ελληνική μουσική
    647 online   ·  210.831 μέλη
    DREAMCATCHER1
    24.11.2005, 03:03
    οι μαγισσες της σμυρνης


    ασε χαλια μου βγηκαν
    οι μαγισσες
    Ajax
    24.11.2005, 10:39
    Τσιγγάνικο δάχτυλο, μοιρίζομαι !
    doritsa78
    24.11.2005, 11:28
    Την εχω παρει την τραπουλα.Δυσκολευομαι στο να τα ριξω και στην ερμηνια τους.
    alicia0
    24.11.2005, 13:39
    τις προαλλες ειχαμε κανονισει 8 ατομα να μαζευτουμε και να την ριξουμε για χαβαλε κυριως αλλα ακυρωθηκε η συναντηση...
    λετε να φταιει που δεν το εχουμε παρει στα σοβαρα
    KIT_KAT
    24.11.2005, 14:35
    Αυτά που πίστευες ότι ήξερες, αποδεικνύονται λάθος. Λύπη πάνω στη σοφία και τη γνώση σύντομης διάρκειας. Θα υπομείνεις το προσωρινό πρόβλημα. Καβγάδες, λόγια που πικραίνουν. Γλωσσοφαγιά. Είναι η φασαρία στην οικογένεια, φουρτούνες στη φιλία, δυστυχία στο ειδύλλιο, η σχέση θα περάσει από αμφισβητήσεις, ταλαντεύσεις. Δυσκολίες στο γάμο, που μπορεί να σημαίνει φασαρίες, δυστυχίες, πιθανός χωρισμός από κρεββάτι, ίσως και διαζύγιο. Το πρόσωπο που αγαπάς σε απατά.

    Τι λέει ρε;;
    Πάντως για διαζύγιο προς το παρόν δε σκέφτομαι
    doritsa78
    24.11.2005, 14:39
    Quote:

    Το μέλος KIT_KAT στις 24-11-2005 στις 14:35 έγραψε:

    Αυτά που πίστευες ότι ήξερες, αποδεικνύονται λάθος. Λύπη πάνω στη σοφία και τη γνώση σύντομης διάρκειας. Θα υπομείνεις το προσωρινό πρόβλημα. Καβγάδες, λόγια που πικραίνουν. Γλωσσοφαγιά. Είναι η φασαρία στην οικογένεια, φουρτούνες στη φιλία, δυστυχία στο ειδύλλιο, η σχέση θα περάσει από αμφισβητήσεις, ταλαντεύσεις. Δυσκολίες στο γάμο, που μπορεί να σημαίνει φασαρίες, δυστυχίες, πιθανός χωρισμός από κρεββάτι, ίσως και διαζύγιο. Το πρόσωπο που αγαπάς σε απατά.

    Τι λέει ρε;;
    Πάντως για διαζύγιο προς το παρόν δε σκέφτομαι



    Εχεις παρει την τραπουλα?Ειδες μπερδεμα?Δεν βγαζεις νοημα.
    ageloudaki
    24.11.2005, 17:28
    Παιδιά εγώ όταν ρίχνω τα χαρτιά απο κάτω μου γράφουν κάτι αλαμπουρνέζικα
    Μήπως μπορίτε να μου πείτε γιατί...
    picachu8
    25.11.2005, 02:18
    Πήηηηηηηγα σε μάααααααγισσες σε χαρτορίιιιιχτρες................
    dimi589
    25.11.2005, 18:18
    Και εγώ νόημα δεν βγάζω..
    thank
    25.11.2005, 18:38
    Πρώτον, αυτά δεν μαθαίνονται άνευ διδασκάλου. Δοκιμάστε με μία αναγνωρισμένη χαρτορίχτρα. (δεν κατάλαβα ποτέ γιατί μονο γυναίκες κάνουν αυτή τη δουλεία ..). Σταθείτε σε μία ανακρίβεια που θα πεί (δεν μπορεί, σε κάτι θα πέσει έξω), ή πιαστείτε από κάτι διφορούμενο και φτιάξτε μια ιστορία δική σας, γεμάτη ψέμματα (αληθοφανή όμως ..). Αν τσιμπήσει θα το απολαύσετε .. έχει πολυ πλάκα. Αν όχι, δεν ξέρω, καλή τύχη ... . Προσοχή όμως, οχι υπερβολικά κακές ιστορίες, γιατί αν η χαροτρίχτρα - μια στις χίλιες - έχει καμμια περίεργη ιδιότητα, τοτε αστα να πανε ...
    xiozil
    30.11.2005, 03:47
    Όλα είναι μαύρα. Θα χάσεις το κουράγιο σου. Όταν το μετζάρ αναποδογυρίζει, το σώμα κείται στο νεκροκρέβατο, αλλά η ψυχή επιθυμεί τη ζωή και ο θάνατος αποφεύγεται.