ελληνική μουσική
    486 online   ·  210.845 μέλη

    ΚΟΜΙΣΙΟΝ οικονομια στο νερο.

    tallos
    03.11.2013, 21:20

    Η ευρωπαικη επιτροπη αποφασισε για λογους οικονομιας η ποσοτητα του νερου στα καζανακια να μην ξεπερναει τα 5 λιτρα τη φορα ενω στις ανδρικες τουαλετες  μονο για κατουρημα 1 λιτρο.Σοβαρες αντιδρασεις προκαλεσε η αποφαση στη βρετανια η οποια καταναλωνει ετησιως 1125 εκατομυρια κυβικα μετρα νερου.ο ιδιος ο βρετανος πρωθυπουργος συναντηθηκε για το θεμα με τον προεδρο της επιτροπης Ζοζε Μπαροζο χωρις να εχουν καταληξη σε καποια συμφωνια. 


    optiras
    03.11.2013, 22:58

    Ναι, για λόγους οικολογικούς, αποφάσισε ότι είναι καλύτερο το χέσιμο στη φύση-εκεί δεν χρειάζεται καθόλου νερό, χώρια του ότι το βουκολικό περιβάλλον-αν δεν υπάρχουν αγελάδες ή άλογα, λόγω μπόχας-χαλαρώνει τον άνθρωπο, άρα η εε δεν κινδινεύει από διαδηλώσεις ή καμιά επανάσταση......

    Επειδή όμως πρέπει να ιδιωτικοποιηθεί το νερό-να βγάλει και κανένας ιδιώτης κανένα φράγκο στους χαλεπούς καιρούς που διανύουμε-αποφασίστηκε η χωρητικότητα στα καζανακια να γίνει 10  λίτρα και μάλιστα με υποχρεωτική στάνταρ κατανάλωση-όλα τα 10 λίτρα- ανά χρήση...

    Αν είναι δικό σου, να είσαι καλά με έκανες και πέθανα στα γέλια...Βάλτο όμως στα ανάλαφρα , αστεία , ανέκδοτα....Αν είναι της εε, βάλε λινκ για να το συνδέσω με το καζανάκι!!!Λόγω των γέλιων δεν είμαι στη θέση ούτε μια γκούγκλα να κάνω!!!!

    SOSτε το νερό, σώστε το νερό και τον οπτήρα από τα γέλια!!!!{#emotions_dlg.happycrazy}


    renabill
    09.11.2013, 19:17
    xixixixi δεν είναι αστείο.
    optiras
    11.11.2013, 17:18

    Παράθεση:

    Το μέλος renabill στις 09.11.2013, 19:17 έγραψε...

    xixixixi δεν είναι αστείο.

    Ποιο; Το ότι η ευρωπαϊκη ένωση ασχολείται με ....καζανάκια τουαλετών;; Ή η ανάρτηση ενός τέτοιου θέματος ενώ δίπλα γίνεται το έλα να δεις;


    tallos
    11.11.2013, 18:07
    που γινεται το ελα να δεις;
    optiras
    11.11.2013, 18:19

    Στο troika-greece για παράδειγμα...Τα λινκ περιμένω ακόμα....


    tallos
    11.11.2013, 19:07
    το διαβασα σε κανα δυο εφημερίδες δεν θυμαμαι που ακριβως αλλα δεν το εβγαλα από το μυαλο μου,αληθεια λεω.Κι εγω γελασα όταν το διαβασα.
    optiras
    11.11.2013, 19:21

    Το ξέρω, το διάβασα και εγώ...Το ειρωνικό σχόλιο ήταν για την εε και της ευρωπαικές επιτροπές που ασχολούνται με μ******ς την ώρα που καίγεται ο κόσμος...Δεν έχουν με τίποτα σοβαρότερο να σχοληθούν οι καραγκιόζηδες...

    Τέτοια διαβάζω και αρχίζω τα "γαλλικά" ...


    optiras
    13.11.2013, 16:43

    Ξέχασσ να απονείμω το βραβείο στην ευρωπαϊκή επιτροπή...

    Με καθυστέρηση απονείμω το βραβείο της ανοιχτής παλάμης: