ελληνική μουσική
    667 online   ·  210.827 μέλη

    Για όσους θέλουν πραγματικά να βοηθήσουν!

    Panos16
    07.03.2015, 17:22

    Αρχικά θέλω να σας ευχαριστήσω όλους!!!

    Λοιπόν, έχουν περάσει σχεδόν 2 μήνες από τότε που έγινε το περιστατικό, και είχα καιρό να μπω στο φόρουμ!

    Αυτό που θέλω να πώ ύστερα από τόσο καιρό, είναι οτι η κοπέλα για την οποία έβαζα το χέρι μου στην φωτιά, και αγάπησα όσο τίποτε άλλο, είναι πλέον με άλλον...και συγκεκριμένα μπήκε στην καινούρια της σχέση 10 μέρες αφότου χωρίσαμε!!!! Το έμαθα από κοινούς γνωστούς όπου μεταξύ άλλων μου είπαν συγκεκριμένα "είναι όλη την ώρα μαζί, δεν το κρύβουν"! Μου κόπηκαν τα πόδια όταν το έμαθα, αλλά κατάλαβα επίσης οτι δεν αξίζει ούτε να την λυπάμαι! Δεν μπορώ να πώ ότι την έχω ξεπεράσει γιατί έρχονται στιγμές που την σκέφτομαι ...και βασανίζομαι!! Αλλά όπως είπατε κάποιοι, η ζωή συνεχίζεται!!!

     Πέρα από ένα τηλέφωνο που με είχε πάρει "τρεις μέρες μετά" τα γενέθλια μου, για ευχές, έχει χαθεί κάθε επικοινωνία!!!

    Όπως λοιπόν λέει ένας στοίχος του Άλκη Αλκαίου, "Δεν είναι η ζήλια μάτια μου που σαν καπνός με πνίγει...είναι που κάποτε θα ρθεις κι η αγάπη θα χει φύγει!"

    Σας ευχαριστώ όλους!

    Υ.Γ Τουλάχιστον μου μείναν όσα τραγούδια της έγραψα πριν και μέτα τον χωρισμό!!!!


    freak
    08.03.2015, 19:47

    Ενταξει, ο Πανος ειναι 16 ακομα οποτε οτι και να κανει, θα ερθει η ωρα που θα τα δει πιο ολοκληρωμενα τα πραγματα εχοντας ζησει καποιες καταστασεις κι εχοντας αποκτησει εμπειρια.

    Καπoιοι αλλοι "αντρακλες" ωστοσο, ειμαι περιεργος για το πως θα αντιδρουσαν αν μαθαιναν οτι η αγαπημενη τους ειναι σε ενδιαφερουσα (η εγκυος οπως το λεμε στην καθομιλουμενη) με αλλον, αλλα μαλλον γνωριζω ηδη την απαντηση.


    Panos16
    10.03.2015, 09:07
    Μακάρι να ήμουν 16!!! Δεν θα με ένοιαζε τίποτα!!! 24 είμαι!!!
    freak
    10.03.2015, 09:13

    Ισχυει η ιδια απαντηση. Μια χαρα νιατο εισαι.


    atreu73
    11.03.2015, 10:05
    Δεν θέλω να πω ότι σας τα 'λεγα αλλά σας τα 'λεγα.
    freak
    11.03.2015, 14:13

    Παράθεση:

    Το μέλος atreu73 στις 11.03.2015, 10:05 έγραψε...

    Δεν θέλω να πω ότι σας τα 'λεγα αλλά σας τα 'λεγα.

    Τι θελει να πει ο ποιητης?

    {#emotions_dlg.smartass}