ελληνική μουσική
    719 online   ·  210.832 μέλη

    Ψηφοφορία 4ου Διαγωνισμού Τραγουδιού

    KRISTHESS
    13.05.2015, 17:15
    μήπως ψήφισες από ίδιο ip ή μη πιστοποιημένο λογαριασμό και γι'αυτό δεν ελήφθη η βαθμολογία σου υπόψη?
    KRISTHESS
    13.05.2015, 17:18
    η μόνη άλλη λογική εξήγηση που βρίσκω είναι να συμμετέχεις με ένα τραγούδι και να προσπάθησες ίσως...να ψηφίσεις τον εαυτό σου...? ειδικά από ip ή λογαριασμό που μπορεί να εστάλη και το κομμάτι σου αν συμμετέχεις..
    RainT
    13.05.2015, 17:20

    Ψήφισα μόνο μια φορά απο πιστοποιημένοσμε τηλεφωνο λογαριασμό FB και οχι δεν συμμετέχω πουθενα

    [ τροποποιήθηκε από τον/την RainT, 13-05-2015 17:22 ]


    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    jorge
    13.05.2015, 17:44

    Το σύστημα δεν διαγράφει ψήφους. Τις κρατάει, τις ελέγχει και μετά απλά μπορεί να μην τις λάβει υπόψιν. Ο λογαριασμός που αναφέρετε βλέπω πως έχει συνδεθεί, αλλά δεν έχει ψηφίσει στο συγκεκριμένο γκρουπ. Μπορείτε να ψηφίσετε μέχρι απόψε στις 23:59.

    [ τροποποιήθηκε από τον/την jorge, 13-05-2015 17:46 ]


    jorge
    13.05.2015, 17:50
    Βλέπω και κάτι άλλο βέβαια. Οτι έχετε συνδεθεί με 2 λογαριασμούς Facebook. Μήπως ψηφίσατε με τον 2ο; Anyway, ισχύει και η απάντησή μου παραπάνω, ψάξτε το αν θέλετε.
    KRISTHESS
    13.05.2015, 17:51
    Αφου λοιπόν το διευκρίνησε πλήρως ο Χόρχε..ευκαιρία rainT να ξαναψηφίσεις !! Λογικά θα μπορείς, αν δεν περάστηκαν οι ψήφοι σου την πρώτη φορά..βέβαια δε θα μπορέσεις να ψηφίσεις τα ΧΡΩΜΑΤΑ, αλλά δε θα είχε νόημα ούτως ή άλλως αφού ο δημιουργός ως φάνηκε, ήταν αποφασισμένος να τα αποσύρει, όπως και έπραξε..βέβαια τα χρώματα..κακώς αποσύρθηκαν για μένα. Μπορείς αν θέλεις πάντως να ψηφίσεις τα υπόλοιπα κομμάτια.Υπάρχουν και άλλα εξίσου όμορφα κατά την άποψή μου.
    RainT
    13.05.2015, 17:56

    Παιδιά,ψήφισα κανονικοτατα όσα τραγουδια σας είπα και έχω ξαναπεί πριν μέρες στο θέμα ποια τραγουδια σας αρέσουν Και πέρασαν κανονικά οι ψήφοι ενώ πλέον δεν υπάρχουν!!

    μου λέτε δηλαδή να ξαναψηφισω δεύτερη φορά επειδη με αφήνει το σύστημα;

    τελος οαντων επειδη δεν έχει νόημα και δεν θέλω να κουράσω το σταματώ εδώ

    ευχαριστω και καλη συνεχεια.


    jorge
    13.05.2015, 18:12
    Δεν υπάρχει περίπτωση να έχουν σβηστεί οι ψήφοι, δεν υπάρχει καν κώδικας που να κάνει κάτι τέτοιο Απλά θα έχετε ψηφίσει με λογαριασμό Facebook που δεν θυμάστε.
    BADEDAS
    13.05.2015, 22:34
    προσπαθω να ψηφισω μεσω fb και δε μπορω γιατι ενω ειμαι νεο μελος του ΜΗ μου λεει οτι εχω λογαριασμο στο ΜΗ με δικαιωμα ψηφου. οταν παω να ψηφισω μεσω ΜΗ μου λεει οτι δεν εχω δικαιωμα ψηφου και να συνδεθω με το fb. γιατί το λεει αυτό; δε μπορω να ψηφισω
    mary_omikron
    13.05.2015, 22:38

    Αποσυνδέσου απο το ΜΗ και πήγαινε να ψηφίσεις απο ΦΒ, στο ΜΗ ψηφίζουν τα μέλη που ειναι γραμμένα πριν αρχίσει ο διαγωνισμός κι έχουν κάποια δραστηριοτητα σαν μέλη.


    BADEDAS
    13.05.2015, 22:54
    προσπαθω να ψηφισω μεσω fb και δε μπορω γιατι ενω ειμαι νεο μελος του ΜΗ μου λεει οτι εχω λογαριασμο στο ΜΗ με δικαιωμα ψηφου.
    BADEDAS
    13.05.2015, 22:58
    Οταν παω να ψηφισω σαν ΦΒ μου λει: Δεν μπορείς να ψηφίσεις. Διαπιστώσαμε πως έχεις ήδη λογαριασμό στο MusicHeaven, που έχει δικαίωμα ψήφου. Για να ψηφίσεις, αποσυνδέσου από το Facebook (πάτα το μπλε κουμπί δεξιά) και συνδέσου με το λογαριασμό σου στο MusicHeaven
    BADEDAS
    13.05.2015, 23:00
    Οταν παω να ψηφισω σαν ΜΗ μου λει: Ο λογαριασμός σου στο MusicHeaven δεν πληροί τα κριτήρια που έχουμε θέσει. Μπορείς όμως να ψηφίσεις με το λογαριασμό σου στο Facebook, πατώντας το μπλε κουμπί δεξιά: Οτι και αν κανω, το ενα με στελνει στο αλλο και δεν μπορω να ψηφισω απο κανενα.
    mary_omikron
    13.05.2015, 23:22

    αυτό που περιγράφεις στο #485 δεν μπορεί να συμβαίνει, αφου είσαι καινούργια στο ΜΗ εγγραφή μετά την έναρξη του διαγωνισμού ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να σου γράφει οτι έχεις δικαίωμα ψήφου.

    ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΟΥ από το ΜΗ και ξαναμπές ΑΣΥΝΔΕΤΗ και εφόσον είσαι καινούργιο του μέλος του ΜΗ θα σου βγάλει αυτό το μήνυμα

    Μπορείς να ψηφίσεις μέσω Facebook. Πάτησε το μπλε κουμπί δεξιά για να συνδεθείς στο Facebook: 

    [ τροποποιήθηκε από τον/την mary_omikron, 14-05-2015 00:22 ]


    BADEDAS
    13.05.2015, 23:47
    Αποσυνδέομαι και παω να φηφισω και μου βγαζει: Δεν μπορείς να ψηφίσεις. Διαπιστώσαμε πως έχεις ήδη λογαριασμό στο MusicHeaven, που έχει δικαίωμα ψήφου. Για να ψηφίσεις, αποσυνδέσου από το Facebook (πάτα το μπλε κουμπί δεξιά) και συνδέσου με το λογαριασμό σου στο MusicHeaven. Μετά παω από ΦΒ και γινονται τα ιδια, δηλ. δεν μπορω να ψηφισω. Μηπως έχει σχεση το οτι πάω να ψηφισω από το λαπτοπ του πατερα μου ο οποιος ειναι μελος ΜΗ με δικαιωμα ψηφου. ή μήπως επειδη οταν καναμε το εμαιλ μου δωσαμε το κινητο του πατερα μου σαν δευτερο τηλεφωνο.
    jorge
    14.05.2015, 00:15
    Έχεις και 2ο λογαριασμό στο ΜΗ. Παλιό. Σε αυτόν αναφέρεται το μήνυμα που σου βγάζει.
    extremist
    14.05.2015, 00:36
    Xάρηκα που ακουσα τόσο όμορφα τραγούδια !!Λυπήθηκα πολύ που δεν προκρίθηκκαν στον τελικό το Τελετή, το για όλου του κόσμου του παιδιά και τα Χρώματα. Όμως γενικα΄ακούγονται τραγούδια που με τίποτα δεν θα τα διάλεγαν οι βρωμοδισκογραφικές που κοιτάνε μόνο τα δήθεν και τα πιασάρικα!!! Καλή συνέχεια!
    jorge
    14.05.2015, 01:54
    Η Τελετή εκτός
    Δημήτρη συγχαρητήρια για το κομμάτι σου.

    Καλό ξεκίνημα στο 7ο γκρουπ, καλή ακρόαση σε όλους μας!