ελληνική μουσική
    727 online   ·  210.832 μέλη

    Ψηφοφορία 4ου Διαγωνισμού Τραγουδιού

    cotton
    14.05.2015, 02:42

    πω πω παιδια εχω σκασει!μου εχουν κοπει τα ποδια για το τραγουδι ''ΤΕΛΕΤΗ''!ειμαι βλαμμενος τελειωσε το πηρα αποφαση! ειχα σκοπο να του βαλω 5 αστερια και μολις καταλαβα οτι δεν το ψηφισα καθολου!!πππωωωω εχω σκασει!!!!

    Σου ζηταω δημοσια συγνωμη Δημητρη!νιωθω οτι φταιω!συγνωμη!!{#emotions_dlg.crying}

    εχουν κοπει τα ποδια μου!συγχαρητηρια και απο εμενα μου αρεσε παρα πολυ το κομματι σου!

    jorge μου εβαλες φωτια!!!{#emotions_dlg.scared}

    [ τροποποιήθηκε από τον/την cotton, 14-05-2015 02:42 ]


    BADEDAS
    14.05.2015, 21:09

    τελικά ρε παιδιά τι έγινε; εγω δε μπόρεσα να ψηφίσω χθες, μία ώρα παιδευόμουνα μέχρι που έληξε η προθεσμία. Εγώ δεν έχω παλιότερο λογαριασμό. Αν έχω, τότε στείλτε μου με μήνυμα σας παρακαλώ τα στοιχεία του.

    "ευτυχως" που η τελετή έμεινε απέξω από την πεντάδα για περισσότερους από έναν ψήφους γιατί ένα από τα πεντάρια μου προοριζόταν γι΄ αυτήν και μετά θα το έφερνα βαρέως...


    dimitrisbegioglou
    15.05.2015, 01:33
    σας ευχαριστω πολυ ολους για τα καλα σας λογια
    BADEDAS
    15.05.2015, 22:31

    Παιδιά του ΜΗ δεν έχω λάβει ακόμη κάποιο μήνυμα για το πως θα ψηφίσω. Λέτε ότι έχω παλιό λογαριασμό. Μπορείτε να μου στείλετε τα στοιχεία του ώστε να μπορώ να ψηφίσω κανονικά και όχι μέσω FB? 


    MusicHeaven.gr
    16.05.2015, 02:19

    Υπενθυμιση ονόματος χρηστη

    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Your_Account&op=uname_lost


    PetrosTser
    16.05.2015, 02:23

    Θα αστειεύεστε φαντάζομαι :P

    ----------------------------------

    σόρρυ βλακεία μου χαχαχαχα

    νόμιζα ότι ήταν το λινκ στο προφίλ του και πάτησα πάνω... και με έβγαλε στο δικό μου :P

    αποσυνδέθηκα, έκανα το ίδιο και είδα ότι ζητούσε επιβεβαίωση με mail... και τότε κατάλαβα χαχααχ

    τζανκ και εξκιούζεμουά :P {#emotions_dlg.rolleyes}

    [ τροποποιήθηκε από τον/την PetrosTser, 16-05-2015 02:25 ]


    ageloskalp
    16.05.2015, 12:03
    Καλημερα σε ολους.Εχω 2 αποριες: 1) Τα γκρουπ δημιουργηθηκαν με τυχαια μεθοδο? 2) Υπαρχει καποια ασυμβατοτητα μεταξυ google chrome και ψηφοφοριας μεσω fb?
    tallos
    16.05.2015, 17:12
    Νεοι δημιουργοι+ενα τραγουδι του Βαρδη.
    BADEDAS
    17.05.2015, 12:16

    Προς υπευθυνους του ΜΗ (jorge, mary_O και όποιος αλλος είναι).

    Συγνώμη αλλά το προβλημά μου παραμένει.

    Μου απαντησατε ασαφώς και δημοσίως κατά την άποψή μου: "Yπενθυμιση ονόματος χρηστη

    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Your_Account&op=uname_lost  "

    Εκανα αυτα που υποθετω οτι εννοούσατε να κανω (δηλ. αυτά που έγραψε ο PetrosTser), και καταλήξαμε να μου έρθει ενα μειλ με το ονομα μέλους που έχω, δηλ. το ονομα BADEDAS (αυτό που και εγω λεω οτι έχω). 

    Παω για να ψηφισω και ξαναγινεται το ίδιο "loop" μεταξυ ΜΗ και FB.

    Μου λει το ΜΗ:"Δεν μπορείς να ψηφίσεις. Διαπιστώσαμε πως έχεις ήδη λογαριασμό στο MusicHeaven, που έχει δικαίωμα ψήφου. Για να ψηφίσεις, αποσυνδέσου από το Facebook (πάτα το μπλε κουμπί δεξιά) και συνδέσου με το λογαριασμό σου στο MusicHeaven".

     Πως γίνεται να μου λέτε ότι έχω και αλλο λογαριασμό με δικαιωμα ψηφου ενω εγω γραφτηκα προσφατα? Ποια  ειναι τα στοιχεία του αλλου λογαριασμού που έχω με το δικαιωμα ψηφου? 

    Μήπως το πρόβλήμα είναι στον έλεγχο που γίνεται (υποθέτω από λογισμικό) για το διακαίωμα ψήφου στο διαγωνισμό?

    Παρακαλώ μπορείτε να λύσετε εγκαίρως το πρόβλημα ώστε να μπορέσω να ψηφίσω επιτέλους καθώς ήδη εξ αιταίας αυτού του προβλήματος δεν μπόρεσα να ψηφίσω στο 6ο group. 


    essendream
    17.05.2015, 16:44
    Κανονικά στους προηγούμενους ομύλους που ψήφισα,όποτε άνοιγα το Αποτελέσματα μέχρι τώρα, έβγαινε και το πόσα αστέρια έχω δώσει εγώ στο κάθε τραγούδι που έχω ψηφίσει! Τώρα στον έβδομο όμυλο δεν βγαίνουν αυτά τα στοιχεία ενώ έχει περαστεί η βαθμολογία μου κι εχω ψηφίσει ουκ ολίγα τραγούδια με αρκετά αστεράκια στο καθένα! Τι σημαίνει αυτό;; θα ήθελα μια ειλικρινή και διάφανη απάντηση για αυτό! Ακυρώθηκαν όλες μου οι βαθμολογίες;;;
    jorge
    17.05.2015, 17:28
    Μου αρέσει πόσο καλοπροαίρετοι είστε μερικοί. Όπως έχω ξαναματαγράψει, πολλοί έχετε ψηφίσει μέσω FB, ενώ παράλληλα είστε συνδεδεμένοι μέσω MusicHeaven. Σε αυτή την περίπτωση το σύστημα εμφανίζει τους πόντους που έχετε δώσει από το MusicHeaven (αν έχετε ψηφίσει μέσω αυτού). Αν αποσυνδεθείτε από το ΜΗ και ταυτόχρονα είστε συνδεδεμένοι μέσω FB (με τον λογαριασμό που ψηφίσατε), τότε θα δείτε κανονικά τις βαθμολογίες. Επίσης κάποιοι έχετε ΠΟΛΛΟΥΣ λογαριασμούς στο Facebook. Εχετε ψηφίσει με έναν, μπαίνετε με άλλον και λογικό είναι να μην βλέπετε τι έχετε ψηφίσει.

    Οι βαθμολογίες είναι το μόνο που δεν χάνεται εδώ μέσα, άρα αν τυχόν δεν βλέπετε τους πόντους που έχετε δώσει, δοκιμάστε να είστε συνδεδεμένοι ΜΟΝΟ με τον λογαριασμό από τον οποιο ψηφίσατε. Είτε ΜΗ, είτε FB.
    essendream
    17.05.2015, 18:01
    Είμαι μόνιμα συνδεδεμένη στην σελίδα μου στο FB και τώρα αποσυνδέθηκα για λίγο εδώ για να δω αν πράγματι υπάρχουν οι βαθμολογίες μου στη στήλη που λέει Δώσατε και δεν φαινεται πουθενά πόσα αστέρια έχω δώσει!!! Λοιπον ότι και αν μου πείτε είναι άκυρο!!! Δεν ψήφισα μονοκουκι γιατί άλλωστε δεν έχω κανένα εδώ μέσα για να ψηφίσω μόνο ένα τραγούδι....Δεν ξέρω τι παίζεται και τι χειροκίνητες αλλαγές κάνετε αλλά αν δεν φαίνονται οι βαθμοί μου αυτό δείχνει μονο οτι ακυρώθηκαν!!! Και που μπήκα χωρίς να είμαι συνδεδεμένη στο ΜΗ το αποδείκνύει περίτρανα ότι ακυρώθηκαν!!!
    mary_omikron
    17.05.2015, 18:17

    [απεσύρθη]





    [ τροποποιήθηκε από τον/την mary_omikron, 17-05-2015 19:22 ]


    jorge
    17.05.2015, 18:30
    essendream για πες μας με ποιό λογαριασμό Facebook έχεις ψηφίσει. Αυτός που βλέπω δεν έχει δικαίωμα ψήφου, καθώς δεν έχει γίνει verified μέσω κινητού.
    MusicHeaven.gr
    17.05.2015, 18:46

    Essendream σε τσακώσαμε

    Έχεις ψηφίσει από λογαριασμό FB που ανήκει στον χρήστη Ν.Κ. Επομένως, άσε τις κατηγορίες (που καταλαβαίνω από που καθοδηγούνται) και κάνε login με αυτό τον λογαριασμό για να δεις τι έχεις ψηφίσει.

    Αν ξαναγράψεις στο ίδιο πνεύμα με το τελευταίο σου post, χωρίς να απαντάς στη βοήθεια που προσπαθούμε να σου παρέχουμε, θα θεωρήσουμε πως μοναδικός σου σκοπός είναι να συκοφαντείς το MH και θα αναγκαστούμε να κάνουμε ban το λογαριασμό σου.

    Επομένως ψυχραιμία, σεβασμός, γνώση του πως δουλεύει η ψηφοφορία και διάλογος για να μπορούμε να συνυπάρξουμε αρμονικά.


    laremi
    17.05.2015, 20:24

    έλεος δηλαδή !!! στέλνετε μηνύματα να ψηφίζουμε το τραγούδι σας !!! έτσι είναι για σας οι διαγωνισμοί??? λυπάμαι αλλά με αναγκάζεις να ποστάρω εδώ το μήνυμα σου για να καταλάβουν και άλλοι τι παίζει με το "διαγωνισμό" !!! και ναι, εσύ είσαι στην πεντάδα και το τραγούδι μου είναι λίγο πιο κάτω γιατί θεωρώ πως αν αξίζει και αρέσει θα ανέβει αν όχι όχι !!! είναι η πρώτη φορά που στέλνω τραγούδι και η τελευταία !!! αυτό είναι το μήνυμα παιδιά, το αφήνω στην κρίση σας!!! TO ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΝΑΣΑ ΚΑΙ ΠΝΟΗ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΣΤΗΡΙΞΗ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΕΚΕΙ.ΤΡΟΠΟΣ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΨΗΦΙΣΕΙ1. ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ MUSIC HEAVEN ΑΠΟ ΤΟ FB η ΣΤΟ www.musicheaven.gr ΕKEI ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ 4ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΠΑΤΗΣΤΕ ΠΑΝΩ.2. ΜΕΤΑ ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ FB ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΤΕ ΠΑΝΩ3. ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΙΑ ΚΑΡΤΕΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΟ EMAIL KAI TON KΩΔΙΚΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΕ ΣΤΟ FB4. ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΒΑΖΟΝΤΑΣ 1 Η 2 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΥΠΟΧΕΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΝΑΣΑ ΚΑΙ ΠΝΟΗ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΛΕΜΕΣΙΑΝΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΘΑ ΔΩΣΕΤΕ 5 ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ5. ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΤΕΛΑΣ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΚΟΚΚΙΚΟ ΟΡΘΟΓΩΝΙΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩς Η ΨΗΦΟς ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟΔΕΚΤΗ.


    atreu73
    17.05.2015, 20:49
    Ώπα. Τι γίνεται ρε παιδιά; Εμένα γιατί δεν μου στείλατε μήνυμα να σας ψηφίσω; Δεν έχω ψηφίσει ακόμα έτσι. Να τα λέμε αυτά. Λοιπόν, περιμένω μήνυμα πρόντο. Ο πρώτος παίρνει 5 αστέρια.
    mary_omikron
    17.05.2015, 21:41

    @ Laremi

    δεν φταίει το ΜΗ (ώστε να μην ξαναστείλεις τραγούδι) ούτε επικροτεί παρόμοιες ψηφοθηρίες, δεν μπορεί όμως και να εμποδίσει τα προσωπικά μηνύματα που ο καθένας γράφει ο,τι θέλει. Είναι στην νοοτροπία του κάθε καλλιτέχνη να ποντάρει οπαδικά ή αξιοκρατικά. Τα μέλη του ΜΗ που ψηφίζουν συνήθως δεν λαμβάνουν υπ΄όψιν μηνύματα ψηφοθηρίας και πολλές φορές το αποτέλεσμα τέτοιων κινήσεων είναι ανασταλτικό.

    Οσον αφορά τις κατευθυνόμενες ψήφους απο το fb λειτουργεί αλγόριθμος με εξαιρετικό αποτέλεσμα, προκειμένου να αντιμετωπιστούν.

    [ τροποποιήθηκε από τον/την mary_omikron, 17-05-2015 21:48 ]


    laremi
    17.05.2015, 22:37

    έχεις δίκιο mary!  πες μου σε παρακαλώ, εγώ γιατί δεν μπορώ να με ψηφίσω?


    BADEDAS
    17.05.2015, 22:41

    Ευχαριστώ  πολύ το ΜΗ και τον jorge για τη έγκαιρη επίλυση του προβλήματος που είχα με την ψηφοφορία. Τελικά ψήφισα και συνεχίζω τις ακροάσεις.