ελληνική μουσική
    784 online   ·  210.851 μέλη

    Giorgalas On Air: RADIO-Καφενές

    giorgalas
    08.08.2014, 16:55

    Ο RADIO-Καφενές είναι μια ραδιοφωνική εκπομπή μέσω του web-radio του MusicHeaven που εκπέμπει από τη κρύα Κοζάνη, στόχος της οποίας είναι η δημιουργία ευχάριστης ζεστής παρέας μέσα από τη μουσική, τα διάφορα θέματα προς συζήτηση,τα μηνύματα, τα σχόλια, τις αφιερώσεις μέσα από την άμεση επικοινωνία που μπορείτε να έχετε με την εκπομπή ή από τη σελίδα μας στο Facebook ή από το chat στη σελίδα του MusicHeaven!! Η εκπομπή βγαίνει στον αέρα κάθε Πέμπτη 15.00 - 17.00! Σας περιμένουμε όλους να σας κεράσουμε ένα μεσημεριανό ραδιοφωνικό καφεδάκι!!!

      Με αγάπη ο RADIOκαφετζής,

      Γιώργος Κ. - Giorgalas-

    Υ.Γ.1 το Λινκ της σελίδας του web-radio http://radio.musicheaven.gr/

    Υ.Γ.2 Η σελίδα της εκπομπής στο Facebook https://www.facebook.com/radiokafenesKOZANI

    Υ.Γ.3 Άργισα  αλλά το έκανα κ εγώ το topic μου {#emotions_dlg.clap}!!! 





    επισυναπτόμενα: radiokafenes edit22.jpg 
    PetrosTser
    08.08.2014, 20:43

    Καλώς ήρθες φίλε Γιώργο! Καλές εκπομπές εύχομαι! {#emotions_dlg.thumbup}

    Τα λέμε στον καφενέ!!

    {#emotions_dlg.beer}


    mary_omikron
    08.08.2014, 22:11

    Καλώς τονε κι ας αργησε {#emotions_dlg.biggrin} (που λέει ο λόγος)

    Καλές εκπομπές Γιώργο, παρ΄όλο που οι περισσότεροι βρισκόμαστε σε Αυγουστιάτικη ραστώνη και η ώρα σου είναι λιγάκι "δύσκολη" ωστόσο παρουσία θα δώσουμε {#emotions_dlg.thumbup} κι από Σεπτέμβρη φουλ τα γκάζια


    alkyoni
    09.08.2014, 04:40

    Καλωσηρθες  giorgala στο Radio MusicHeaven{#emotions_dlg.walkman} και καλες εκπομπες!!!{#emotions_dlg.beer}

    υ.γ. 3 : Wink {#emotions_dlg.thumbup}


    giorgalas
    09.08.2014, 13:32
    Καλώς σας βρήκα, σας ευχαριστώ πολύ και σας περιμένω όλους στο Καφενέ μου για το καλύτερο ραδιοφωνικό καφεδάκι!!!!
    Helen-K
    12.08.2014, 09:51
    Καλώς ήρθες Γιώργο και επισήμως!!! Καλές εκπομπές!!!
    loukas76gr
    14.08.2014, 15:04

    Καλές εκπομπές Γιώργο! Ένα διπλό ελληνικό μέτριο για μένα!! {#emotions_dlg.biggrin}


    giorgalas
    14.08.2014, 15:20
    έφτασεεεεει!!!! :)
    giorgalas
    21.08.2014, 12:45
    Ζητώ συγνώμη απ' όλους, αλλά σήμερα λόγο προσωπικών προβλημάτων κ υποχρεώσεων δε θα μπορέσω να είμαι κοντά σας!!! θα ανανεώσουμε το ραντεβού μας για την επόμενη Πέμπτη!!!
    giorgalas
    18.09.2014, 11:28
    Σήμερα στο καφενέ μας, θα έχουμε ένα μικρό αφιέρωμα στο μεγάλο Μάνο Λοίζο, καθώς χθες κλείσαμε 32 χρόνια από το θάνατο του!! καλή ακρόαση!!!