ελληνική μουσική
    871 online   ·  210.851 μέλη

    Χρειάζονται άλλες κατηγορίες στο forum?

    jorge
    06.09.2005, 13:13
    Λόγω του θαυμασμού που τρέφω για τον συγκεκριμένο άνθρωπο, moderator βάζω και τον Astron. Παύλο, δεν έχει σημασία αν δεν μπορείς να ανταπεξέλθεις στις υποχρεώσεις του moderator, δες το ως "τιμής ένεκεν".

    Ας αρχίσει η μεταφορά των θεμάτων, απ' όποιον έχει όρεξη...

    (Νεκταρία αν θέλεις να είσαι moderator, απλά ενημέρωσέ με να σε προσθέσω)
    Astron
    06.09.2005, 13:37
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 06-09-2005 στις 13:13 έγραψε:

    Λόγω του θαυμασμού που τρέφω για τον συγκεκριμένο άνθρωπο, moderator βάζω και τον Astron. Παύλο, δεν έχει σημασία αν δεν μπορείς να ανταπεξέλθεις στις υποχρεώσεις του moderator, δες το ως "τιμής ένεκεν".




    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Γιώργο
    Θα κάνω ό,τι μπορώ!
    Μπορώ να βοηθήσω κι εγώ στην μεταφορά;
    Orfeus
    06.09.2005, 14:32
    Έχω ήδη ξεκινήσει τη μεταφορά.

    Jorge: THNX!!!

    Παύλο:

    Υ.Γ. Και μία για ....μένα:
    jorge
    06.09.2005, 14:54
    Quote:

    Το μέλος Astron στις 06-09-2005 στις 13:37 έγραψε:

    Μπορώ να βοηθήσω κι εγώ στην μεταφορά;





    Ελεύθερα Παύλο
    Astron
    06.09.2005, 15:58
    Job done!

    Νομίζω η μεταφορά ολοκληρώθηκε.

    Το μόνο που μένει είναι να ανεβεί το "Φιλοσοφικές Συζητήσεις" πάνω από το recycle bin και από τα ανέκδοτα... (είναι βαρύς ο κάδος των αχρήστων και πιέζει το θέμα προς τα κάτω )
    Orfeus
    06.09.2005, 16:03
    Παύλο, ας κάνουμε ένα τσεκ ακόμα...

    Όλο και κάποια συζήτηση θα βρούμε..


    jorge
    06.09.2005, 16:12
    Δυστυχώς Παύλο δε μπορεί ν' αλλάξει η σειρά των υποκατηγοριών, παρά μόνο η σειρά των κύριων κατηγοριών (Μουσική, Διάφορα κλπ). Πάντως στο κεντρικό μενού, η συγκεκριμένη κατηγορία εμφανίζεται δεύτερη στο υπομενού Διάφορα.
    Astron
    06.09.2005, 16:13
    To ξέρω, υπάρχουν κάποιες που "παίζουν" λιγάκι και δεν είμαι σίγουρος αν πρέπει να μπουν. Σε αυτές τις περιπτώσεις συνήθως κοιτάω αν οι απαντήσεις είναι σοβαρές και έχουν κάποιο στοχασμό ή αν είναι καθαρά για χαβαλέ.


    Astron
    06.09.2005, 17:32
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 06-09-2005 στις 16:12 έγραψε:

    Δυστυχώς Παύλο δε μπορεί ν' αλλάξει η σειρά των υποκατηγοριών, παρά μόνο η σειρά των κύριων κατηγοριών (Μουσική, Διάφορα κλπ). Πάντως στο κεντρικό μενού, η συγκεκριμένη κατηγορία εμφανίζεται δεύτερη στο υπομενού Διάφορα.





    Oκ! Δεν πειράζει
    vouliakis
    07.09.2005, 00:33
    Προς Παύλο και Γιώργο (Orfeus)
    Πολύ καλή δουλειά κάνατε παιδιά. Θα ήθελα να βοηθήσω κι εγώ στη ...μετακόμιση, όμως ειδικά σήμερα κάτι τέτοιο στάθηκε αδύνατο. (Sorry...)

    Μια μικρή αντίρρηση, ας μου επιτραπεί: Τα "ζώδια" και το "Πείραμα της Φιλαδέλφειας", ίσως έπρεπε να παραμείνουν στο "Περί ανέμων και υδάτων".









    Astron
    07.09.2005, 02:01
    Για τα ζώδια που το μετακίνησα εγώ, πιστεύω ότι είναι κλασικό θέμα φιλοσοφικής συζήτησης... Επηρεάζουν τα αστέρια τον χαρακτήρα μας ή όχι;
    ¶λλωστε αν προσέξεις η λέξη "ζώδια" αναφέρεται και στον υπότιτλο των Φιλοσοφικών συζητήσεων: "Οτιδήποτε αφορά θρησκείες, φιλοσοφίες, ζώδια, κοσμοθεωρίες και αναζητήσεις για τον άνθρωπο και για τον κόσμο γενικότερα"

    Όσο για το πείραμα της Φιλαδέλφειας, είναι από αυτά τα γεγονότα που ακροβατούν μεταξύ μύθου και πραγματικότητας, και με μια ευρεία έννοια ταιριάζουν στις φιλοσοφικές συζητήσεις διότι τελικά αναζητάται η αλήθεια.
    Καταλαβαίνω την ένστασή σου, αλλά όπως θα δεις ήμασταν λίγο ελαστικοί στο τί είναι φιλοσοφική συζήτηση ώστε το νέο Θέμα να είναι πιο ευρύ και να καλύπτει περισσότερα πράγματα.
    Συμφωνώ λοιπόν με την κίνηση του Ορφέα να το μετακινήσει.
    AlienP
    07.09.2005, 15:42
    όχι καλέ γιατί να το κατηγορήσουμε το καημένο;
    Orfeus
    07.09.2005, 15:54
    Εγώ είμαι ......αυτό;



    (off ....topic!!!)