ελληνική μουσική
    506 online   ·  210.840 μέλη

    Λουκά το βρίσκεις σωστό αυτό που κάνεις?

    ixthis
    01.08.2012, 17:11
    Συγνώμη μέλος λουκα76ελλαδα αλλα οι προσωπικές διενέξεις με τον μαιρη ο μπορούν να γίνουν και απ τα πμ. Ενοω προσωπικο μύνημα οχι προ μεσημβρίας μη μπερδευτείς? και οσο για την σαπουνόφουσκα απλως συμφωνώ. Έτυχε να συγκλίνουν οι απόψεις μας ,,,,, δε θέλω σχόλια . Οκ είμαστε και κουμπάροι είναι η αλήθεια...
    loukas76gr
    01.08.2012, 17:13

    Παράθεση:

    Το μέλος ixthis στις 01-08-2012 στις 16:43 έγραψε...

    Ναι καλά Λουκά αν νομιζεις οτι μ ενα ΄΄εύρετρο΄΄θα μας κομπλάρεις κάνεις λάθος.Και μάλιστα ΜΕΓΑΛΟ λάθος. Δεν ξεφεύγεις ετσι απ το θέμα.Το αδιεξοδό σου ειναι ολοφάνερο ....

    Δε σε κομπλάρω καλή μου... σε καλοπιάνω μπας και τσιμπήσεις... αλλά εσύ είσαι άλλο είδος ψαριού! :D


    loukas76gr
    01.08.2012, 17:17

    Αν νομίζετε ότι στην Ελλάδα θα τα καταφέρετε με τις κουμπαριές σας πλανιέστε πλάνην οικτράν! Είδατε πόσα κεφάλια πέφτουν... Άντε μη φωνάξω την Τρόικα και έρθει και η σειρά σας... Αξιοκρατία ρεεεε....


    ixthis
    01.08.2012, 17:18
    Τώρα αυτό είναι για καλό?΄΄αλλά εσύ είσαι άλλο είδος ψαριού!΄΄η προσπαθείς να με μειώσεις? θέλω λίγο χρόνο η βαφή φταίει στα μαλλιά. Ααααααααα δε στο είπα Λουκά μου το έκανα ξανθό!!!!
    sapounofouska
    01.08.2012, 17:20

    Οι γυναίκες διαθέτουν δυο φοβερά όπλα: το μακιγιάζ και τα δάκρυα. Ευτυχώς για τους άντρες, δεν μπορούν να τα χρησιμοποιήσουν ταυτοχρόνως...

    κ ο παραδεισος βρισκεται εκει που βρισκεται η ευα.... 

    οσο για σενα κουμπαρα! ειτε ξανθια ειτε μελαχρινη εισαι θεα!! παρα την αρνητικη ψηφο που μου εριξες ..!!

    λουκα :"Η πρώτη και μεγαλύτερη νίκη είναι να κατακτήσεις τον εαυτό σου. Το να σε έχει κατακτήσει ο εαυτός σου είναι από όλα το πιο επαίσχυντο και άθλιο"


    sapounofouska
    01.08.2012, 17:22

    Παράθεση:

    Το μέλος Messerschmitt στις 01-08-2012 στις 17:21 έγραψε...

    Είμαι σίγουρος πως πρόκειται για ταινία του αγγελόπουλου... .



     

    "Δεν υπάρχει τίποτα στις υποθέσεις των ανθρώπων για το οποίο αξίζει να αγχώνεσαι"


    loukas76gr
    01.08.2012, 17:25

    @ixthys: σπάνιο ψάρι κι ακριβό καλή μου... τέλειο χρώμα θα έλεγα, ανοιχτό, απ' όλα όμως προτιμώ το εκρού του νεκρού...

    @sapounofouska βγάλε το μακιγιαζ (bold) από τη γραφή σου γιατί μου έβγαλες τα μάτια. Το θέμα είναι να κατακτήσω το διάστημα... τον εαυτό μου θα τον αφήσω εκεί μαζί σας...


    sapounofouska
    01.08.2012, 17:26

    Παράθεση:

    Το μέλος Messerschmitt στις 01-08-2012 στις 17:23 έγραψε...

    Παράθεση:

    "Δεν υπάρχει τίποτα στις υποθέσεις των ανθρώπων για το οποίο αξίζει να αγχώνεσαι"



    Ναι αλλά πες μας δυο λόγια για το έργο. Μη μείνουμε με την απορία.



    δεν μου επιτρεπεται να μιλησω για ενα θεμα που δεν ειναι καν δικο μου... "Οι σοφοί άνθρωποι μιλούν επειδή έχουν κάτι να πουν, οι ανόητοι επειδή πρέπει να πουν κάτι"


    ixthis
    01.08.2012, 17:26

    Κατ αρχήν να σας καλοσορίσω. Είστε νέο μέλος απ ότι βλέπω,καλέ τι νέο φρεσκότατο θα έλεγα.

    Καλώς ήρθατε στη μεγάλη μουσική κοινοτητά μας.

    Κατα δεύτερον προσπαθούμε να βελτιώσουμε τις σχέσεις μεταξύ των μελών και τις προσωπικές μας

    χρησιμοποιόντας σαν αφορμή το Λουκά (το καλό μου) και αφήνουμε τη σκέψη χαλαρά να αφουγκραστεί τι λέει ο συνομιλητής μας και να μην παρεξηγήσουμε την προθεσή του . Ακόμα κι αν η τοποθέτηση του αφορά διαφορετικό θέμα καθε φορά .Μπορεί να φαίνεται ασχετη με την πρωτη ματιά ,,,,,,,αλλα τίποτα δεν είναι ασχετο τελικά.

    Αν κάτι εξακολουθείς να μη καταλαβαίνεις σαν νέο μέλος ρώτα με παλι μη ντραπείς ,ευχαρίστως να σε φωτίσω όσο μπορώ, αλλιώς ας βοηθήσει και κανείς άλλος..


    mixalis-kleanthis
    01.08.2012, 17:26

    ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΠΟΥ ΕΠΕΜΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΛΟΥΚΑ ΜΕ ΕΜΕΣΟ ΤΡΟΠΟ?

    ΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΟ ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ Η ΙΔΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ!!{#emotions_dlg.nono}


    sapounofouska
    01.08.2012, 17:27

    Παράθεση:

    Το μέλος loukas76gr στις 01-08-2012 στις 17:25 έγραψε...

    @ixthys: σπάνιο ψάρι κι ακριβό καλή μου... τέλειο χρώμα θα έλεγα, ανοιχτό, απ' όλα όμως προτιμώ το εκρού του νεκρού...

    @sapounofouska βγάλε το μακιγιαζ (bold) από τη γραφή σου γιατί μου έβγαλες τα μάτια. Το θέμα είναι να κατακτήσω το διάστημα... τον εαυτό μου θα τον αφήσω εκεί μαζί σας...



    "Στόχευε για το φεγγάρι... ακόμα κι αν αστοχήσεις, θα βρεθείς κάπου ανάμεσα στ' Αστέρια"


    loukas76gr
    01.08.2012, 17:27

    Παράθεση:

    Το μέλος Messerschmitt στις 01-08-2012 στις 17:21 έγραψε...

    Είμαι σίγουρος πως πρόκειται για ταινία του αγγελόπουλου... .



    Καλά που μίλησα για μακαρίτες λοιπόν...Τι σε κάνει να το νομίζεις?


    ixthis
    01.08.2012, 17:30
    Ρε παιδιά με τρολάρετε? Δε ξέρω μου καρφώθηκε αυτή η ιδέα..... η μ αγαπάτε? και κανω απλώς λάθος?
    ixthis
    01.08.2012, 17:31
    Ποια κυρία Λουκά? την θεία του Λουκά76έλληνα ενοείς?
    loukas76gr
    01.08.2012, 17:32

    Παράθεση:

    Το μέλος sapounofouska στις 01-08-2012 στις 17:27 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος loukas76gr στις 01-08-2012 στις 17:25 έγραψε...

    @ixthys: σπάνιο ψάρι κι ακριβό καλή μου... τέλειο χρώμα θα έλεγα, ανοιχτό, απ' όλα όμως προτιμώ το εκρού του νεκρού...

    @sapounofouska βγάλε το μακιγιαζ (bold) από τη γραφή σου γιατί μου έβγαλες τα μάτια. Το θέμα είναι να κατακτήσω το διάστημα... τον εαυτό μου θα τον αφήσω εκεί μαζί σας...



    "Στόχευε για το φεγγάρι... ακόμα κι αν αστοχήσεις, θα βρεθείς κάπου ανάμεσα στ' Αστέρια"



     

    Προσγειώθηκα στο Β53, δίπλα στο Μικρό Πρίγκηπα... Εσύ σε ποιο βρίσκεσαι να σου στείλω καρτ-ποστάλ?


    ixthis
    01.08.2012, 17:34
    Messerschmitt ΄΄Ε, όχι δα. Η ελευθερία της έκφρασης είναι δικαίωμά σου. Εκτός κι αν υπάρχει άλλος λόγος που δεν θέλεις να μιλήσεις ΄΄ Επετρεψέ μου να διαφωνήσω μαζί σου.
    sapounofouska
    01.08.2012, 17:38

    Παράθεση:

    Το μέλος Messerschmitt στις 01-08-2012 στις 17:36 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος ixthis στις 01-08-2012 στις 17:34 έγραψε...

    Messerschmitt ΄΄Ε, όχι δα. Η ελευθερία της έκφρασης είναι δικαίωμά σου. Εκτός κι αν υπάρχει άλλος λόγος που δεν θέλεις να μιλήσεις ΄΄ Επετρεψέ μου να διαφωνήσω μαζί σου.

    Βεβαίως είστε ελευθερη να διαφωνήσετε μαζί μου. Θα μου επιτρέψετε να έχω αντίθετη άποψη.

    Επίσης θα μου επιτρέψετε να ρωτήσω ξανά ποιο θέμα διαπραγματεύεται το συγκεκριμένο νήμα. Διότι δεν έχω καταλάβει ποσώς. I haven't the foggiest idea που θα έλεγε και η εξαδέλφη Ελισσάβετ.



    νημα ατελειωτο.... λες να καταληξει στον μινωταυρο...?


    loukas76gr
    01.08.2012, 17:38

    Παράθεση:

    Το μέλος mixalis-kleanthis στις 01-08-2012 στις 17:26 έγραψε...

    ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΠΟΥ ΕΠΕΜΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΛΟΥΚΑ ΜΕ ΕΜΕΣΟ ΤΡΟΠΟ?

    ΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΟ ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ Η ΙΔΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ!!{#emotions_dlg.nono}



    όχι φίλε μου... από το άτομο μου ξεκίνησε... συνεχίζεται με το πρωτόνιο... το νετρόνιο, το μποζόνιο, το σωματίδιο του Θεού... είδες σαπουνόφουσκα που τον έψαχνες αλλού το Θεό?


    ixthis
    01.08.2012, 17:39
    Μη τ πάρετε στραβά , αλλά στερήστε φαντασίας. Και γω το είχα παλιά, αλλα τώρα έστρωσα. Αν θέλετε σας δίνω την συνταγή.Διαβάζετε πιο εύκολα απ μια παρτιτούρα.
    ixthis
    01.08.2012, 17:40
    για σας το λεω το παραπάνω Messerschmitt περαστική νότα