ελληνική μουσική
    509 online   ·  210.821 μέλη
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    mary_omikron
    16.07.2013, 14:37

    Δεν εξελίσσεται η συζήτηση όταν την μετατρέπετε σε προσωπικές ανταπαντήσεις.

    Τα προσωπικά μηνύματα είναι αυτό ακριβώς που λέει η λέξη : προσωπικά! και η θετική ή αρνητική επίδρασή τους δεν αναφέρεται ούτε συζητιέται στο forum.

    Παρακαλώ συνεχίστε στο θέμα αν έχετε να προσθέσετε κάτι, σεβόμενοι τις απόψεις των άλλων.


    freddieKrueger
    11.08.2021, 14:23

    Κάνοντας ένα "ζάπινγκ" παλιών ποστ έπεσα και εδω. Μια από τις μαύρες σελίδες του μουσικού μας σάιτ Εδώ επικροτήθηκαν οι σπόροι των σημερινών φεμιναζί,χειροκροτήθηκε η ισοπέδωση του γυμνού Ένας από τους λόγους που σιχάθηκα τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης είναι ακριβώς αυτός. Γυναίκες που έχουν κάθε δικαίωμα να ποζάρουν στο insta φορώντας ένα κορδόνι για μαγιό,βαφτίζοντας τους εαυτούς τους influencers

    Και φυσικά το επίμονο ανδρικό φλερτ καταδικάστηκε καιόμενο στην ίδια πυρά με βιαστές και αληθινούς κακοποιούς Πχ φλερταρες γυναικα και εισαι ιεραρχικα ανωτερος σε μια εταιρια;ειναι παρενοχληση! Ακομη κι αν ησουν ευγενης,ακομη κι αν ηταν...σχεδον γυμνη με τη φουστα ως τον αφαλο!

    Επισης καθιερωθηκε ο ορος "γυναικοκτονια"διαχωριζοντας τη γυναικα απο τον ορο ανθρωπος ως ξεχωριστο ειδος... Πολυ λυπαμαι που χαθηκε η παραδοσιακη ομορφια της κοινωνιας μας... Ηδη οι σποροι απο εδω ξεκινησαν... Θελατε δηθεν να το παιξετε "προχω" και να μη φανειτε σκουριασμενα μυαλα και χασατε το νοημα Κι οχι μονο εσεις sven και evaggelia sakellariou Και πολυς κοσμος δυστυχως 

    [ τροποποιήθηκε από τον/την freddieKrueger, 11-08-2021 14:25 ]


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    11.08.2021, 16:47
    Kαλησπέρα, Χρήστο-freddieKrueger. Γίνεσαι άδικος μαζί μου. Δεν το έπαιξα ποτέ "προχωρημένη", ούτε οτιδήποτε άλλο. Το ότι έχουμε διαφορετικές απόψεις, σημαίνει ότι υπάρχει πλουραλισμός στο μουσικό μας παράδεισο και δημοκρατία. Αυτό, όμως, δεν σημαίνει ότι δεν σεβόμαστε την άποψη σου. Η ελευθερία της άποψης μου σταματά εκεί που αρχίζει η δική σου ελευθερία της άποψης. Τελειώνοντας θέλω να σου πω ότι πολύ το χάρηκα, που άρχισες μαθήματα φωνητικής και μουσικής, γιατί έτσι θα φτάσεις ένα από τα όνειρά σου.
    freddieKrueger
    11.08.2021, 17:48
    Να σαι καλα Ευαγγελια μου. Ξερεις οτι σε συμπαθω και οτι εκτιμω τη γραφη σου. Σε θεωρω ρομαντικη και ευαισθητη Το παραπανω θεμα ηταν μια απο τις μαυρες σελιδες του σαιτ μας Ακριβως αυτος ο πλουραλισμος αποψεων μας καταστρεψε Γιατι οι μανες που μαθαν στις κορες να εκθετουν τον κωλο τους ειναι υπευθυνες για το κακο που συμβαινει σημερα στο instagram με την καθε π%-%να να δειχνει τον κωλο της και να ειναι ολα καλα και ωραια Θυμωνω σημερα γιατι τοτε μπηκαν οι σποροι για να εχουμε σημερα αυτη την ασχημια στον κοσμο. Γυναικες φεμιναζι,ξεκωλα,πληρης ισοπεδωση. Οποτε τι παει να πει "ο καθενας εχει την αποψη του?" Ειναι οκ για σενα να βλεπει ενα ανηλικο το αιδοιο της μητερας της; Και οταν γινεται 18 να το ποσταρει ολο περηφανεια στα μεσα; Σ αρεσει δηλαδη εσενα αυτο;
    EVAGGELIASAKELLARIOU
    12.08.2021, 12:54

    Καλησπέρα,  Χρήστο-freddieKrueger. Το: " Μαμά είμαι χοντρή" ξεκίνησε κάποια στιγμή το 2013 και από τότε έχουν αλλάξει πολλά στο ΜΗ. Όπως το γράφεις στο blog σου, ο μουσικός μας παράδεισος έχει ερημώσει. Λίγοι οι "πιστοί"και πολλοί είναι αυτοί που μπαίνουν για λίγο και μετά εξαφανίζονται. Μη ξεχνάς ότι είναι  Αύγουστος και πολλοί λείπουν για διακοπές. Θα σου απαντήσω στο blog σου, γιατί εκεί η απάντηση θα είναι σχετική με τα ερωτήματα σου και γιατί εκφράζομαι καλύτερα σε ένα blog.