ελληνική μουσική
    828 online   ·  210.833 μέλη

    Συνάντηση μελών Μ/Η στην Κύπρο για διασκέδαση με κιθάρα-τραγούδι-ποτά

    nikosaster
    09.05.2005, 00:01

    Υστερα από μια πρώτη επιτυχημένη συνάντηση στην Κύπρο για καφέ και ποτό σκεφτηκα μιας και το κοινό είναι υπέροχο να οργανώσουμε μια συνάντηση περίπου το πρώτο 10ημερο του Ιουνη.Ολα τα μουσικά οργανα είναι δεκτά.Εγώ πάντως θα φέρω την κιθάρα μου και την φωνή μου.
    andri14
    09.05.2005, 09:05
    Ωραίαααααα ιδέααα!!Τότε κλείνω και 2 χρόνια στο site!!!Θέλωωωωωω τούρτα!!!!χαχαχαχαχ Πάλι βρήκαμε δικαιολογία για γλυκό!!χιχιχι!!

    Θέλουμε κι άλλαααα μέλη όμως αυτή τη φοράαα!!!!
    Νίκο εγώ θα φέρω καλή διάθεση και έχω και πρόταση για χώρο καθως επίσης προτίθεμαι να συνοδεύω στη φωνή αλλά δεν εγγυούμαι τίποτα για τα τζάμια!!!

    Ας δουμε τί λένε και οι άλλοι όμως!
    abcd
    09.05.2005, 10:19
    pou kai pote lete gia tin sinantisi????
    jazzer79
    09.05.2005, 10:33
    Hello everyone!Αν γινοταν να κανονισετε γυρω στις 15 που θα κατεβω κι εγω θα'ταν ωραια να γνωριστουμε κι απο κοντα.Διαφορετικα ισως κανονιστει κατι αλλο για αργοτερα.Θα μεινω περιπου 3 βδομαδες οποτε ισως βολεψει ε?Αντε να πιουμε καμια ΚΕΟ παρεα!!!!!
    vaninoui
    09.05.2005, 11:30
    Στις 16 αρχιζει η εξεταστικη μου, δεν γινεται να το κανουμε πιο μετα
    revekka
    09.05.2005, 14:19
    Πολύ κλάμα ο βανίνος...

    Δεν έχω πρόβλημα με τις ημερομηνίες (μετά τις 10 ιουνίου), ας δούμε τι βολεύει τους περισσότερους. Φωνή θα φέρω σίγουρα


    jazzer79
    09.05.2005, 15:12
    Εγω δινω το πρωτο μαθημα στις 21 Ιουνιου αλλα θελω να ρθω τουλαχιστον μια βδομαδα πριν - ισως και νωριτερα.Μαλλον 11 Ιουνιου την κοβω να ερχομαι τωρα που ειδα το ημερολογιο.Θα κανονισω και με τη δουλεια αν ειναι να ερθω τοτε.Οποτε προλαβαινουμε ε vaninoui??? Δε θελω στεναχωριες μονο χαμογελα!!! Α και θα φερω και γω τη φωνη μου- και τι φωνη ε????
    vaninoui
    10.05.2005, 01:34
    ΧΜ,κατι θα σκεφτώ μέχρι τότε, εσείς κανονίστε και βλέπουμε

    Όλοι θα φέρετε μαζί σας τις φωνές σας και εγώ θα φέρω ωτοασπίδες


    χιχιχι

    -Υ.Σ- Ρεβεκκα, ευκαιρια να σου φερω και το δισκακι με το τραγουδι που λεγαμε




    "Face Your Fears,Live Your Dreams"


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: vaninoui on 10-05-2005 01:37 ]
    Haroulinda
    10.05.2005, 13:28
    Πού? πότε? τί ώρα? εγώ θα είμαι η έκπληξη γιατί μου άρεσε!
    elenoua
    10.05.2005, 18:55
    axam kali idea an den exo tpt na kano eimai mesa kai egw alla einai o kairos ton eksetasewn.......
    revekka
    12.05.2005, 21:14
    Για αρχή προτείνω να γίνει η συνάντηση 17 Ιουνίου, Παρασκευή, τι λέτε?
    Προτείνετε και μέρη σιγά σιγά...

    andri14
    12.05.2005, 21:33

    'Εχω κάτι υπόψιν μου, αλλά θέλω να μαι σίγουρη (αν μπορούμε να πάμε εκέι με κιθάρες κτλ) πριν το μεταφέρω εδώ.
    Για ημερομηνία εγώ θα πρότεινα καλύτερα Σάββατο, μήπως δουλευει κάποιος παρασκεύη.

    Αυτα! Κι επανερχόμαστε.
    Αλλά δε βλέπω συμμετοχες.....

    Εβίβα Ρεβεκκούλα, πάρε μια μπύρα!

    …δε με βρήκα
    γιατί έβαλα όρια και περιθώρια
    σε ένα ψάξιμο άπιαστο,
    γεμάτο αντίθεση
    κι όλο όνειρα….



    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: andri14 on 16-05-2005 11:04 ]
    nikosaster
    13.05.2005, 22:25
    Να μαι ξανά μετά από μια μικρη απουσία 5 ημερών (εξαιτίας διακοπών).
    Γεια χαρά σε ολους!
    Χαίρομαι που βλέπω νέα μέλη να εδιαφέρονται για την συνάντηση.Εύχομαι και ελπίζω αυτή τη φορά να τα καταφέρουν και να έρθουν περισσότερα μέλη.
    Για την ιστορία........στην πρώτη μας συνάντηση ήρθαν 8 μέλη. Ένα άτομο που αργότερα έγινε μέλος (αφού κατάλαβε πόσο δυνατή οικογένεια είμαστε) και ένα άτομο, που ακόμα το σκέφτεται να ενταχθεί κ αυτό στην οικογένεια του Μ/Η.Αν προσθέσουμε και τους 83 κομπάρσους που ήρθαν τότε εχουμε:83+8+1+1=93 άτομα.Καλά για πρώτη συνάντηση.
    Για την ημέρα της συνάντησης θα συμφωνούσα με την Άνρη .Για Σάββατο έτσι ώστε η μέρα που θα ακολουθεί μετα απο το πάρτυ να είναι αργία.Οσο για την ημερομηνία ,εγώ θα έλεγα στις 18 Ιούνη αν και δεν έχω πρόβλημα με οποιαδήποτε αλλη μέρα.
    Για το μέρος της συνάντησης δεν έχω να προτείνω κάτι γιατί είμαι μόνο 8 μήνες στο νησί και δεν θα έλεγα πως τα έχω μάθει όλα.Οποιο μερος και αν προτείνετε εγώ θα το δεκτώ με χαρά .
    Περιμένω νέα.
    Νίκος.
    revekka
    15.05.2005, 23:29
    Είτε 17-Παρασκευή, είτε 18-Σάββατο δεν έχω πρόβλημα, φτάνει να το ξέρω απο πρίν.


    santourman
    16.05.2005, 20:48
    Παιδιά μάλλον θα κανονίσω να είμαι κι εγώ εκεί, καθότι έχω πρόσκληση από κάποιον φίλο μου στη Λευκωσία. Μπορεί να γίνει όμως την Παρασκευή 17 Ιουνίου? Το Σάββατο δε θα μπορώ καθόλου...
    `Αντρη και Νίκο τι λέτε ...?
    revekka
    16.05.2005, 23:25
    Μπάμπηηηηηηηηη

    Πείτε το ναί για Παρασκευή βρε παιδιά, υπάρχει λόγος σοβαρός
    nikosaster
    16.05.2005, 23:28
    Quote:

    Το μέλος santourman στις 16-05-2005 στις 20:48 έγραψε:

    Παιδιά μάλλον θα κανονίσω να είμαι κι εγώ εκεί, καθότι έχω πρόσκληση από κάποιον φίλο μου στη Λευκωσία. Μπορεί να γίνει όμως την Παρασκευή 17 Ιουνίου? Το Σάββατο δε θα μπορώ καθόλου...
    `Αντρη και Νίκο τι λέτε ...?



    Φίλε μου Μπάμπη και ελπίζουμε να σε δούμε στην συνάντηση.
    Η ημέρα ακόμα δεν εχει καθοριστεί αλλά μάλλον εκεί κοντά θα είναι.
    Ευχή ολων είναι να είμαστε ολοι παρόν.
    revekka
    16.05.2005, 23:31
    Δηλαδή Νίκο μπορείς την Παρασκευή? Να λέμε συγκεκριμένα γιατί αλλιώς δεν πρόκειται να συνεννοηθούμε.
    nikosaster
    17.05.2005, 00:15

    Εγώ δίνω μια θετική ψήφο για τις 17 Ιούνιου.

    Αν και είναι νωρίς για....................... εκλογές

    Περιμένω τώρα και τους υπόλοιπους.


    santourman
    17.05.2005, 00:31
    Ρεβέκκα
    και Νίκο