ελληνική μουσική
    634 online   ·  210.833 μέλη

    ψάχνω για ένα τραγούδι

    MaxwellMiky
    07.05.2021, 15:51

    η ιστορία του τραγουδιού είναι μια γυναίκα σε ένα πάρτι, ανεβαίνει στην οροφή για να ξεφύγει και να πιάσει αέρα, βλέπει την πανσέληνο (ο τίτλος και η χορωδία έχουν να κάνουν με το φεγγάρι) ένας άντρας έρχεται, λέει ότι είναι ναύτης λέει ότι μπορεί να μυρίσει τη θάλασσα πάνω του, να κάνουν έρωτα, κοιμάται και ξυπνά ότι έχει φύγει, αλλά η πανσέληνος την κοιτάζει είμαι απαίσιος με είδη, είναι κάπως λαϊκό / pop-ish, το βρήκα στην πανίδα "πάρτι με ουλές" αλλά έκτοτε έχω διαγράψει την πανίδα και δεν ξέρω πλήρως πώς να ψάξω το τραγούδι, είναι μια γυναίκα που τραγουδά ..


    MaxwellMiky
    08.05.2021, 13:16
    η ιστορία του τραγουδιού είναι μια γυναίκα σε ένα πάρτι, ανεβαίνει στην οροφή για να ξεφύγει και να πιάσει αέρα, βλέπει την πανσέληνο (ο τίτλος και η χορωδία έχουν να κάνουν με το φεγγάρι) ένας άντρας έρχεται, λέει ότι είναι ναύτης λέει ότι μπορεί να μυρίσει τη θάλασσα πάνω του, να κάνουν έρωτα, κοιμάται και ξυπνά ότι έχει φύγει, αλλά η πανσέληνος την κοιτάζει είμαι απαίσιος με είδη, είναι κάπως λαϊκό / pop-ish, το βρήκα στην πανίδα "πάρτι με ουλές" αλλά έκτοτε έχω διαγράψει την πανίδα και δεν ξέρω πλήρως πώς να ψάξω το τραγούδι, είναι μια γυναίκα που τραγουδά .. https://trackeasy.fun/usps/ issue gt solved!