ελληνική μουσική
    441 online   ·  210.833 μέλη
    SW1MLE
    07.07.2013, 23:02

    Εχω ενα Korg pa 500 και αγόρασα 2 σετ με ελληνικούς  ρυθμούς.Οταν το φόρτωσαν κάτι δεν πήγε καλά και δεν είμαι ευχαριστημένος διότι αυτός που μου πούλησε το σετ χτυπιέται οτι κάτι δεν πήγε καλά με το φόρτωμα.Επειδή είμαι πολλύ ερασιτέχνης και παίζω ετσι για το κέφι μου ας μου πει κάποιος πως θα διαγράψω ολλα αυτα που ειναι περασμένα και μετα να τα ξαναπεράσω με την κάρτα που έχω.Αν ειναι κάποιος φίλος που μπορέι να του το παω και να μου τα περάσει, του χαρίζω το σετ που έχει ζειμπέκικα,δημοτικά,συρτά,ρούμπες και άλλα.Περιοχή Αθηνών. Ευχαριστώ .

    [ τροποποιήθηκε από τον/την SW1MLE, 07-07-2013 23:45 ]

    [ τροποποιήθηκε από τον/την SW1MLE, 07-07-2013 23:46 ]


    noizreduction
    07.07.2013, 23:28

    Κανονικα πρεπει να πας να στα περασει ξανα απο την αρχη και να δοκιμασετε ( ενω εισαι παρων ) το αποτελεσμα. Εαν παλι σου φαινεται λαθος, να του ζητησεις να σου δειξει καποιο δικο του Korg pa στο οποιο περασε τη βιβλιοθηκη και ακουγονται σωστα.


    SW1MLE
    07.07.2013, 23:31
    Δυστυχώς ειναι βόρειο Ελλάδα και δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.Μου τα ειχε στείλει με το curier.Ευχαριστώ πάντως.
    Sharmman
    01.08.2013, 23:37

    Παράθεση:

    Το μέλος SW1MLE στις 07.07.2013, 23:02 έγραψε...

    Εχω ενα Korg pa 500 και αγόρασα 2 σετ με ελληνικούς  ρυθμούς.Οταν το φόρτωσαν κάτι δεν πήγε καλά και δεν είμαι ευχαριστημένος διότι αυτός που μου πούλησε το σετ χτυπιέται οτι κάτι δεν πήγε καλά με το φόρτωμα.Επειδή είμαι πολλύ ερασιτέχνης και παίζω ετσι για το κέφι μου ας μου πει κάποιος πως θα διαγράψω ολλα αυτα που ειναι περασμένα και μετα να τα ξαναπεράσω με την κάρτα που έχω..

    Δεν έχει κάποιο νόημα να σβήσεις τα υπάρχοντα , άν τα ΣΕΤ ήταν γιά το όργανό σου , απλά τα
    ξαναφορτώνεις και κάτι να μην έκανες καλά την πρώτη φορά την δεύτερη γράφονται από
    πάνω και δουλεύουν , αλλά όύτε εσύ φταίς ούτε το όργανο γιά να σε παρέπεμπα σε διαδικασία
    Reset ή Factory restore , γιατί δυστυχώς τα Σετ δεν είναι γιά το όργανό σου , άν δηλ. δουλεύουν
    κιόλας γενικά όπως είπε ο Θανάσης  !


    Δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει , ο καθένας να πιστεύει ότι θα γίνει και έμπορος επειδή
    έφτιαξε 10 ρυθμούς στο όργανό του και ξαφνικά να αυτοαποκαλείται και developer !
    Στα γράφω αυτά γιατί διακινώ ττίς κορυφαίες συλλογές γιά τα Sampler PaSeries , όχι μόνο
    αγοράζω όλα τα όργανα που προγραμματίζω Σετ , αλλά θα ερχόμουν και στο σπίτι σου να
    επιλύσω το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις ή στη χειρότερη θα σου έστελνα πίσω ακέραιο το
    χρηματικό ποσό που δαπάνησες !

    Εμπάσει περιπτώσει , επειδή είμαι Αθήνα , άν δεν έχεις βρεί ακόμη άκρη , στείλε μου Email , να
    διευθετήσουμε κάποια στιγμή όταν γυρίσω από τις διακοπές μου , να περάσεις απ' το Στούντιο
    μιά βόλτα να σε βοηθήσω !

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Sharmman, 01-08-2013 23:43 ]