ελληνική μουσική
    624 online   ·  210.846 μέλη
    christinalagreca
    02.06.2015, 01:02

    Ενώ συνδέομαι και πάω να ψηφίσω μου βγάζει το εξής μήνυμα:Ο λογαριασμός σου στο MusicHeaven δεν πληροί τα κριτήρια που έχουμε θέσει. Μπορείς όμως να ψηφίσεις με το λογαριασμό σου στο Facebook, πατώντας το μπλε κουμπί δεξιά.Το πατώ,συνδέομαι στο facebook κι εμφανίζεται το εξής μήνυμα :Δεν μπορείς να ψηφίσεις. Διαπιστώσαμε πως έχεις ήδη λογαριασμό στο MusicHeaven, που έχει δικαίωμα ψήφου. Για να ψηφίσεις, αποσυνδέσου από το Facebook (πάτα το μπλε κουμπί δεξιά) και συνδέσου με το λογαριασμό σου στο MusicHeaven.Ακολουθώ τις οδηγίες και ξανά τα ίδια.Μου λέτε σας παρακαλώ τι πρόβλημα υπάρχει?


    jorge
    02.06.2015, 01:50
    Εχετε παλιό 2ο λογαριασμό στο MusicHeaven, θα πρεπει να ψηφίσετε με αυτόν.
    strawberrygirl
    02.06.2015, 08:53
    Δοκίμασα με το όνομα χρήστη που είχα δώσει αρχικά αλλά πάλι τα ίδια
    DespinaAlexopoulou
    09.06.2015, 14:37

    Παιδιά, (υπεύθυνοι του ΜΗ δηλ)  επειδή συμμετείχα στο διαγωνισμό, δε θα έπρεπε να ψηφίζω κανονικά και όχι από fb;  Σε όλα τα προηγούμενα γκρούπ, ψήφιζα από fb γιατί μου έλεγε ότι ο λογαριασμός μου δεν πληρεί τις προϋποθέσεις κλπ. Ξέρω ότι η ερώτηση τίθεται λίγο καθυστερημένα {#emotions_dlg.crying} αλλά κάλλιο αργά παρά αργότερα... Μπορεί πάλι να κάνω και λάθος.

    [ τροποποιήθηκε από τον/την DespinaAlexopoulou, 10-06-2015 09:52 ]


    DespinaAlexopoulou
    10.06.2015, 14:44

    Χωρίς να θέλω ίσως γίνομαι φορτική, αλλά περιμένω, αν μπορεί κάποιος από τους υπεύθυνους του ΜΗ, να μου δώσει μία απάντηση στο ερώτημά μου (Νο4), στο αν έστω και καθυστερημένα μπορώ να ψηφίσω ως μέλος του ΜΗ και η ψήφος μου να μετρήσει ως 90% μιας και συμμετείχα στο διαγωνισμό ως στιχουργός. Στα προηγούμενα γκρουπ ψήφιζα μέσω fb. Δεν έχω κάποιο όφελος ούτε κάποιο γνωστό, προς αποφυγή παρεξηγήσεων, αλλά θα ήθελα η ψήφος μου να πιάσει ''περισσότερο τόπο'' αν αυτό είναι εφικτό. Αν πάλι γράφω σε λάθος τόπικ ας μου υποδείξετε σε ποιο θα έπρεπε να απευθυνθώ.


    jorge
    10.06.2015, 15:24
    Το τραγούδι ΔΕΝ το έχετε στείλει εσείς για να μπορέσετε να ψηφίσετε μέσω ΜΗ. Το σύστημα δεν μπορεί να μαντεύει αν η Δέσποινα Αλεξοπούλου που αναφέρει ο αποστολέας Χ είναι ο λογαριασμός DespinaAlexopoulou. Επομένως ψηφίζετε μέσω Facebook.
    MichaelKar
    10.06.2015, 18:30

    Γεια σας...θα ηθελα να επισημανω κι εγω με τη σειρα μου ενα συνηθες σε φιλους μου μουσικους περιστατικο.Καποιοι απο αυτους εχουν δημιουργησει προσφατα λογαριασμο στη σελιδα,με τον οποιο φυσιολογικα δεν εχουν δικαιωμα ψηφου.Ετσι,οταν προσπαθουν να ψηφισουν απο το λογαριασμο τους η σελιδα τους λεει πως μπορουν να ψηφισουν μονο συνδεδεμενοι στο φβ.Οταν ομως συνδεονται στο φβ και πανε να ψηφισουν,τους εμφανιζεται μηνυμα πως δεν γινεται,γιατι εχουν ηδη λογαριααμο μχ με δικαιωμα ψηφου...Πως γινεται αυτο ;Και τι μπορουν να κανουν ωστε να αποκτησουν τη δυνατοτητα αξιολογησης των τραγουδιων του τελικου;Ευχαριστω και συγγνωμη για την ενοχληση...


    DespinaAlexopoulou
    11.06.2015, 09:02

    Ευχαριστώ πολύ για τη διευκρίνιση. Προς στιγμήν νόμιζα ότι ο όρος ‘’ Όσα μέλη συμμετείχαν με τραγούδι στο Διαγωνισμό, έχουν δικαίωμα ψήφου ανεξαρτήτως της ημερομηνίας που γράφτηκαν’’ εννοούσε και όλους τους συντελεστές-μέλη(MH) του τραγουδιού. 

    [ τροποποιήθηκε από τον/την DespinaAlexopoulou, 11-06-2015 09:06 ]


    VickyMic
    14.06.2015, 17:35

    Kαλησπέρα. Μπήκα στον λογαριασμό μου Music Heaven για να ψηφίσω για το διαγωνισμό και δεν μου εμφανίζεται το κουμπί κατοχύρωσης της ψήφου. Τι συμβαίνει;


    CHOO
    14.06.2015, 20:38

    εμενα δε μου βγαζει το κουμπι για να καταχωρησω ψηφο:


    VickyMic
    14.06.2015, 23:56
    Κι εμένα ακριβώς το ίδιο
    jorge
    15.06.2015, 00:45
    Στο πάνω μέρος της σελίδας, κάτω από το banner του Διαγωνισμού, σας λέει για ποιό λογο δεν μπορείτε να ψηφίσετε. Τι γράφει;
    VickyMic
    15.06.2015, 12:08

    Δεν γράφει τίποτα


    jorge
    15.06.2015, 13:05
    Λέει οτι μπορείτε να ψηφίσετε μέσω Facebook. Πατήστε το κουμπί Σύνδεση και θα μπορέσετε να ψηφίσετε.
    despinakontogianni
    15.06.2015, 17:32
    Ναι, αλλά έτσι ψηφίζουν μέσω fb.
    KRISTHESS
    15.06.2015, 20:52

    λογικό είναι να ψηφίζουν μέσω facebook αν δεν έχουν δικαίωμα ψήφου με το λογαριασμό τους εδώ.Συμβαίνει και αυτό. 

    [ τροποποιήθηκε από τον/την KRISTHESS, 15-06-2015 20:57 ]


    CHOO
    16.06.2015, 23:02

    γιατι δεν εχω δικαιωμα ψηφου; γραφτηκα το '11..δε μου εβγαζε το λογο που δεν μπορουσε να καταχωρηθει


    KRISTHESS
    16.06.2015, 23:43
    γιατί απλούστατα η δραστηριότητά σου ως μέλος του ΜΗ δεν θεωρείται επαρκής. Δε φτάνει μόνο να γραφτείς κάποια στιγμή και μετά να θυμηθείς κάποια πάλι στιγμή ότι διαθέτεις ένα λογαριασμό..και να έχεις απαίτηση (τρόπος του λέγειν αυτό) να ψηφίσεις με τον παραμελημένο λογαριασμό σου...