    sonatina-
    10.04.2012, 00:07
    Πολύ καλή δουλειά! Συγχαρητήρια παιδιά! Εμένα δε με παίρνει για πολλά σχόλια, μιας και είμαι νέα.. :Ρ Το μόνο που έχω να πω είναι ότι βρίσκω εξαιρετικές όλες ιδέες σας! Μακάρι να υλοποιηθούν και να υπάρξει το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα. :)
    suspect
    10.04.2012, 18:56
    jj7, ο σταθμος μας ακουγεται παντου αν καποιος εχει android ή iphone. Δες εδω: http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Splatt_Forums&file=viewtopic&topic=25613
    jj7
    11.04.2012, 17:37
    μιλαω για επισιμη εφαρμογη στο android market η apple store..