ελληνική μουσική
    743 online   ·  210.833 μέλη

    Μ'αρεσει - Δεν μ'αρεσει ...

    andreas_f330
    06.12.2005, 00:37
    Αν και ειναι κλεμενο το συσκεκριμενο θεμα απο γνωστο magazino θα'θελα να το χρησημοποιησουμε κι εμεις στο δικο μας ηλεκτρονικο περιοδικο..

    Μ'αρεσει....

    το καινουριο εμπορικο κεντρο της θεσσαλονικηs Cosmos οπου εμεινα 8 συνεχομενες ωρες με μια φιλη μου..Τεραστιο,πανεμορφος χωρος,καταστηματα για ολα τα γουστα..Α! και ωραιος κοσμος

    Δεν Μ'αρεσει..

    που η φιλη μου ολες αυτες τις ωρες δε μ'αφησε να κανω ενα τσιγαρο με την ηρεμια μου κι ηθελε να παμε σε ολα τα καταστηματα και να δοκιμασει οσα περισσοτερα ρουχα μπορουσε... τα ποδια μου ελιωσαν..(και μετα αναρωτιουνται οι γυναικες για ποιο λογο βαριομαστε τα ψωνια.....)
    vasilis23
    17.12.2005, 17:02
    μ'αρεσει...
    που επιτελους θα παω να δω το μωρο μου στην κυπρο!
    δεν μ'αρεσει..
    που θα φυγω απο εκει μετα απο 5 μερες...
    eua
    18.12.2005, 13:34
    Μ' αρέσει
    που θα γίνει συνάντηση και θα περάσετε τέλεια αλλα κυρίως που κατέβηκαν η mirrors και η ΚΙΤ οπότε θα μάθω όόόόλα τα νέα μετά (δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε..) Gossip

    Δε μ'αρέσει
    που τώρα τα κορίτσια είναι στο τρένο και φτάνουν...και το βράδυ θα ναι στη συνάντηση και... και.... και... και... κλπ
    και εγω δεν είμαι μαζί τους Crying Into Tissue
    thank
    18.12.2005, 15:12
    Quote:

    Το μέλος andreas_f330 στις 06-12-2005 στις 00:37 έγραψε:

    Αν και ειναι κλεμενο το συσκεκριμενο θεμα απο γνωστο magazino θα'θελα να το χρησημοποιησουμε κι εμεις στο δικο μας ηλεκτρονικο περιοδικο..

    Μ'αρεσει....

    το καινουριο εμπορικο κεντρο της θεσσαλονικηs Cosmos οπου εμεινα 8 συνεχομενες ωρες με μια φιλη μου..Τεραστιο,πανεμορφος χωρος,καταστηματα για ολα τα γουστα..Α! και ωραιος κοσμος

    Δεν Μ'αρεσει..

    που η φιλη μου ολες αυτες τις ωρες δε μ'αφησε να κανω ενα τσιγαρο με την ηρεμια μου κι ηθελε να παμε σε ολα τα καταστηματα και να δοκιμασει οσα περισσοτερα ρουχα μπορουσε... τα ποδια μου ελιωσαν..(και μετα αναρωτιουνται οι γυναικες για ποιο λογο βαριομαστε τα ψωνια.....)




    Λοιπον Αντρέα, το καλο με τα εμπορικά κέντρα ειναι ότι έχουν και πολλα καφέ. Αρα - βασικός κανόνας - ειναι να τα εντοπίζεις και να δηλώνεις απο την αρχή πως θέλεις να πιείς καφέ -. Επίσης, να δηλώνεις πως εισαι ασχετος απο ψώνια. Να προτείνεις ότι πιο άσχετο σου έρχεται στο μυαλο ... Ε. μια, δύο, τρείς, στο τέλος θα σου πει η ίδια να πας για καφε. Παντως πραγματικά ειναι πρόβλημα !!! :):)
    marochr
    18.12.2005, 15:25
    Μ'ΑΡΕΣΕΙ
    Το νέο cd+dvd του Γιώργου Νταλάρα "ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ", ζωντανή ηχογράφηση από τις συναυλίες που έγιναν στο Ηρώδειο.
    ΔΕ Μ'ΑΡΕΣΕΙ
    Που θα "παιχτεί" σε 2-3 σταθμούς μόνο (Μελωδία, Δεύτερο, άντε και κανά Δίεση), ενώ οι υπόλοιποι θα μείνουν σταθεροί στις γνωστές μετριότητες (επιεικώς "μετριότητες").
    jackal
    18.12.2005, 16:54
    Μου αρέσουν οι "ωραίοι" άνθρωποι
    Δεν μου αρεσουν οι δήθεν άνθρωποι

    Αλλα μου αρεσουν επισης τα bar, οι μηχανες, η θαλασσα, οι πολεμικες τεχνες, η μουσικη, και η ....ΣΟΚΟΛΑΤΑ!!!!

    Δεν μου αρεσουν επισης οι φουστες-κορδελες, τα αντρικα στρινγκ, τα ελληνικα (πχ Βανδη κτλ), τα clubs και ...η σπαριλα!
    lianameladaki
    19.12.2005, 20:03
    μ'αρεσει
    η swiss extra lait η καλυτερη σοκολατα

    δεν μ'αρεσει
    που δεν υπαρχει στο περιπτερο
    Kerato
    05.01.2006, 15:07
    Μ' αρέσει το ΜΗ!!!!
    Δε μ'αρέσει που δεν έχω καταφέρει να πάω σε καμιά συναυλία του!!!
    Marial
    05.01.2006, 15:46
    Συμφωνώ με την προλαλίσασα!!!
    doritsa78
    06.01.2006, 22:40
    Μ'αρεσουν οι γελαστοι και οι πραγματικοι ανθρωποι.Δεν μ'αρεσουν οι μιζεροι και οι ψευτικοι.
    s-nobs
    07.01.2006, 00:57
    Μ'άρεσαν οι long live χθές στον παπαγάλο,μ'άρεσε που επιτέλους βρήκα το 666 των Aphrodites child και τέλος μάρεσε η φωνή του Dio στους Elf.

    Δεν μ'αρέσει που όταν επιστρέψω δεν θα βρώ τον καλήτερό μου φίλο και δεν μ'αρέσει που ξανά ανίγουν τα σχολεία.
    marakiasteraki
    08.04.2008, 19:34
    Μ'αρεσει...Να αρεσω!
    Δε μ'αρεσει...Οταν με πλησιαζουν αισχρα!
    kamelia8
    09.04.2008, 15:19
    Μ' αρέσει..................... το ζαχαροπλαστείο!
    Δε μ' αρέσει................ η βροχή!
    marakiasteraki
    09.04.2008, 17:49
    Μ'αρέσει ο Νίκος
    Δε μ'αρέσει η Θώδη
    marakiasteraki
    09.04.2008, 20:29
    Μ'αρεσει η πιτσα
    Δε μ'αρεσουν οι μπαμιες
    rompa
    10.04.2008, 21:07
    Μ' αρέσουν οι βόλτες
    Δε μ' αρέσει η τρελλή βαβούρα των clubs
    marakiasteraki
    26.06.2008, 01:31

    Μ'αρέσει το καλοκαίρι σαν εποχή αλλά δεν μ'αρέσει η ζέστη.................


    musicathy
    26.06.2008, 11:55

    Μ'αρέσει το καλοκαιράκι, η θάλασσα, τα παγωτά

    Δεν μάρέσει που θα στερηθώ όλα αυτά που μ'αρέσουν και θα περάσω ένα καλοκαίρι μέσα στο σπίτι διαβάζοντας.ΘΑ ΣΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!{#emotions_dlg.mad}{#emotions_dlg.mad}{#emotions_dlg.mad}


    marakiasteraki
    26.06.2008, 20:35

    Μ'αρεσει η ειλικρινεια.... Δεν μου αρεσι το ψεμα


    paperino
    26.06.2008, 22:11

    Moυ αρέσει που είμαι σε διακοπές...Δε μου αρέσει που θα ξαναδώ τους φίλους μου το Σεπτέμβριο