ελληνική μουσική
    762 online   ·  210.833 μέλη

    Γιατι γραφτηκατε στο MusicHeaven ;;

    renabill
    12.08.2008, 12:41

    Για να ενημερώνομαι για μουσικά θέματα.Σιγά σιγά όμως έλεγα και την άποψή μου στο φόρουμ, έκαν και μπλοκ...........Και τώρα μπαίνω σχεδόν κάθε μέρα

    ΕΘΙΣΤΙΚΑ!


    fantasma
    12.08.2008, 12:54

    για να με παιζει  ο Jorge.....

     

    {#emotions_dlg.whistling}


    johnfrusciante
    12.08.2008, 19:54

    ακουσα οτι εχει καλο σεξ η υποθεση


    toumba
    14.08.2008, 10:58

    εγώ ψάχνοντας κάποια σελιδα που να μπορώ να ανεβάζω απευθειας τα κομμάτια μου και να μπορει να τα ακουει οποιος εχει το link ετυχε να ανοιξω απο την ψαξομηχανη τη σελιδα αυτη και να δω την ερώτηση της Suzi που ήθελε να κάνει ενα ξεκίνημα στον κοσμο της μουσικής..εγγράφηκα λοιπον για να μπορέσω να της δώσω μερικές ιδέες μου και παλι καλά δηλαδη διοτι η σελιδα αυτή ειναι φοβερή και δεν την έχω ψαξει καλα καλα ακόμη βλεπω blogs chat και τα φοβερα music pages

    χιλιες φορες καλυτερα απο τα myspace και άλλες παρόμοιες πιστεύω

    καλημέρα φιλοι


    Sokratis121974
    18.08.2008, 09:49

    Και εγω δεν γνωριζα την υπαρξη του, και τυχαια το ανακαλυψα απο μια αναζητηση που εκανα στο Google.

    Απο τοτε μου εχει γινει καθημερινη ενασχοληση αφου μπορω να βρω ανθρωπους που μπορω να ανταλαξω μουσικες σκεψεις.....και οχι μονο!!!!!

    Θερμα συγχαρητηρια στους συντονιστες και στον ιδρυτη, Jorge.


    ALXthrasher
    18.08.2008, 12:28

    Σε ένα search στο google έκανα λάθος κλικ {#emotions_dlg.tt2}. Αλλά μου φάνηκε καλό και είπα να γραφτώ. The rest is history.....


    galliard1981
    19.08.2008, 22:17

    Γιατί .... όχι;! xe xe xe{#emotions_dlg.thumbup}


    starchild02
    21.08.2008, 01:45

    Αρχικά γιατί ήθελα να βρω άτομα για group αλλά στην πορεία βρήκα και άλλα ενδιαφέροντα.Συγκεκριμένα όταν άκουσα μια εκπομπή το all about rock και είδα οτι υπάρχουν κι άλλοι με ίδιες μουσικές προτιμήσεις στο site έγινα συχνός επισκέπτης..

    {#emotions_dlg.rockon}


    Eliza21
    21.08.2008, 21:35

    Αρχικα ήμουν στο kithara κανα εξαμηνο και ειχα ξενερώσει την ζωή μου....ούτε για στιχους δεν έμπαινα......Μετά απο κανα χρονο έψαχνα ιστοσελιδες για παρτιτουρες και μου προτεινε η ξαδέρφη μου-ήδη μέλος-το συγκεκριμενο site.....έμπαινα σε τακτα χρονικα διαστήματα αλλά μέχρι εκει.....μέχρι που έκανα το μεγάλο βημα και πήγα στην πρώτη συνάντηση (4ο live στο 5/4) με περισσιο διασταγμο.......τα υπολοιπα γνωστα.......ΚΟΛΛΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ!!!!!!! {#emotions_dlg.beer}


    margot
    23.08.2008, 01:06

    Ακριβώς τα ίδια με την Kithara woman. Να μην τα ξαναγράφω και σας κουράζω


    hitman20
    23.08.2008, 10:12

    Εντελως τυχαια, εψαχνα κατι στο google και μοθ εβγαλε το musicheaven, για καλη μου τυχη μπηκα απο περιεργεια και μετα κολησα!

    Μου αρεσε πολυ το ονομα.... {#emotions_dlg.rockon}


    PashalinaMakia
    23.08.2008, 14:42

    Παράθεση:

    Το μέλος eternal19 στις 23-08-2008 στις 12:39 έγραψε...

    γραφτηκα μπας και βρω γκομενα οπως και οι περισσοτεροι εδω μεσα,γι αυτο αλλωστε δεν φτιαχτηκε?



     

    Είσαι θεός - θεά όποιος-α και να'σαι!

    Μιλάμε θα γίνω φαν σου!


    hitman20
    23.08.2008, 15:02

    Παράθεση:

    Το μέλος eternal19 στις 23-08-2008 στις 12:39 έγραψε...

    γραφτηκα μπας και βρω γκομενα οπως και οι περισσοτεροι εδω μεσα,γι αυτο αλλωστε δεν φτιαχτηκε?



    Μαλλον το μπερδευεις με κατι sites που ειναι για να βρεις το αλλο σου μισω και τισ λοιπες βλακειες! Επειδη εσυ ψαχεις να βρεις γκομενα απο το internet δεν σημαινει οτι κανουν ολοι το ιδιο! Κατα την γνωμη μου αυτο εδω το site ειναι καθαρα μουσικο και οχι για να βρεις γκομενα!


    Aiolos_m
    23.08.2008, 22:43

    Παράθεση:

    Το μέλος eternal19 στις 23-08-2008 στις 19:09 έγραψε...

    Ζητησε κανεις την γνωμη σου? εδω μετραει μονο η γνωμη του jorge να θες να ξερεις (αντε και του astron που ειναι κολληταρια)

    Κάτι δεν ξέρεις καλά φίλε μου ή κάτι ξέρεις παραπάνω από όλους τους υπόλοιπους.

    Όπως και να' χει καλό θα ήταν να σεβόμαστε τον συνομιλητή μας καθώς και να μην δημιουργούμε αστήρικτες εντυπώσεις με τόσο επιθετικό τρόπο...


    -----------------
    μ' αλλιώς η μοίρα το βουλήθη, πρέπει να στρίψεις σε μια κόχη...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Aiolos_m στις 23-08-2008 22:44 ]


    gusfunn
    25.08.2008, 15:48

    το ζήταγε το σύστημα/ δεν ήξερα τι έκανα ... 


    Sweet-Killer
    18.09.2008, 00:28

    Ψάχνοντας για παρτιτούρες και για να λύσω μουσικές μου απορίες... Τα βρήκα και τα δύο εδώ! Στη συνέχεια κόλλησα και τώρα πια μπαίνω κάθε φορά που συνδέομαι στο internet...


    inkve
    18.09.2008, 04:33

    Παράθεση:

    Το μέλος Eliza21 στις 21-08-2008 στις 21:35 έγραψε...

    Αρχικα ήμουν στο kithara κανα εξαμηνο και ειχα ξενερώσει την ζωή μου....ούτε για στιχους δεν έμπαινα......Μετά απο κανα χρονο έψαχνα ιστοσελιδες για παρτιτουρες και μου προτεινε η ξαδέρφη μου-ήδη μέλος-το συγκεκριμενο site.....έμπαινα σε τακτα χρονικα διαστήματα αλλά μέχρι εκει.....μέχρι που έκανα το μεγάλο βημα και πήγα στην πρώτη συνάντηση (4ο live στο 5/4) με περισσιο διασταγμο.......τα υπολοιπα γνωστα.......ΚΟΛΛΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ!!!!!!! {#emotions_dlg.beer}



     και εγω βρηκα το Μ/Η οπως οι πιο πολλοι απο εδω...τυχαια!!

    ειδα φως και μπηκα που λεμε!!

     

    αν γινει συναντηση θα ενημερωθουμε μεσω σχετικου τοπικ?


    demtsek
    19.09.2008, 00:24

    Η αγάπη μου για την μουσική με οδήγησε σε αυτά τα μονοπάτια. Φιλικά πρόσωπα μου συνέστησαν να δοκιμάσω. Δοκίμασα, μου άρεσε και έμεινα. Ο ΜΗ εκτός από την μουσική καλύπτει και άλλα πολλά ενδιαφέροντα μου.


    Amalia_little
    19.09.2008, 13:04

    Γιατί όταν γράφτηκα ήμουν ακόμα πιο μικρή κι έτσι η ξαδέρφη και η αδερφή μου με έγραψαν για πλάκα{#emotions_dlg.helpsmilie}Βέβαια όταν μεγάλωσα ήταν ήδη αργά για να αλλάξω το χαζούλι ψευδώνυμό μου... Σταδιακά ανακάλυψα και τι γίνεται στο ΜΗ. Με λίγα λόγια έκανα τα πρώτα μου βήματα..{#emotions_dlg.thumbup}


    Loukianie
    20.09.2008, 09:30
    Έτυχε πολλές φορές να ψαξω κάτι σχετικά με στίχους στο google και κατέληξα στο σάιτ αυτό. Λάτρεψα πολλές υπογραφές μελών αυτού του φόρουμ και υπέθεσα πως είναι και η σειρά μου!!