ελληνική μουσική
    531 online   ·  210.844 μέλη

    Ραδιοφωνικοί Παραγωγοί Over Coffee

    Chrysanna
    28.04.2015, 23:25
    • Alexre
    • Chrysanna
    • Cross
    • Deos
    • Dimitris1965
    • Evmorfia-Theiopoulou
    • Ilio
    • IronGirl
    • Jorge
    • Kostas65
    • Metalcity
    • PetrosTser
    • Seck
    • Sillia

    Ήγγικεν η ώρα!

    Πάμε τώρα στα καλά..

    Επειδή αυτό το Σαβ/κο είναι τριήμερο και κατά πασα πιθανότητα οι περισσότεροι θα έχουν κανονίσει κάτι, πάμε στο αμέσως επόμενο για να ελαχιστοποιήσουμε τις απώλειες.

    Κυριακή 10/05/2015

    Η συνάντηση θα γίνει κάπου στο κέντρο για να μοιραστεί δίκαια η όποια απόσταση (όσοι μένουν στα βουνά με τους λύκους, να μην γκρινιάξουν αλλά να μετακομίσουν.. ντινγκ,ντονγκ).

    Έχουμε αρκετές ημέρες μέχρι τότε οπότε θα το σκεφτούν και όσοι δεν θέλησαν να μας απαντήσουν δημοσίως και ελπίζω το αποτέλεσμα της σκέψης να είναι θετικό.

    Εντός των επομένων ημερών θα ενημερωθείτε και για το μέρος.

    http://i1119.photobucket.com/albums/k635/mtgirl79/smileys/kiss.gif


    -----------------

    Shattered Glimpses...

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Chrysanna, 29-04-2015 00:10 ]


    alkyoni
    29.04.2015, 00:05


    • Alexre
    • Alkyoni (?)
    • Chrysanna
    • Cross
    • Deos
    • Dimitris1965
    • Evmorfia-Theiopoulou
    • Ilio
    • IronGirl
    • Jorge
    • Kostas65
    • Metalcity
    • PetrosTser
    • Seck
    • Sillia


    Kυριακή  10 /5/ 2015 Wink

    Νομιζω ετσι ειναι πιο κοντα στην πραγματικοτητα....{#emotions_dlg.biggrin}

    Καλη συναντηση!!!{#emotions_dlg.beer}


    Chrysanna
    29.04.2015, 00:10

    Είναι αυτό που λένε εκτός τόπου και χρόνου!

    Σ' ευχαριστώ πολύ Γιάννα.. τώρα πρέπει να κανονίσω έκτακτη συνεδρία με τον γιατρό μου! 

    • Alexre
    • Alkyoni
    • Chrysanna
    • Cross
    • Deos
    • Dimitris1965
    • Evmorfia-Theiopoulou
    • Ilio
    • IronGirl
    • Jorge
    • Kostas65
    • Metalcity
    • PetrosTser
    • Seck
    • Sillia


    Ας προσποιηθούμε όλοι μαζί ότι το προηγούμενο post δεν γράφτηκε ΠΟΤΕ!

    http://www.detailcity.org/forums/images/smilies/crazy.gif


    Deos
    04.05.2015, 00:18

    Αν γίνει 10/5, θα μπορώ να παρευρεθώ μέχρι τις 18.00, οπότε ελπίζω να είναι μεσημεριανό το σεργιάνι.


    Chrysanna
    06.05.2015, 23:22

    Deos πολύ με καταπιέζεις και δεν μπορώ, πνίγομαι. Θέλω λίγο χρόνο να σκεφτώ... μόνη μου  {#emotions_dlg.excl}

    Σοβαρευτείτε τώρα, άϊντε!

    Η συνάντηση - κατόπιν πίεσης και ψυχολογικής βίας, όπως είδατε - θα γίνει στις:

    15:00 μ.μ Ώρα Ελλάδος

    Σημείο συνάντησης: Πλατεία Συντάγματος

    Ακόμα ψάχνω τον χώρο που θα μας φιλοξενήσει και με μεγάλη χαρά και συγκίνηση θέλω να σας ενημερώσω πως δεν τον έχω βρει.  Αν η αναζήτηση μου δεν ολοκληρωθεί επιτυχώς, τα παγκάκια μας περιμένουν!

    FYI

    Αυτή την εποχή το Σύνταγμα είναι γεμάτο Κινέζους! Αν είστε μικροκαμωμένοι και έχετε παρόμοια χαρακτηριστικά, φορέστε έντονα χρώματα για να σας εντοπίσουμε στο πλήθος.


    Chrysanna
    09.05.2015, 00:36

    Με περηφάνια έρχομαι να σας ανακοινώσω ότι δεν βρήκα μαγαζί να πάμε!

    Όμως! Μετά από: 1) Πολλή σκέψη 2) Μία άψογη συνεργασία με τον Πέτρο και 3) Τον υπέροχο συνδυασμό ικανοτήτων μας (εγώ το μυαλό κι εκείνος ΤΟ κορμί) καταλήξαμε!

    Ώρα συνάντησης: 15:00

    Σημείο συνάντησης: Στοά Σπυρομήλιου, City Link

    Για όσους δεν ξέρετε τι εστί City Link, θα πω την μαγική λέξη... A t t i c a


    H στοά Σπυρομήλιου είναι στο κέντρο του οικοδομικού τετραγώνου που βρίσκεται το Attica. Μπορείτε να μπείτε και από Αμερικής και από Βουκουρεστίου (στο πίσω μέρος του Μεγάλη Βρεταννία). Θα έχω πάει λίγο νωρίτερα να κανονίσω τα του χώρου.

    Αυτά...!


    -----------------

    Shattered Glimpses...

     

     

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Chrysanna, 09-05-2015 00:41 ]


    jorge
    09.05.2015, 00:55
    Ω τελεια, τα λεμε απο κοντά την Κυριακή λοιπον :)
    sillia
    09.05.2015, 22:06

    Το κλεινον αστυ στερείται της ομορφιάς μου οπότε γλυτώσατε τον καφέ αγαπημένα μου!Κάποιες προτάσεις μου σχετικά με το ραδιόφωνο μας είναι γνωστές σε μέλος της παρέας !

    Ελπίζω η συζήτηση να είναι εποικοδομητική και ουσιώδης για το μέλλον του ραδιοφώνου !

    Να περάσετε όμορφα !Νοερά κάθομαι στα δεξιά του προέδρου μου αριστερά του κοντού{#emotions_dlg.rolleyes}Οι άλλοι ....όπου και όπως βολεύεστε !

    Την αγάπη μου!


    alkyoni
    10.05.2015, 03:01

    Δυστυχως  δεν εγινε το θαυμα που περιμενα ( περιμενα καποια χρηματα βασικα...) και δε θα μπορεσω να ειμαι παρουσα σημερα στην συναντηση {#emotions_dlg.crying}

    Δε γνωριζω  αν υπαρχουν καποια ορισμενα θεματα,  (που σιγουρα θα υπαρχουν αλλα ποια ειναι ακριβως εννοω)  και πιστευω καλο θα ηταν να θετονταν σε γνωση και των υπολοιπων παραγωγων  για  να μπορουσαν να τοποθετηθουν και οσοι ειναι/ειμαστε μακρυα ή τελικα δε μπορεσουν να ειναι παρουσες/παρωντες.
    Ολοι πιστευω εχουμε δικαιωμα στην γνωμη αλλα και προτασεις  για το ραδιοφωνο μας αρκει να μας δωθει η ευκαιρια  να τις εκφρασουμε , να τις μοιραστουμε , να τις συζητησουμε ....

    Εστω, ελπιζω να γινει μετα την συναντηση οσων θα ειναι στην Αθηνα, η οποια ευχομαι κι εγω με την σειρα μου να ειναι εποικοδομητικη και δημιουργικη για την καλυτερη αναπτυξη και λειτουργια του αγαπημενου μας  ραδιοφωνου.{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.walkman}

    Κλεινοντας παραθετω το προηγουμενο μου ποστ ,με μια παλιοτερη προταση μου για καποια  τηλε-συναντηση (για οσους αδυνατουν να ειναι δια ζωσης σε συναντηση (που ειναι το ιδανικο)  , αλλα και για πιο τακτικη ενημερωση μας μεσα στην χρονια. )

    Καλα να περασετε , κι εγω νοερα εκει  θα ειμαι,  σε καποια ακρη του τραπεζιου, μη στριμοχνωμαστε κιολας ,  για να μπορω να βγαλω και πανοραμικες φωτογραφιες!!!! {#emotions_dlg.biggrin} 
    Φιλια σε ολους,  παρωντες/απωντες!!!{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.rockon}

    Παράθεση:

    Το μέλος alkyoni στις 27.04.2015, 02:05 έγραψε...
    ....
    Με την ευκαιρια αυτη ηθελα να ξαναπροτεινω,  να κοιτουσαμε και την περιπτωση μηπως υπαρξει δυνατοτητα και καποιας τηλε-συναντησης μεσω skype ή hangout (μεσω google chat),  για να μπορουν να  συμμετεχουν και οσοι ειναι εκτως Αθηνων , (ειτε την ιδια μερα της συναντησης ,  ειτε καποια αλλη  μεσα στον μηνα... κι αυτο να γινεται μια φορα το 3μηνο ή 4μηνο ας πουμε...)

    H τεχνολογια εξελισεται και  μας βοηθαει στο να μειωνουμε τις αποστασεις πιο ευκολα σε τετοιες περιπτωσεις , αρκει να υπαρχει καλη θεληση και καλη διαθεση απ' ολους!!!Wink
    Καλημερες και καλη συνεχεια!{#emotions_dlg.beer}

    Φιλικα , Γιαννα Π. - Αλκυονη

    υ.γ.  silliaki, τα μπουζουκια ειναι που γλυτωνουν... ,  οχι τον καφε!!! {#emotions_dlg.tt2}Wink
    κριμα που θα λειπεις κι εσυ .....!{#emotions_dlg.sad}


    -----------------

    ♫♪ΑΛΚΥΟΝΙΔΕΣ ΝΟΤΕΣ♫♪ Τετάρτη βράδυ 00:00-01:00, Κυριακή βράδυ 21:00-22:00 ~ Τune in!--> Radio MusicHeaven ή ακρόαση μέσω winamp

    [ τροποποιήθηκε από τον/την alkyoni, 10-05-2015 03:20 ]


    Deos
    11.05.2015, 21:08

    Εγώ περιμένω τη συλλεκτική φωτογραφία{#emotions_dlg.walkman}


    marita-q
    15.05.2015, 19:44
    Τελικά τι ειπώθηκε στο μουσικό αυτό τραπέζι? :)
    PetrosTser
    26.05.2015, 19:56

    Ήταν ένα μουσικό τραπέζι (καλύτερης) γνωριμίας, με στόχους (τουλάχιστον έτσι όπως το είδα εγώ) να περάσουμε όμορφα, να μεταφέρουμε την ραδιοφωνική μας παρέα και εκτός υπολογιστή και να συζητήσουμε και μερικά πραγματάκια για τον σταθμό.

    Δεν υπάρχει κάτι πολύ συγκεκριμένο να ανακοινωθεί αυτή την στιγμή. Με τα διάφορα τρέχοντα ζητήματα ασχολούμαστε, στο πλαίσιο της προσπάθειας που ξεκίνησε πριν λίγους μήνες. Αλλαγές θα έχετε ήδη δει όλον αυτόν τον καιρό, και θα δείτε και άλλες.

    Αρπάζω την ευκαιρία για να σας παρακαλέσω και από εδώ να ανταποκρίνεστε στα αιτήματα για αποστολή ηχογραφημένων εκπομπών. Δεν τα στέλνω για να τα στείλω, προφανώς περιμένω απόκριση Wink Σας ευχαριστώ. :)

    Ποστάρω και την συλλεκτική φωτογραφία που μας έστειλε προσφάτως ο Χόρχε μετά το αίτημα του Ντέος!

    [ τροποποιήθηκε από τον/την PetrosTser, 26-05-2015 20:04 ]