ελληνική μουσική
    839 online   ·  210.833 μέλη
    kifa
    04.09.2005, 11:55
    και που σαι .... Σε ευχαριστούμε πολύ !!!!!



    faltsoo
    04.09.2005, 12:23
    στις cyber μπυρες εισαι και πρωτος

    νασαι καλα

    φευγουνε οι μερες και περνανε.....




    Orfeus
    04.09.2005, 13:15
    Πολύ όμορφα ήτανε... ¶ψογα!!!!

    Και του χρόνου!!!!


    jorge
    04.09.2005, 13:31
    Ευχαριστούμε Γιώργη, υπέροχο βράδυ Σαββάτου
    dimko
    04.09.2005, 15:15
    Ευχαριστούμε για την υπέροχη φιλοξενία!!!
    faltsoo
    04.09.2005, 19:24
    αν και η διοργανωση που εκανα ηταν σκατα
    καλα ηταν και του χρονου.





    επισυναπτόμενα: Resize of DSCN0683.jpg 
    faltsoo
    04.09.2005, 19:28
    ενα φραπεδακι στο μαεστρο...





    επισυναπτόμενα: Resize of DSCN0692.jpg 
    tetraktis
    04.09.2005, 21:04
    Ήταν πράγματι πολύ ωραία βραδιά η χθεσινή.

    Γιώργο και του χρόνου και να σε ευχαριστήσω κι εγώ για τη φιλοξενία...

    Είσαστε τέλειοι οικοδεσπότες εσύ και η σύζυγος...

    Πάρτε από μία...
    Hastaroth
    04.09.2005, 23:06
    Παιδιά μιά χαρά ήτανε.

    Παίξαμε,φάγαμε,ήπιαμε,είπαμε τα ανεκδοτάκια μας,περάσαμε τέλεια.

    Προσωπικά χάρηκα που μετά από σχεδόν 5 χρόνια "αποχής" ξανάπαιξα σέ κανονικό σέτ drums.

    Ξαναμαζευτήκαμε μετά τίς διακοπές μας και αρχίσαμε να σχεδιάζουμε τίς επόμενες δραστηριότητές μας..

    Ενα μεγάλο ευχαριστώ κι'από μένα στον "κατάfaltsoo" (ξέρει αυτός γιατί το λέω) Γιώργο γιά την χτεσινή βραδυά!

    Ιδού και μερικές
    Desmar
    05.09.2005, 05:09
    Τελικά αν και αργήσαμε λιγάκι εγώ με το ψιψί μου να έρθουμε ... (πολύ ψηλά μένεις βρε παιδί μου και εσύ και δυσκολευτήκαμε να το βρούμε ... χαχαχαχαχαχαχαχα) ... όλα ήταν υπέροχα ... η παρέα (πάνω από όλα) ... οι οικοδεσπότες που μας περιποιήθηκαν μια χαρά ... η θέα (είναι μαγεία να κοιτάς την νύχτα από ψηλά την πόλη) ... η μουσική ... η διάθεση ... το στούντιο του Γιώργου (φοβερό) ... τα σουβλάκια (για να μην ξεχνιόμαστε) ... τα ανέκδοτα ... οι μπύρες ... ... τα αναψυκτικά ... οι καφέδες ... και τα ΓΛΥΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ (βεβαίως βεβαίως...).

    Είπαμε πολλά τραγούδια ... είχαμε πολλές κιθάρες ... (μα πολλές κιθάρες λέμε ... χεχεχεχεχε) ... και κρουστά ... και ντέφι ... μια χαρά όλα ... ένα ξεχωριστό βράδυ προς τιμήν του Γιώργου ... και προς καλή τύχη όσων από μας κατάφεραν να παραβρεθούν! Το παρεάκι αποτελούσαν οι:

    * Faltso (ταρατσοδεσπότης μετά της συζύγου του)
    * Jorge
    * Eleni
    * Desmar - Kifa
    * Dimko
    * Hastaroth
    * Orfeus
    * Tetraktis
    * Soulessome

    Ευχαριστούμε πολύ ... περιμένουμε το νέο αινιγματικό σου κάλεσμα ... μέχρι τότε ...

    παγωμένες ΜΑΝΕΝΕ για όλουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς! ουιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
    falimento
    05.09.2005, 10:46
    Καταρχάς, θα ήθελα να ευχηθώ χρόνια πολλά στον Γιώργο (Faltsoo)! Γιώργο είσαι ένα άτομο που εκτιμώ πολύ και αυτό γιατί είσαι αλέγρος, ντόμπρος και αυθεντικός. Τέτοιοι άνθρωποι, σπανίζουν τη σήμερον.
    Εκτός των άλλων, ήσουν ο σύνδεσμος μας γνωριμίας με τον Θοδωρή Παυλάκο, που εκτός της καλλιτεχνικής του εγνωσμένης αξίας, είχαμε την ευκαιρία να τον γνωρίσουμε και από κοντά ως άνθρωπο.

    Το Σάββατο χαίρομαι που περάσατε τόσο όμορφα, άλλωστε η δομή της παρέας είναι τέτοια (Jorge, Orfeus, Kifa, Τetraktis, Eleni, Desmar, Hastaroth, Πόπη) που εγγυημένα προσφέρει εξαιρετικές βραδιές... Δυστυχώς δεν μπόρεσα να βρεθώ μαζί σας, διότι όπως σου είπα στη συναυλία, ήταν αδύνατο λόγω δύο καλεσμάτων που είχα εκείνο το βράδυ.

    Ευχάριστο νέο φαντάζομαι θα ήταν και η παρουσία του Dimko

    Να είσαι πάντα καλά, να οργανώνουμε πάντα τέτοια!
    eleni
    05.09.2005, 12:20
    Καλημέρα και απο μένα!
    Θα ήθελα και εγώ να ευχαριστήσω τον Γιώργο (faltoo)για την πολύ όμορφη βραδιά!
    Βέβαια οι ευχές δεν πιάνονται γιατί τα γενέθλια είναι στις 13/09
    Όσο για την ταλαιπωρία μερικών ένα έχω να πώ....η θέα τους αποζημίωσε και με το παραπάνω!!!!!
    Να είμαστε καλά να ξαναβρεθούμε!!!!!

    kifa
    05.09.2005, 12:38
    Quote:

    Το μέλος eleni στις 05-09-2005 στις 12:20 έγραψε:


    Όσο για την ταλαιπωρία μερικών ένα έχω να πώ....η θέα τους αποζημίωσε και με το παραπάνω!!!!!








    ταλαιπωρία ? Ποια ταλαιπωρία....??? Μια ευθεία ήταν....Γκρρρρρρρρ



    Hastaroth
    05.09.2005, 13:09
    Ναί,μιά ευθεία...τεθλασμένη!

    (είναι από αυτές που έμειναν...)
    Orfeus
    05.09.2005, 14:01
    Εμείς πάντως (Orfeus, Soulessome & Tetraktis), ήρθαμε στα ......ίσια!!!


    tetraktis
    05.09.2005, 17:46
    Quote:

    Το μέλος Orfeus στις 05-09-2005 στις 14:01 έγραψε:

    Εμείς πάντως (Orfeus, Soulessome & Tetraktis), ήρθαμε στα ......ίσια!!!







    Και παρκάραμε και έξω από το σπίτι...

    Όχι παίζουμε!

    Δέσποινα, όταν λες στούντιο, εννοείς εκείνο το πατάρι με τις αράχνες και το...ΦΙΔΙ ???
    Desmar
    05.09.2005, 18:05
    Quote:

    Το μέλος tetraktis στις 05-09-2005 στις 17:46 έγραψε:

    [/i]
    Δέσποινα, όταν λες στούντιο, εννοείς εκείνο το πατάρι με τις αράχνες και το...ΦΙΔΙ ???

    [/I]



    Ναι βρε Σταύρο ... εκείνο το απαίσιο ... με τα παράθυρα που έβλεπες εκείνα τα ενοχλητικά φώτα της πόλης από το ψηλότερο σημείο του σπιτιού ... με το ξύλινο πάτωμα ... τις πολλές ενοχλητικές κιθάρες ... τα ντράμς ... εκείνο το χάλι λέω ... ...

    Αλήθεια.... το φίδι εμείς δεν το είδαμε γιατί αργήσαμε? φςςςςςςςςςςςςςςςςςς ...


    jorge
    05.09.2005, 18:11
    Τελικά εκείνο το βουητό που ακούσαμε γύρω στις 11 παρά, ήταν όντως το γκολ της Δανίας (2-2 μέσα στην Τουρκία)


    eleni
    05.09.2005, 18:17
    Και εγώ νόμιζα οτι ήταν κάποιος που είδε το φίδι........


    faltsoo
    05.09.2005, 18:30
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 05-09-2005 στις 18:11 έγραψε:

    Τελικά εκείνο το βουητό που ακούσαμε γύρω στις 11 παρά, ήταν όντως το γκολ της Δανίας (2-2 μέσα στην Τουρκία)







    σας ελεγα εγω να δουμε το παιχνιδι , αλλα εσεις θελατε να γρατζουνατε τα επιπλα .