ελληνική μουσική
    694 online   ·  210.832 μέλη

    Το MusicHeaven δίνει ρούχα σε συνανθρώπους μας: Δήλωσε Συμμετοχή !

    ageras
    16.12.2005, 21:31
    Εεπιδή τελικά δεν θα μποέσω να έρθω δυστυχώς (έχω δουλειά γμτ!!)
    ανανεώνω την λίστα αυτή την φορα χωρίς εμένα!

    doritsa78
    KIT_KAT
    eneni
    Orfeus
    Eleni
    GL - με το κάρο του μαζί
    DimitrisDimitriadis
    Jorge
    Dimitrapan
    Gate
    vasilis23(?)
    Antreas_dr
    xeniarodo

    μικρή πατρίδα σώμα μου κι αρχή,η γη μου εσύ,ανάσα μου κι αέρας......


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ageras στις 16-12-2005 21:51 ]
    vasilis23
    16.12.2005, 21:43
    μαλλον ουτε εγω δεν θα ερθω αθηνα... μας κρατησαν στην λευκαδα να κανουμε μαθημαμεχρι και την τριτη...
    ageras
    16.12.2005, 22:01
    Και χωρίς τον Βασίλη...

    doritsa78
    KIT_KAT
    eneni
    Orfeus
    Eleni
    GL - με το κάρο του μαζί
    DimitrisDimitriadis
    Jorge
    Dimitrapan
    Gate
    Antreas_dr
    xeniarodo
    hamenos
    17.12.2005, 11:02
    σκέφτηκα να σας ενημερώσω παίδες για κάτι που είδα στον κάδο. Με έστειλε η AlienP με ρούχα, θαήταν καλό να βάλετε τα ρούχα λίγα λίγα σε σακούλες γιατί είναι λίγο παραξενο το σύστημα με τις υποδοχές και με δυσκόλεψε το μεγάλο πακέτο.

    αυτά λοιπόν
    doritsa78
    17.12.2005, 14:35
    Quote:

    Το μέλος hamenos στις 17-12-2005 στις 11:02 έγραψε:

    σκέφτηκα να σας ενημερώσω παίδες για κάτι που είδα στον κάδο. Με έστειλε η AlienP με ρούχα, θαήταν καλό να βάλετε τα ρούχα λίγα λίγα σε σακούλες γιατί είναι λίγο παραξενο το σύστημα με τις υποδοχές και με δυσκόλεψε το μεγάλο πακέτο.

    αυτά λοιπόν



    Εγω που εχω δυο χαρτινες σακουλες δεν θα μπορεσουν να μπουν?Πρεπει να τα βαλω σε πιο πολλες για να εξικονομησω χώρο?
    jorge
    17.12.2005, 15:25
    Δώρα, αν οι σακούλες είναι μικρές, δεν θα έχεις πρόβλημα. Πάντως προτίμησε πλαστικές σακούλες γιατί οι χάρτινες ίσως σκιστούν στον δρόμο προς τον προορισμό τους.

    Παίδες, είμαστε όλοι έτοιμοι ε; Νεκταρούλι που θα μας πας μετά για καφέ;
    doritsa78
    17.12.2005, 21:04
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 17-12-2005 στις 15:25 έγραψε:

    Δώρα, αν οι σακούλες είναι μικρές, δεν θα έχεις πρόβλημα. Πάντως προτίμησε πλαστικές σακούλες γιατί οι χάρτινες ίσως σκιστούν στον δρόμο προς τον προορισμό τους.

    Παίδες, είμαστε όλοι έτοιμοι ε; Νεκταρούλι που θα μας πας μετά για καφέ;



    Τωρα που το λες,δικιο εχεις.Βρηκα πλαστικες σακουλες και καλυτερα θα τα βολεψω εκει.
    doritsa78
    17.12.2005, 21:04
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 17-12-2005 στις 15:25 έγραψε:

    Δώρα, αν οι σακούλες είναι μικρές, δεν θα έχεις πρόβλημα. Πάντως προτίμησε πλαστικές σακούλες γιατί οι χάρτινες ίσως σκιστούν στον δρόμο προς τον προορισμό τους.

    Παίδες, είμαστε όλοι έτοιμοι ε; Νεκταρούλι που θα μας πας μετά για καφέ;



    Τωρα που το λες,δικιο εχεις.Βρηκα πλαστικες σακουλες και καλυτερα θα τα βολεψω εκει.
    eneni
    17.12.2005, 21:09
    για πειτε κάτι στην ασχετη, ποια ειναι η πιο κοντινη σταση του Ηλεκτρικου για το δημοτικο θεατρο; και απο εκει πρεπει να παρω ταξι ή φτανω και με τα ποδια;

    doritsa78
    17.12.2005, 21:20
    Quote:

    Το μέλος eneni στις 17-12-2005 στις 21:09 έγραψε:

    για πειτε κάτι στην ασχετη, ποια ειναι η πιο κοντινη σταση του Ηλεκτρικου για το δημοτικο θεατρο; και απο εκει πρεπει να παρω ταξι ή φτανω και με τα ποδια;




    Δεν ξερω πιο λεωφορειο ακριβως.Θα πρεπει να ρωτησεις.Παντως με τα ποδια ειναι λιγο μακρια.Αν θελεις παρε και ταξι.Δε νομιζω να σου παρει πολλα.
    eneni
    17.12.2005, 21:40
    Quote:

    Το μέλος doritsa78 στις 17-12-2005 στις 21:20 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος eneni στις 17-12-2005 στις 21:09 έγραψε:
    [i]
    για πειτε κάτι στην ασχετη, ποια ειναι η πιο κοντινη σταση του Ηλεκτρικου για το δημοτικο θεατρο; και απο εκει πρεπει να παρω ταξι ή φτανω και με τα ποδια;




    Δεν ξερω πιο λεωφορειο ακριβως.Θα πρεπει να ρωτησεις.Παντως με τα ποδια ειναι λιγο μακρια.Αν θελεις παρε και ταξι.Δε νομιζω να σου παρει πολλα.

    [/I]



    οκ ευχαριστω!
    fredy
    18.12.2005, 03:06
    εγω δυστυχως δουλευω το σαββατοκυριακο κ δεν μπορω να ερθω

    nefos
    18.12.2005, 04:54
    Quote:

    Το μέλος eneni στις 17-12-2005 στις 21:09 έγραψε:

    για πειτε κάτι στην ασχετη, ποια ειναι η πιο κοντινη σταση του Ηλεκτρικου για το δημοτικο θεατρο; και απο εκει πρεπει να παρω ταξι ή φτανω και με τα ποδια;






    @ Eλένη πάρε το τρενάκι , κατέβα τέρμα λιμάνι (Πειραιάς) και από εκεί θα βάλεις τα ποδάρια σου μπρος και με γρήγορο βάδισμα σε 7 λεπτά θα είσαι στο Δημοτικό Θέατρο.

    Τώρα αν η βαρεμάρα σου είναι τόση, πέρνα απέναντι από τον ηλεκτρικό και πάρε το τρόλλευ νούμερο 17 ή 20.

    Στο πλάι του ηλεκτρικού έχει περίπτερα , ρώτα αυτούς να σου πουν πως θα πας, ουσιαστικά ένα τσιγάρο δρόμος είναι (χιχιχι).

    Φιλιά! Καλό Clothes Line
    eneni
    18.12.2005, 13:14
    Quote:

    Το μέλος nefos στις 18-12-2005 στις 04:54 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος eneni στις 17-12-2005 στις 21:09 έγραψε:
    [i]
    για πειτε κάτι στην ασχετη, ποια ειναι η πιο κοντινη σταση του Ηλεκτρικου για το δημοτικο θεατρο; και απο εκει πρεπει να παρω ταξι ή φτανω και με τα ποδια;






    @ Eλένη πάρε το τρενάκι , κατέβα τέρμα λιμάνι (Πειραιάς) και από εκεί θα βάλεις τα ποδάρια σου μπρος και με γρήγορο βάδισμα σε 7 λεπτά θα είσαι στο Δημοτικό Θέατρο.

    Τώρα αν η βαρεμάρα σου είναι τόση, πέρνα απέναντι από τον ηλεκτρικό και πάρε το τρόλλευ νούμερο 17 ή 20.

    Στο πλάι του ηλεκτρικού έχει περίπτερα , ρώτα αυτούς να σου πουν πως θα πας, ουσιαστικά ένα τσιγάρο δρόμος είναι (χιχιχι).

    Φιλιά! Καλό Clothes Line

    [/I]




    ευχαριστώ Νεφελη μου! (το ειχα στειλει αυτο πριν μιλησουμε στο msn ε; μη με περασεις για τελειως γκαου... )
    jorge
    18.12.2005, 13:33
    Πάμε και μια τελευταία υπενθύμιση !

    Παρακαλούνται οι:

    doritsa78
    KIT_KAT
    eneni
    Orfeus
    Eleni
    GL - με το κάρο του μαζί
    DimitrisDimitriadis
    Jorge
    Dimitrapan
    Gate
    Antreas_dr
    xeniarodo

    να βρίσκονται στις 20.00 στα σκαλιά του Δημοτικού Θεάτρου !


    ΥΓ. Πάω να διαλέξω ρούχα, τελευταία στιγμή κι εγώ ε;
    faltsoo
    18.12.2005, 14:27
    XXL PLS






    Orfeus
    18.12.2005, 15:47
    Θα σας παρακαλέσω αν δεν είμαι στις 20.00 στο Δημοτικό Θέατρο να μην .......ανησυχήσετε!!!

    Ίσως αργήσω.
    Θα αφήσω στον κάδο ότι θα έχω μαζί μου και μέσω τηλ. θα σας βρω στο cafe που θά είσαστε!!!

    Οκ??????????


    doritsa78
    18.12.2005, 17:05
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 18-12-2005 στις 13:33 έγραψε:

    Πάμε και μια τελευταία υπενθύμιση !

    Παρακαλούνται οι:

    doritsa78
    KIT_KAT
    eneni
    Orfeus
    Eleni
    GL - με το κάρο του μαζί
    DimitrisDimitriadis
    Jorge
    Dimitrapan
    Gate
    Antreas_dr
    xeniarodo

    να βρίσκονται στις 20.00 στα σκαλιά του Δημοτικού Θεάτρου !


    ΥΓ. Πάω να διαλέξω ρούχα, τελευταία στιγμή κι εγώ ε;



    Ok.Θα ειμαι εκει.
    dimitrapan
    20.12.2005, 09:23
    Ήταν μία πολύ αξιόλογη κίνηση και θέλω να ευχαριστήσω πάλι την Ξένια και τον Χόρχε που έριξαν την ιδέα... Ελπίζω να διοργανωθούν κι άλλες τέτοιες κινήσεις στο μέλλον.

    Επίσης, να ζητήσω συγγνώμη για την αργοπορία μου σε όσους δεν είδα μετά! Άτιμοι ταξιτζήδες!

    Α και Δημήτρη, ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια...
    antreas_dr
    20.12.2005, 11:20
    Κάναμε πάλι την καλή μας πράξη!
    Μπράβο νέοι και νέες μου!
    Δυστυχώς όμως έπρεπε να φύγω αμέσως και δεν ακολούθησα!

    Next time!