ελληνική μουσική
    434 online   ·  210.817 μέλη

    Θα ηθελα μια γνωμη για το μελλον της φωνης μου

    Giwrgoskolokouras
    01.11.2017, 19:11

    Πριν ενα χρωνο ειχα κανει αλλο ενα post αν με θημαστε..

    Ειμαι 16 χρωνον και εφτιαξα ενα μικρο βιντεο 

    δεν εχω γνωσης πανω στην φωνη αλλα θελω να γινω τραγουδιστης

    σκεφτομαι να αρχισω μαθηματα φωνητικης εσεις λετε οτι αν προσπαθεισω θα

    τα καταφερω και θα κανω το ονειρο μου αληθινο ? 

    ωριστε το βιντεο  σας ευχαριστο ολους 
    https://www.youtube.com/watch?v=xWJii9ebMJI

    Link
    align=right>[ τροποποιήθηκε από τον/την jorge, 03-11-2017 15:45 ]


    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Orfeus
    02.11.2017, 08:30

    Εύα, άκουσέ τον τώρα (παρ' όλο που πριν από οτιδήποτε άλλο, χρειάζεται να μάθει πρώτα ...να γράφει!!!)


    [ τροποποιήθηκε από τον/την Orfeus, 02-11-2017 08:47 ]


    VOICETEACHER
    02.11.2017, 12:51

    Σε άκουσα ΠΑΛΛΙΚΑΡΙ μου,εχεις τονικα,λάθη ,με την μύτη πρόβλημα γενικα θελεις αρκετή δουλειά ,φωνητική ,αλλα μετα τα 17 .

    [ τροποποιήθηκε από τον/την VOICETEACHER, 02-11-2017 12:52 ]


    Stoyo
    03.11.2017, 14:41

    Γεια σου, καλα ακουγεσαι αλλα κανεις και λαθακια οπως το οτι φευγεις τονικα αρκετα συχνα και τραγουδας με τη μυτη. Δεν ειναι κατι που η σωστη εξασκηση δε μπορει να διορθωσει.

    Οσον αφορα το οτι θες να γινεις τραγουδιστης και οτι ειναι το ονειρο σου, θα πρεπει να ξερεις πως θα χρειαστει πολυ δουλεια και επιμονη/υπομονη για να τα καταφερεις. Εξαρταται και τι τραγουδιστης θελεις να γινεις, αν ειναι το στυλ που μας εδειξες στο βιντεο, δε νομιζω πως θα εχεις και μεγαλη δυσκολια να φτασεις σε ενα αρκετα αξιολογο επιπεδο.

    Οπως και ναχει σου λεω με βεβαιοτητα πως μπορεις να μαθεις να τραγουδας οπως θα ηθελες η και να κανεις πραγματα με τη φωνη σου που ισως δεν ειχες καν φανταστει.

    Βρες εναν καλο δασκαλο και ξεκινα (λογω ηλικιας καλο θα ηταν με προσοχη, οχι να ζοριζεσαι κτλ αλλα θα στα πει καλυτερα αυτος που θα σου κανει μαθημα)