ελληνική μουσική
    523 online   ·  210.844 μέλη

    Σχετικά με τη βαθμολογία του 2ου group

    fotiadisnickos
    06.04.2015, 11:40

    Καλημέρα! 
    Ένα μεγάλο ευχαριστώ και πάλι σε όλους όσους μας εμπιστεύτηκαν αισθητικά.
    Θέλουμε όμως ο διαχειρηστής του διαγωνισμού να μας απάντήσει σε κάποια ερωτήματα.
    Να είσαι 4ος ως τις 2 Απριλίου (όπου και έληγε αρχικά η προθεσμία) και ξαφνικά να χάνεται η σελίδα. Στην συνέχεια να επανέρχεται 2 λεπτά πριν κλείσει ο διαγωνισμός και να σε δείχνει 5ο. Επίσης να δίνεται μια περίεργη παράταση 24 ωρών για να τελειώσει με θρίλερ 3 δευτερολέπτων όπου έκει ανατρέπεσαι με μια μονάδα, πιστεύω πως γεννάει πολλά ερωτήματα γι΄αυτές τις δοκιμασίες. Θα θέλαμε όμως μια απάντηση ανεξάρτητα από κάθε αποτέλεσμα. Γιατί λοιπόν στο 2ο γκρουπ δόθηκαν 11 συνολικά ήμερες ψηφοφορίας ενώ στα υπόλοιπα 10. 
    Ο καθένας ας το εκτιμήσει όπως νομίζει!
    Με εκίμηση!
    ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΒΡΟΧΗΣ
    Φως
    Δυτική Θεσσαλονίκη

    [ τροποποιήθηκε από τον/την trelakias, 06-04-2015 13:45 ]


    nikolaw
    06.04.2015, 13:17

    δίχως να θέλω να δώσω απαντήσεις στα ερωτήματα που θέτει ο fotiadisnikos (δεν είμαι ούτε αρμόδιος ούτε ικανός) θα έλεγα πως κάτι τέτοιες περιπτώσεις , σαν τη συγκεκριμένη , οι αρμόδιοι να τις βλέπουν με ένα πνεύμα "οικονομίας" και να μη στέκονται τόσο πολύ στο τυπικό της βαθμολογίας και στην αυστηρότητα των 0,7 μονάδων . Θα έλεγα πως καθ' "οικονομίαν" το τραγούδι αυτό καλόν είναι να περνούσε στον τελικό . έτσι κι αλλιώς όλοι λένε πως ο διαγωνισμός αυτός είναι μια γιορτή .. και σε μια γιορτή, τέτοιες -μικρές- ελάχιστες-( παρατυπίες )συνθέτουν και σηματοδοτούν την ομορφιά αυτής της γιορτής

    [ τροποποιήθηκε από τον/την nikolaw, 06-04-2015 13:19 ]


    trelakias
    06.04.2015, 14:00

    Το βράδυ της τελευταίας μέρας προσπάθησα να καταχωρήσω τις ψήφους μου αλλά δεν μπόρεσα γιατί υπήρχε τεχνικό πρόβλημα στη σελίδα.  Η παράταση μου έδωσε την ευκαιρία να ψηφίσω για το δεύτερο group.  Είναι αρκετοί αυτοί που το τελευταίο βράδυ ψηφίζουν οπότε υπάρχουν αλλαγές στην τελική πεντάδα όταν οι διαφορές είναι μικρές, δεν είναι περίεργο.

    Σχετικά επίσης με τα δεκαδικά δείτε τη συζήτηση εδώ.


    fotiadisnickos
    06.04.2015, 23:40
    Το καταλαβαίνω αυτό αλλά το γιατί μόνο σε αυτή την ομάδα υπάρχειη προθεσμία των 11 ημερών?
    Chrysanna
    06.04.2015, 23:50

    Παράθεση:

    Το μέλος fotiadisnickos στις 06.04.2015, 23:40 έγραψε...

    Το καταλαβαίνω αυτό αλλά το γιατί μόνο σε αυτή την ομάδα υπάρχειη προθεσμία των 11 ημερών?

    Γιατί κατά την διάρκεια αυτού του group προέκυψαν κάποια τεχνικά προβλήματα τα οποία επέβαλλαν την 11η ημέρα για λόγους δικαιοσύνης.

    Αν παρόμοια προβλήματα είχαν προκύψει λίγες μέρες πριν, το 1ο group θα είχε 11 ημέρες.

    Αν παρόμοια προβλήματα προέκυπταν λίγες μέρες μετά, το 3ο group θα είχε 11 ημέρες.

    Αν προκύψουν παρόμοια προβλήματα τον Μάϊο, το 6ο group θα έχει 11 ημέρες.

    Αν προκύψουν προβλήματα για πολλές ημέρες, θα κάνουμε αγιασμό {#emotions_dlg.biggrin}


    -----------------

    Shattered Glimpses...

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Chrysanna, 06-04-2015 23:51 ]


    fotiadisnickos
    06.04.2015, 23:59
    Τι να κάνουμε χάσαμε για μια ψήφο άρα αξίζουμε
    Chrysanna
    07.04.2015, 00:24

    Χαμένος με 414 ψήφους, δεν το λες.

    Παρεπιμπτόντως συγχαρητήρια για το τραγούδι σας.. απ' τα 5άστερα μου!