ελληνική μουσική
    838 online   ·  210.833 μέλη

    κάποιοι φίλοι της μουσικής emo γνωρίζουν αυτό το συγκρότημα; δεν θυμάμαι ..

    MichelKesin
    19.06.2021, 05:50

    προσπαθώντας να συγκεντρώσω μια λίστα αναπαραγωγής όλης της μουσικής που άκουσα στο γυμνάσιο και δεν θυμάμαι αυτήν τη μπάντα. ξέρω μόνο ένα από τα τραγούδια τους. ο τραγουδιστής ακούγεται πολύ σαν vic vicentes. Νόμιζα πραγματικά ότι τρύπησαν το πέπλο την πρώτη φορά που άκουσα αυτό το τραγούδι. για κάποιο λόγο σκέφτηκα ότι ήταν χορευτικός χορός, αλλά χωρίς αποτέλεσμα. έχει κανείς ιδέα για το τι μιλάω ;;;


    Orfeus
    19.06.2021, 09:48

    Ο χορός ήταν σίγουρα χορευτικός, και το τραγούδι νομίζω πως ήταν τραγουδιστικό (αν και δεν είμαι σίγουρος). Δεν  θυμάμαι όμως ούτε κι εγώ ποια μπάντα ήταν αυτή, εκτός κι αν ήταν άλλη! 


    MichelKesin
    21.06.2021, 12:28
    προσπαθώντας να συγκεντρώσω μια λίστα αναπαραγωγής όλης της μουσικής που άκουσα στο γυμνάσιο και δεν θυμάμαι αυτήν τη μπάντα. ξέρω μόνο ένα από τα τραγούδια τους. ο τραγουδιστής ακούγεται πολύ σαν vic vicentes. Νόμιζα πραγματικά ότι τρύπησαν το πέπλο την πρώτη φορά που άκουσα αυτό το τραγούδι. για κάποιο λόγο σκέφτηκα ότι ήταν χορευτικός χορός, αλλά χωρίς αποτέλεσμα. έχει κανείς ιδέα για το τι μιλάω ;;; https://nox.tips/ issue got solved