ελληνική μουσική
    747 online   ·  210.833 μέλη
    george2803
    11.05.2012, 12:41

    Γειά σας!

    Με λένε Γιώργο είμαι 12,5 χρονών και είμαι τρελά ερωτευμμένος με ένα κορίτσι!!!

    Της τα ζήτησα πλαγίως και μου είπαι όχι αν και μπορεί να κατάλαβε κάτι άλλο!

    Γενικά με τα κορίτσια έχω πολύ καλές σχέσεις και πιστεύω πως έχω περισσότερες πιθανότητες από τους συμαθητές μου.

    Με τους κολητούς μου τα λέμε όλα και βοηθάμε ο ένας τον άλλο. Μέχρι στιγμής με έχουν βοηθήσει και τους έχω βοηθήσει πολύ αλλά θέλω την βοήθειά σας.

    Τι να κάνω;;;;;;; Κοντεύω να τρελαθώ!!!!

    Παρακαλώ βοηθήστε,


    Γιώργος

    ΥΓ: Συγνώμη για τα ορθογραφικά.


    inkve
    12.05.2012, 14:32

    αν πιστευεις οτι δεν καταλαβε τοτε ξανακανε την προσπαθεια σου αλλα αυτη την φορα φροντισε να μην της αφησεις αμφιβολιες και περιθωρια στο τι της λες!!!

    αν σου πει "δεν ξερω να το σκεφτω,δωσε μου χρονο" ειναι οχι,,,

    αν σου πει "σκεφτομαι ενα αλλο παιδι που τα ειχαμε παλιοτερα" ειναι ξανα οχι...

    αν η απαντηση της αρχισει με τις λεξεις"εισαι καλο παιδι"ειναι παλι οχι.....αυτη την φραση κρατησε την..την χρησιμοποιουν τα θυληκα παγκοσμιως οταν θελουν να σε χυλοπιτιασουν ευγενικα χωρις να σου πουν οτι απλα δεν τους κανει κουκου μαζι σου,,,,διοτι περι "κουκου" γινεται ολο το θεμα,,,,

    γενικα αν παρεις απαντηση που δεν θα σε καλυπτει αλλα και παλι θα σε κρατησει στην αναμονη ειναι απλα οχι!!!

    στην περιπτωση λοιπον που σου πει οχι με εναν η περισσοτερους απο τους παραπανω τροπους μην αγχωθεις μικρε μου ερωτυλε....καλοκαιρι ερχεται,,,,στην πρωτη σου βουτια και ιδιαιτερα στην πρωτη σου ματια στην παραλια ολα θα φανταζουν σαν ενα παλιο και μακρινο κακο ονειρο!Wink


    -----------------
    Οταν η δυναμη της αγαπης υπερνικησει την αγαπη για δυναμη,ο κοσμος θα γνωρισει την ειρηνη. -Jimi Hendrix-

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : inkve στις 12-05-2012 14:33 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : inkve στις 12-05-2012 14:34 ]


    Atsallica
    23.05.2012, 02:15

    Παράθεση:

    Το μέλος george2803 στις 11-05-2012 στις 12:41 έγραψε...

    Γειά σας!

    Με λένε Γιώργο είμαι 12,5 χρονών και είμαι τρελά ερωτευμμένος με ένα κορίτσι!!!





    Παιδιά 12.5 χρονών! Take it easy οι απαντησεις! :S

    Φιλε μου προσπαθησε να μιλας και να περνας χρονο μαζι της οσο μπορεις, και οταν νιωσεις πως πρεπει να της πεις κατι απλα πες το οπως σου βγει! Εισαι σε μια πολυ ωραια ηλικια και δεν πρεπει να αγχωνεσαι για τπτ. Και οποιοδηποτε και αν ειναι το αποτελεσμα προχωρας εχοντας κανει αυτο που εσυ ενιωθες σωστο!

    Θα περιμενουμε τις εξελιξεις! : )



    george2803
    01.06.2012, 14:51

    Το κατάλαβε... Δεεν μου μιλααέι!!!!!!!!!!{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    01.06.2012, 20:45

    Αγαπητέ Γιώργο2803, για την περίπτωση σου υπάρχει το εξής τραγούδι: "Πάμε για άλλες πολιτείες!"

    Στίχοι: Σταμάτης Σπανουδάκης, Μουσική: Σταμάτης Σπανουδάκης  Πρώτη εκτέλεση: Ελένη Βιτάλη


    Πάμε γι' άλλες πολιτείες ερωτικές,Να βρεθούμε σ' εμπειρίες λυτρωτικές, Αν το θες.

    Πάμε γι' άλλες πολιτείες αναρχικές, Να βρεθούμε σ' απεργίες προσωπικές, Αν το θες.

    Πάμε γι' άλλες πολιτείες μελλοντικές, Να βρεθούμε σ' εμπειρίες αληθινές, Αν το θες.

    Πάμε γι' άλλες πολιτείες αναρχικές να βρεθούμε σε πορείες ατομικές, Αν το θες.

    Με φιλία Ε.Σ.{#emotions_dlg.thumbup}


    Anelaki
    18.10.2012, 23:19
    μπελάς!!!! (καλός ή κακός!)