ελληνική μουσική
    723 online   ·  210.851 μέλη

    Λουκά το βρίσκεις σωστό αυτό που κάνεις?

    ixthis
    06.08.2012, 23:57

    Παράθεση:

    Το μέλος pastella στις 06-08-2012 στις 22:33 έγραψε...

    Απ' τη ζωή μου είσαι απών, ε και λοιπόν!

    Ντεπόν!!! σιγά μη σκάσουμε !!


    ixthis
    07.08.2012, 01:13

    ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ

    παράφραση του παρακάτω τραγουδιού με θεμα  το musichaven .

    Γιε μου     μπήκα  χτες στο μιουζικ χεβεν ακριβέ μου

    κι είδα ότι έλεγες τις κάλτσες σου   χρυσέ μου

    και μπερδεύτηκα για άλλη μια φορά

     

    Γιε μου        πάλι έγραφες αηδίες ακριβέ μου

    αλλά ντ άλλων πες μου τι έπαθες καλέ μου

    είσαι στόκος είσαι τούρμπο ή  χαλβάς?

    Γιε      μου γιατί το κάνεις πε  μου

    θα γελάνε και οι πέτρες

    κόψε μου απ το καρπούζι δυο φέτες

    κι ας τον Γιάννη τη Μαρία τον Χοσέ

     

    Γιε μου      το μυαλό σου το χεις χάσει

    θα σου δώκω τα  λεφτά να πας στη Θράκη

    γεια σου γεια σου στο καλο !!!


    mary_omikron
    07.08.2012, 08:06

    Αντε και με κατάφερες παλιόπαιδο με το σουξεδάκι... εκατό χιλιάδαι δίσκοι!!!

    Σάββατο απόβραδο με ασετυλίνη αρσενικό ντομάτες και κίτρινη μπογιά. Πάλι καύσωνας σήμερα. Γατί έτσι σας αρέσω.


    sapounofouska
    07.08.2012, 11:02
    Καυσωνας με 40 πυρετο που το ειδαμε.... Να ηταν καταχειμωνο να λεγα παει στα κομματια.......
    sapounofouska
    07.08.2012, 11:14

    Λογω της εξαισιας υπαρξης κ συμβολης μου στο σταθμο νομιζω οτι εχω το δικαιωμα να αιτουμαι προσωπικου εικονιδιου...

    Αγαπητε boss....Αγαπητοι διαχειριστες....Παρακαλεισθε δια της δημιουργιας μπουρμπουληθρων... 


    Με εκτιμηση... Η φουσκα σας!!!{#emotions_dlg.lol}


    loukas76gr
    08.08.2012, 12:00

    Στον πλανήτη happy, ανακαλύφθηκε το μυστικό με τις μπουρμπουλήθρες που τρώνε τους φοίνικες στο Βάι. Αγκαλιάστηκαν, φιλήθηκαν και έβγαλαν και σχετικές φωτογραφίες. Θα δημιουργηθεί σύντομα και σχετικό avatar σε 3D και θα γυριστεί το sequel. Τα αποτελέσματα των ερευνών επικοινωνήθηκαν μέσω δορυφόρου στη NASA και έλληνας επιστήμονας τα παρουσίασε το πρωί στην τηλεόραση. Ο τελικός προορισμός του Κακλαμανάκη ήταν παρ' όλα αυτά η Ιεράπετρα...


    mary_omikron
    08.08.2012, 12:55

    Τι γράφει εκεί πάνω στη μαρκίζα, βοήθα γιατί δε βλέπω, ευκάλυπτος θυμάρι κατάλληλο και για παιδιά.... είναι όμως και κάτι άνθρωποι τηλεκατευθυνόμενες βόμβες αγάπης. Respect αλήθεια!!

    Εχω καλλίτερο ενσταντανέ {#emotions_dlg.yes}


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    15.08.2012, 21:45

    Καλησπέρα. Τετάρτη 15-8-2012. Ώρα 21.35. Ηρεμία παντού, ακόμη και στο chat. Στον αέρα ένας άγνωστος παραγωγός που δεν λέει το όνομα του, αλλά βάζει ωραία τραγούδια. Λουκά  το βρίσκεις σωστό αυτό που κάνεις; Ε.Σ.

    Σημείωση, Pad, Λευκό, μουσικές νότες


    -----------------

    Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο  το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : EVAGGELIASAKELLARIOU στις 15-08-2012 21:47 ]


    sapounofouska
    15.08.2012, 22:12
    αλλεργικη απο μικρη στα πλατανολουλουδα... Χαλαλι ομως τα αψουουουυυ που εχω ριξει!!
    mary_omikron
    15.08.2012, 22:43

    Ηξεις αφήξεις... αλλά πού έβαλε η Πυθία το κόμμα? Η βασίλισσα στα pink κι ούτε σκέψη για μαύρο βέλο με τον σύζυγο νοσοκομείο. Η Σάρα κι η Μάρα δεν απαντούν στο τηλέφωνο κι ετοιμάζεται -λέει- διατριβή για το DNA των φελλών!!!! Απίστευτο, όμως ο λεκές από κέτσαπ δεν βγαίνει στους 40 βαθμούς κι ο Λουκάς με τον Σόλωνα και τον Θωμά βρήκανε επιτέλους τέταρτο για μπρίτζ...

    Σοβαρά τώρα η Χαλκιδική γέμισε Παστέλλα {#emotions_dlg.beer}


    mary_omikron
    15.08.2012, 22:50

    Παράθεση:

    Το μέλος sapounofouska στις 15-08-2012 στις 22:12 έγραψε...

    αλλεργικη απο μικρη στα πλατανολουλουδα... Χαλαλι ομως τα αψουουουυυ που εχω ριξει!!


    https://www.youtube.com/watch?v=QIn9NAMhPsg

    Link
    >
    Kaliandi
    15.08.2012, 23:52
    γεια σας!
    sapounofouska
    16.08.2012, 14:26
    ΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩωω.........!!!!
    loukas76gr
    16.08.2012, 15:53

    Ξεφωνίδι τρελλό τα τερατάκια... δεν μας άφησαν να κοιμηθούμε όλο το βράδυ και τώρα φτερνίζονται. Άρχισαν τα πρωτοβρόχια βλέπεις και ετοιμαζόμαστε να μας πάρει νέα μπόρα. Έβαλα δεξαμενή να συλλέξω τα όμβρυα. Οικονομία μας είπαν, αλλά από κάπου 'χάνει'. Η τσιπούρα δεν άντεξε την ξηρασία πάντως και 'έπλευσε' τα λοίσθια... Κουράγιο, θα έρθουν καλύτεροι αιώνες.


    sapounofouska
    16.08.2012, 16:56
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3494796816742&set=a.1584588142719.2073050.1476236083&type=1&theater
    aviectus
    16.08.2012, 19:50

    Η Πλεoνεξια, στην εποχη των δρακων, τιμωρουνταν με θανατο δια ταισματος στο αδηφαγο τερας "Δεκαπεταδοντος" που ακουγονταν να φωναζει απο τη φωλια του,δεν ειχε λογο να το κανει καθως ηταν ηδη τρομερο και ξασκουστο επρεπε να προστατευσει την υποληψη του απο τον κοσμο...αλλα ηθελε να δηλωσει την υπεροχη του,καθως και την περιοχη του


    του αρεσαν τα αρκουδακια και οι πεταλουδες με βουλες, το ζεστο τσαι με φρεσκο τιλιο και τα κουλουρακια απο την καφετερια παστα φλωρα στη Θεσσαλονικη......

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 16-08-2012 20:01 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : aviectus στις 16-08-2012 20:13 ]


    mary_omikron
    16.08.2012, 20:09

    Ζητώ συγγνώμη απ΄τους κοσμοπολίτες αλλά το σούσι δεν μ΄αρέσει και θαρρώ πως βρήκα τον δράστη της βομβιστικής. Ομορφόσογο !!!! Μα δεν υπάρχει ούτε ένας χημικός μπας και ταιριάξει καμμιά χημεία? 

    Ψιτ ψιτ καλέ όμορφε???  Αα να χαθείς σαχλή


    sapounofouska
    17.08.2012, 16:03

    Τα τζιτζικια του λουκα νομιζω οτι μεταναστευσαν...Μια συγχορδια λα μινορε εχει εγκατασταθει στο μπαλκονι μου και μου κανει ασταματητες κανταδες....! Λουκα προσπαθεις να μου περασεις καποιο μηνυμα ..???

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sapounofouska στις 17-08-2012 16:04 ]


    loukas76gr
    20.08.2012, 00:14
    Φταίει το φθινόπωρο... το αισθάνθηκα να πλησιάζει απειλητικά. Η απειλή θεωρείται ευλογία στον πλανήτη happy και μου έγνεψαν ότι τέλειωσαν οι διακοπές. Ώρα για το σπίτι, φουλάρω μηχανές με ασπιρίνες και το καταδιωκτικό κατέρχεται στα γήινα... κάποια τερατάκια μπούκαραν παράνομα σαν λαθρομετανάστες στις αποσκευές και ετοιμάζονται να ανοίξουν αλεξίπτωτα μόλις δουν το απέραντο γαλάζιο της Αμοργού για να το ευλογήσουν... έχω την εντύπωση ότι προπονήθηκαν αρκετά στους Ολυμπιακούς, φαίνονται δυνατά τα καταραμένα, αλλά αποφάσισα να βρέξω τη σανίδα και να τα περιποιηθώ μόλις ξεβραστούν στη στεριά.
    mary_omikron
    20.08.2012, 01:23

    Πολύ μου άρεσε {#emotions_dlg.biggrin} αρνητικό δαγκωτό και με χίλια !!!! Προσπαθώ να ψάξω τ΄όνομά μου αλλά βρίσκω μόνο μια Κέιτ Μοςς και πιστοποιητικό επαναστατικότητας δεν δίνουν σ΄αυτό το κτίριο ούτε συμβουλές για άνετο ύπνο.... ένα δύο τρία προβατάκια και μαρς