ελληνική μουσική
    524 online   ·  210.826 μέλη

    Παύση Λειτουργίας Radio MusicHeaven

    Aiolos_m
    06.01.2019, 16:27

    Αν και απών εδώ και πολλά χρόνια, διαβάζοντας την είδηση, συγκινήθηκα. Θυμήθηκα τις πρώτες εκπομπές και την πορεία του ραδιοφώνου (μας) από εκεί και πέρα. 

    Άλλοι έφυγαν, πέρασαν, άλλοι έμειναν προσφέροντας όσα περισσότερα μπορούσαν. 

    Αγάπη, μεράκι, συντροφικότητα.

    Εύχομαι κάθε καλό στην κοινότητα με την οποία ζήσαμε πολλές όμορφες στιγμές, δίνοντας και παίρνοντας αγνά συναισθήματα. 

    ΧΜ.

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Aiolos_m, 06-01-2019 16:27 ]


    jorge
    07.01.2019, 23:29
    Όλοι κάπου εδώ τριγύρω είμαστε τελικά... :)
    sillia
    09.01.2019, 14:18

    Δεν φεύγεις εύκολα απο

    'ο,τι  αγάπησες και έδωσες ψυχούλα Jorge!

    [ τροποποιήθηκε από τον/την sillia, 09-01-2019 14:21 ]


    loukas76gr
    10.01.2019, 14:47

    Βρε... πως αλλάζει ο καιρός...

    σύννεφα σκεπάσαν τα όνειρά μου κι ούτε φως

    κοίτα πως τελειώνει μια αγάπη

    σα βροχή κυλάει το δάκρυ

    εφιάλτης η σιωπή σου

    πόσα μού 'λεγες θυμίσου...

    (αφιερωμένο στο "δικό μας ραδιόφωνο")

    Από τον αγαπημένο Πάνο Τογκαρίδη (γνωστό κι από τους διαγωνισμούς του ΜΗ)... 


    marylin
    10.01.2019, 17:50
    Αυτή η αίσθηση σαν η καρδιά να γίνεται κομμάτια, πολύ δύσκολα περιγράφεται... Δεν το περίμενα... Θα πω άπειρα ευχαριστώ στους αγαπημένους μου παραγωγούς για όσα μοιραστήκαμε τόσα χρόνια αμέτρητες μέρες και νύχτες. Εξαιρετικά δυσάρεστες καταστάσεις μπορεί να με κρατούσαν μακριά αλλά η σκέψη μου ήταν εδώ πάντα. Jorge και φίλοι μου εύχομαι ο,τι καλύτερο στο μέλλον! Αγκαλιά μεγάλη να σας χωράει όλους!!!
    DoctorStrangelove
    22.02.2019, 13:39

    Ενα μεγαλο ευχαριστω για ολους οσους μας εδωσαν αυτο το ομορφο βημα και δυνατοτητα να παιξουμε τις μουσικες που αγαπαμε και να γνωρισουμε νεους ανθρωπους. Ευχομαι ο.τι καλυτερο σε ολους!


    AlfaWolf
    09.03.2019, 21:16
    Δεν μπορώ να το πιστέψω ... πολύ κρίμα δεν έχω λόγια !
    orionnas
    19.12.2019, 11:52

    Καλησπέρα και από μένα! 

    Είμαι ο Orionnas (κατά κόσμον Μάκης Ζούμπος) με έτος εγγραφής 2010 (αν θυμάμαι καλά).

    Είμαι κι εγώ ένας εκ των ραδιοφωνικών παραγωγών τότε που ο σταθμός μετέδειδε ήχο στα 32kbps !!!!

    Μπήκα στη διαδικασία να μπώ στη σελίδα μετά από μεγαλο διαστημα και κυρίως στη σελίδα του ραδιοφώνου όπου και πληροφορήθηκα την παύση του. 

    Δεν θα πω τιποτα παραπάνω... Απλά διαβάζω τα σχόλιά σας.

    Τα φιλιά μου και την αγάπη μου 

    [ τροποποιήθηκε από τον/την orionnas, 19-12-2019 11:53 ]


    p-theofanis
    07.08.2023, 23:40
    Γιατί δεν γίνεται με ποιο οικονομικό τρόπο; Το έχετε σκεφτεί; Το έχετε ψάξει;