ελληνική μουσική
    826 online   ·  210.851 μέλη

    Αναφορά προβλημάτων (σοβαρών και μη)

    Alks
    23.05.2012, 22:08

    Έχω ένα θεματάκι με την

    παραγγελία  Τ-thirt..

    πατάω add to cart και  μέενω εκεί...δεν προχωράει η παραγγελία μου..

    στις προηγούμενες δεν είχα κανένα πρόβλημα..

    κάνω κάτι λάθος ή έχουμε θεματάκι με συγκεκριμένα

    προιόντα??

    (όποιος ξέρει κάτι ας με βοηθήσει..με πμ αν θέλει..)
    -----------------


    Taro
    29.05.2012, 18:50
    Έχω το εξής πρόβλημα. Στην προσπάθεια μου να δημοσιεύσω μια αγγελία μου λέει οτι πρέπει να συμπληρώσω το πεδίο περιγραφή ενώ αυτό είναι ήδη συμπληρωμένο. Μετά μου καθαρίζει την φόρμα και πρέπει να τα γράψω απ' την αρχή. Το έκανα 2 φορές και την τρίτη έγραφα απλά χαρακτήρες σε όλα τα πεδία και την δέχτηκε. Κάνω κάτι λάθος;
    jorge
    29.05.2012, 19:08
    Διορθώθηκε, ξαναδοκιμάζεις αν έχεις την καλοσύνη;
    Taro
    29.05.2012, 19:19
    Πάλι το ίδιο. Αυτή τη φόρα χωρίς κανένα μήνυμα λάθους. Απλά κάνει refresh και συνεπώς καθαρίζει την φόρμα!
    jorge
    29.05.2012, 22:16
    Χμμμ... Θα έλεγα να πας πάλι στη σελίδα καταχώρηση αγγελίας και να πατήσεις το F5 για να καθαρίσει η cache. Κάτι πρέπει να έχει συμβεί εκεί. Έγιναν δοκιμές και από Chrome και από Firefox χωρίς κάποιο πρόβλημα.
    rigas
    01.06.2012, 19:38

    Καλησπέρα,

    Παρατηρώ από χθές περίεργη συμπεριφορά στα χρώματα του blog μου.
    Ουσιαστικά δεν διαβάζεται τίποτε.

    Ξέρετε τι έγινε;


    jorge
    01.06.2012, 20:01
    Εντάξει Riga, το φτιαξαμε :)
    Taro
    01.06.2012, 20:23

    Αφού κατάφερα να προσπεράσω το τελευταίο πρόβλημα και να στείλω την αγγελία μου, τώρα δεν την βλέπω να εμφανίζεται στην συγκεκριμένη κατηγορία. Έκανα εγώ κάτι λάθος;

    Αν θυμάμαι καλά την τελευταία φορά που ολοκλήρωσα την διαδικασία χωρίς προβλήματα μου έγραψε οτι "η αγγελία σας καταχωρήθηκε" και αφού δεν την είδα μετά αναρτημένη υπέθεσα οτι πρέπει πρώτα να περάσει από τα μάτια των admins για να την εγκρίνουν αλλά ακόμα δεν την βλέπω πουθενά!


    jorge
    01.06.2012, 20:25
    Λίγη υπομονή, θα εγκριθεί σύντομα :)
    Taro
    01.06.2012, 20:36
    A ok ευχαριστώ. Απλά ήθελα να ξέρω τι παίζει για την περίπτωση που είχα κάνει εγώ καμιά χαζομάρα πάλι. :D
    AegeanLion
    09.06.2012, 10:58

    Μάγκες έχω υποβάλει αγγελία δις (2) εδώ και καμιά βδομάδα και δεν έχει ανεβεί. Επικοινώνησα με τη φόρμα που διατίθεται και με γράψατε. Τι παίζει πια;


    jorge
    09.06.2012, 12:03
    Λίγο υπομονή μέχρι να εγκριθεί...
    alkyoni
    20.06.2012, 01:21

    Χθες , αλλα και σημερα, παρατηρησα  οτι δεν εμφανιζεται στην ραδιοσελιδα το θεμα με τις "απουσιες των παραγωγων" απο την ενοτητα "θεματα σταθμου" οπως γινοταν μεχρι προσφατα.

    Επισης να επαναφερω ενα θεματακι που συνεχιζει να υπαρχει μετα απο μηνες{#emotions_dlg.whistling}:  
    H μη εμφανιση της ημερομηνιας και ωρας διπλα στο ονομα,  στα μηνυματα που βλεπουμε στην ραδιοσελιδα.
    Πρεπει να μαρκαρεις με το ποντικι για να δεις ποτε γραφτηκε το ποστ, γιατι εχουν ιδιο χρωμα με το φοντο της σελιδας!! {#emotions_dlg.excl}{#emotions_dlg.rolleyes}

    Καλη συνεχεια κι ευχαριστω!{#emotions_dlg.beer}


    jorge
    20.06.2012, 11:13
    Καλημέρα Αλκυόνη, το χρώμα επανήλθε (πατάμε F5 για να το δούμε). Οι απουσίες, αποφασίσθηκε στην τελευταία ραδιοσυνάντηση να μην εμφανίζονται, για να μην βγαίνει άσχημη εικόνα προς τους ακροατές.
    alkyoni
    21.06.2012, 01:19

    Ναι εμφανιστηκαν ημερομηνια και ωρα! Ωραια!

    Οσο για τις απουσιες... διαφωνω γιατι πιστευω οτι πρεπει να ενημερωνονται και οι παραγωγοι και οι ακροατες που βλεπουν την ραδιοσελιδα.... anyway.......


    mi3s
    30.08.2012, 14:45
    Καλησπέρα Προσπαθώ να προσθέσω φωτογραφία προφιλ και ενώ τηρεί τις προυποθέσεις η φώτο που επιλέγω πατώντας αποθήκευση,επιστρέφει στην προηγούμενη σελίδα(με την διαχείρηση των φωτο) χωρίς να έχει προστεθεί η νέα φώτο.Τι μπορεί να συμβαίνει?
    jorge
    30.08.2012, 15:11
    Στείλε αν θες τη φωτογραφια στο email info παπάκι musicheaven.gr
    killbill2
    05.09.2012, 17:07

    όταν πάω να διαγράψω απεσταλμένα μηνύματα, επιλέγοντας ΟΛΑ , με παραπέμπει σε μια λευκή σελίδα με το παρακταω μήνυμα:

    Fatal error: Call to undefined function cattablestart() in /home/gegglezo/public_html/html/modules/Private_Messages/reply.php on line 144

    βέβαια διαγράφονται τα μηνύματα. Κάποιο bug υπάρχει στον κώδικα!!

    δεν ξέρω αν το κάνει και σε άλλους


    trelakias
    15.09.2012, 15:02

    Τελευταία όταν μπαίνω στο chat δεν φορτώνει όλο και κάνοντας refresh, το όνομα δεν βγαίνει από μέσα με αποτέλεσμα να μην μου επιτρέπει να μπω.  Το έχω πάθει και απλά πατώντας λινκ για να φύγω από το τσατ.  Τί κάνουμε για να μας βγάζει σίγουρα?


    mary_omikron
    15.09.2012, 16:09
    Πάνο εγώ όταν θέλω να βγω από το chat κλείνω από το Χ που έχει δεξιά πάνω από τα ονόματα. Ετσι σε βγάζει εντελώς και σου επιτρέπει να ξαναμπείς αμέσως αν θελήσεις. Δεν σου κρατά μέσα το όνομα.