ελληνική μουσική
    448 online   ·  210.826 μέλη

    Απορία για συμμετοχή στον 3ο Διαγωνισμό Τραγουδιού

    OutOfOrder
    18.12.2012, 14:53

    Καλησπέρα, θα μπορούσατε να με ενημερώσετε και εμένα για το αν έχετε λάβει την συμμετοχή μου?

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων..


    KOSTASPARTA
    18.12.2012, 15:04
    ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ...ΛΑΒΑΤΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΜΟΥ?
    jorge
    18.12.2012, 15:21
    OutOfOrder το λάβαμε.

    Kostasparta, όχι. Μήπως ήταν μεγάλο το αρχείο; Προσοχή παιδιά, τα αρχεία πρέπει να είναι 128kbps, αυστηρά MP3 (όχι wav, mp4 ή κάτι άλλο) και 44Khz.
    KOSTASPARTA
    18.12.2012, 16:28
    ok..το ξαναέστειλα...ελπιζω να τό λάβατε τώρα..ευχαριστω εκ των προτέρων..
    KOSTASPARTA
    18.12.2012, 16:32
    και αν ειμαι ο 300 στος...θέλω δώρο!
    slizzart
    20.12.2012, 08:43

    Καλημέρα, υπάρχει τρόπος να ανεβάσω μια βελτιωμένη έκδοση του τραγουδιού μου;

    Θα μπορούσατε επίσης να επιβεβαιώσετε εαν λάβατε το πρώτο;

    Ευχαριστώ!


    Kleanthisk
    20.12.2012, 11:01
    Την δικιά μου συμμετοχή μπορείτε να επιβεβαιώσετε;
    Spaniard
    22.12.2012, 17:21
    Καλησπέρα! Το μεσημέρι έστειλα ένα τραγούδι μου ως συμμετοχή στο διαγωνισμό! Είναι εντάξει; Το λάβατε; Ευχαριστώ!
    nvluc
    22.12.2012, 17:56
    Με αφορμή την παράταση υποβολής συμμετοχών στον 3ο διαγωνισμό τραγουδιού, ξαναέστειλα την τελική βελτιωμένη έκδοση του τραγουδιού με το οποίο συμμετέχω. Μπορείτε παρακαλώ να το επιβεβαιώσετε ; Παρακαλώ επιβεβαιώστε την ορθή λήψη. Ευχαριστώ, Βουλιέρης Νίκος (nvluc)
    Spaniard
    22.12.2012, 18:12
    Σήμερα τελευταία ημέρα της λήξης του διαγωνισμού, σας έστειλα τη συμμετοχή μου! Παρακαλώ ενημερώστε με αν τη λάβατε! Σας ευχαριστώ!
    Spaniard
    27.12.2012, 10:35
    Συγνώμη βρε παιδιά! Πόσες φορές πρέπει να ρωτήσω αν λάβατε τη συμμετοχή μου; Έτσι απλά να γνωρίζω δηλαδή! Με εκτίμηση! (Μαντές Δημήτριος)
    jorge
    27.12.2012, 10:41
    Δεν την λάβαμε.
    Spaniard
    27.12.2012, 15:29
    Ευχαριστώ πολύ! Κάτι δεν έκανα σωστά φαίνεται. Γι΄αυτό η αγωνία.Δεν είναι σε mp3 αλλά σε απλό αρχείο και δεν έχω ιδέα πως το μετατρτέπω. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα το εκτιμούσα πολύ! Λυπάμαι για τις οριακές μου γνώσεις..
    siamantas
    27.12.2012, 20:28

    Καλησπέρα!!!!! Την ίδια απορία έχω και γω!!!!έχετε λάβει την συμμετοχή μου;;;;;;;;


    jorge
    27.12.2012, 22:30
    Ναι.
    OutOfOrder
    02.01.2013, 12:50

    Έχω να σας κάνω μια πολύ σημαντική ερώτηση.

    Εφόσων είμαι μεσα στους 20-30 πρώτους συμμετέχοντες (γιατί τότε έστειλα την συμμετοχή μου)

    για ποιόν λόγο βρήσκεται το τραγούδι μου στο 6ο γκρούπ και μάλιστα ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ θέση.

    Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω...και μην μου απαντήσετε οτι όλοι οι διαγωνιζόμενοι ανεξαρτήτως

    θέσεως έχουν ίδιες πιθανότητες και τέτοια, γιατι δεν ισχύει αυτό.Κανείς δεν πρόκειται να ακούσει την τελευταία συμμετοχή!

    ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!


    jorge
    02.01.2013, 13:18
    Μας εξηγείτε:
    α) γιατί κανείς δεν θ' ακούσει την τελευταία συμμετοχή και
    β) που ακριβώς αναφέρουμε οτι η λίστα των τραγουδιών δημιουργείται βάσει ημερομηνίας αποστολής του τραγουδιού;
    vmandrak
    02.01.2013, 13:21
    Φίλε OutOfOrder, χωρίς να είμαι μέλος της επιτροπής του διαγωνισμού, αλλά ένας απλός διαγωνιζόμενος όπως και συ έχω να σου πω πως βιάζεσαι και κρίνεις άδικα παρασυρόμενος ίσως από την αγωνία της συμμετοχής. Στη σελίδα της ψηφοφορίας τα τραγούδια εμφανίζονται με τυχαία σειρά ΚΑΘΕ φορά που κάποιος μπαίνει σε αυτή. Αυτό μπορείς να το τσεκάρεις κάνοντας απλά ένα refresh στον browser σου, όντας μέσα στη σελίδα, και θα δεις πως κάθε φορά είσαι και σε άλλη θέση. Τα παιδιά έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά και είναι κρίμα να τους κρίνουμε χωρίς να είμαστε σίγουροι γι' αυτό που λέμε...
    OutOfOrder
    02.01.2013, 13:40

    Γενικότερα σε μια λίστα τραγουδιών το τελευταίο κομμάτι δεν το ακούνε αγαπητέ μου..

    ακόμα και στα άλμπουμ το τελευταίο κομμάτι είναι ο επίλογος,που συνήθως είναι ένα ορχηστρικό

    κομμάτι ή κάτι σαν κατακλείδα μιας δουλειάς.Τέλος πάντων ένα καλό τραγούδι,ενώς δίσκου κανείς δεν το

    βάζει σαν τελευταίο...Όποιος ασχολείται με την μουσική αυτό το γνωρίζει...

    έπι του παρώντος τώρα..είπαμε οτι ψηφίζουν μόνο τα μέλη του MH. Δέν υπάρχει περίπτωση κανένα μέλος

    να έχει την υπομονή να ακούσει το 38 ποιό? το 38!! κομμάτι του 6ου γκρούπ.Το οποίο γκρούπ θα παίξει

    μετα απο 3 μήνες.

    Δεν γράφεται κάπου οτι η λίστα των τραγουδιών δημιουργείται βάσει ημερομηνίας αποστολής...

    Πως γίνεται? βάση ψηφοφορίας ή κλήρου?  ΕΕΕ τότε πρέπει να έχω σταθεί πολύ άτυχος...


    OutOfOrder
    02.01.2013, 13:45

    Φίλε μου...αν ισχύει κάτι τέτοιο, τότε είμαι λάθος..

    Μπορεί να με καθησυχάσει ο administrator,λέγοντας μου οτι ισχύει αυτό που μου γράφεις και μετά θα του ζητήσω συγγνώμη.Δεν θεωρώ πως είμαι παράλογος .

    Πάντως αυτό που μου λές,δεν το γράφει πουθενά και δεν το ξέρω αν ισχύει...