ελληνική μουσική
    763 online   ·  210.833 μέλη

    Συμπλήρωση ερωτηματολογίου από δασκάλους μουσικής για εκπόνηση μεταπτυχιακο

    kolokytha
    12.04.2014, 01:00

    Καλησπέρα, χρησιμοποιώ το forum πρώτη φορά για να ζητήσω τη βοήθειά σας. {#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.helpsmilie}

    Στα πλαίσια του μεταπτυχιακού μου στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου, έχω δημιουργήσει ένα ερωτηματολόγιο που απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς μουσικής που εργάζονται στην πρωτοβάθμια εκπαίδευση και έχει ως στόχο να διερευνήσει τις απόψεις τους και τις στάσεις τους σχετικά με τη σύνδεση του φύλου με τη μουσική και την εκπαιδευτική διαδικασία στην πρωτοβάθμια εκπαίδευση. 

    Θέλω μέχρι την Κυριακή το βράδυ, να μαζέψω όσο πιο πολλές απαντήσεις μπορέσω, ώστε μετά να αρχίσω να γράφω τα αποτελέσματα. 

    Το ερωτηματολόγιο είναι σε ηλεκτρονική μορφή, δε χρειάζεται να το εκτυπώσετε, να το συμπληρώσετε και να μου το στείλετε. Συμπληρώνετε πάνω στη σελίδα και οι απαντήσεις καταχωρούνται αυτόματα σε αρχείο τύπου excel. Δε θα χρειαστείτε περισσσότερα από 10 λεπτά (έτσι μου είπαν, τουλάχιστον!). Σας παρακαλώ για τη συμμετοχή σας, κάθε απάντηση μου είναι πραγματικά πολύτιμη.  

    Εννοείται ότι το ερωτηματολόγιο είναι ανώνυμο και τα στοιχεία που θα προκύψουν θα χρησιμοποιηθούν αποκλειστικά για τους σκοπούς της συγκεκριμένης έρευνας.


    Αυτός είναι ο σύνδεσμος για το ερωτηματολόγιο  https://docs.google.com/forms/d/1M1_WAOCtvAQqCKas_1k5tYRUp8I6Z2s4VH2e4McoClo/viewform 

    Σας ευχαριστώ όλους για το χρόνο σας και τη βοήθειά σας. 

    {#emotions_dlg.smartass}