ελληνική μουσική
    536 online   ·  210.844 μέλη

    Αναφορά προβλημάτων (σοβαρών και μη)

    PetrosTser
    08.12.2013, 16:36

    sillia, έχω δοκιμάσει όλα τα διαφορετικά θέματα και δεν αλλάζει κάτι. {#emotions_dlg.happycrazy} Το φόντο παραμένει κάτασπρο... {#emotions_dlg.confused1}

    ilio, αν πρόκειται για κάτι αναμενόμενο και περαστικό, δεν υπάρχει πρόβλημα, απλά αυτό συμβαίνει στο προφίλ μου από την Δευτέρα, γι' αυτό και είπα να το γράψω εντέλει σήμερα...

     


    -----------------

    "LIVE TO ROCK!": Rock-metal εκπομπή κάθε Δευτέρα 18:00 - 20:00 εδώ στο Radio MusicHeaven! (http://radio.musicheaven.gr/)

    [ τροποποιήθηκε από τον/την PetrosTser, 08-12-2013 16:38 ]


    jorge
    08.12.2013, 16:42

    Αυτή τη στιγμή γίνονται έργα, θα έχουμε όλοι ένα κοινό theme και θα γινουν και διάφορες ανακατατάξεις! Α, θα έχουμε και status :)

    Γενικά λίγη υπομονή γιατί μπορεί να δείτε οτι να 'ναι τις επομενες ωρες (αλλάζουν κ πράγματα στο forum, στη βαση κλπ)

    [ τροποποιήθηκε από τον/την jorge, 08-12-2013 16:46 ]


    ilio
    08.12.2013, 16:47

    Είδες Πέτρο;Smile Ο Χόρχε έχει digging!{#emotions_dlg.biggrin} Υπομονή λοιπόν και προσοχή στο κενό μεταξύ προφίλ και ποσταρίσματος!{#emotions_dlg.biggrin} Χόρχε στάτους;;;Για να δούμε Smile


    PetrosTser
    08.12.2013, 16:49

    Εντάξει τότε. Έτσι, να το ξέρουμε να μην ανησυχούμε... Smile ... και να περιμένουμε να δούμε και τι δωράκια μας ετοιμάζει ο jorge! {#emotions_dlg.biggrin}


    AIDONOGLOUNEKTARIA
    08.12.2013, 19:32

    Παράθεση:

    Το μέλος despinakontogianni στις 02.12.2013, 17:23 έγραψε...

    Γιατί το προφίλ μου εμφανίζεται σαν τέσσερα χρόνια πριν; Άλλαξε το background; Δεν μπορώ να διαβάσω τις πληροφορίες μου, γιατί δε φαίνονται σε αυτό το φόντο... Και τα αγαπημένα είδη μουσικής κλπ, πρέπει να τα μαρκάρω για να τα δω..(έφυγε και η υπογραφή; {#emotions_dlg.wacko}

    [ τροποποιήθηκε από τον/την despinakontogianni, 02-12-2013 17:25 ]



    Γιώργο & εγώ παρουσιάζω το ίδιο πρόβλημα! Έκανα print scree για να το έχω!

    Τι φταίει;


    mary_omikron
    08.12.2013, 19:51

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 08.12.2013, 16:42 έγραψε...

    Αυτή τη στιγμή γίνονται έργα, [......] μπορεί να δείτε οτι να 'ναι τις επομενες ωρες ............



    PetrosTser
    08.12.2013, 19:53

    Χαχαχαχ {#emotions_dlg.biggrin}

    {#emotions_dlg.thumbup}

    {#emotions_dlg.excl}{#emotions_dlg.excl}{#emotions_dlg.excl}


    alkyoni
    08.12.2013, 20:54

    Η "τελευταια βολτα" μηπως μπορει να  επανελθει στο τελος του προφιλ ?


    freddieKrueger
    09.12.2013, 21:51

    Παίδες έχω πρόβλημα με την επιλογή ''αποδοχή φιλίας'' που υπάρχει εντός πλαισίου όταν μεταβαίνεις στο προφίλ του μέλους που επιθυμείς να αποδεχθείς τη φιλία.

    Με το που πατάω το εικονίδιο μου βγάζει κενό πλαίσιο για αποστολή απλού ή σύνθετου μηνύματος και όχι τα συνήθη 2 υποπλαίσια που έβγαζε δλδ τα ''Ναι,΄δεχομαι'' ''Μπα,όχι'' η κατι τετοιο τεσπα...


    jorge
    09.12.2013, 22:16
    Freddie δοκιμάζεις να πατήσεις F5 (refresh) στη σελίδα που έχεις το πρόβλημα; Και ξαναδοκίμασε. Και πες μας αν στο ξαναβγάζει.
    freddieKrueger
    09.12.2013, 22:22
    Thanx Χόρχε μου...problem solved!
    costaspanag
    09.12.2013, 22:48

    Στις 7/12 με "πρόσκληση φιλίας" προστέθηκα στη "λίστα φίλων" του μέλους kostasky, όμως αυτός δεν προστέθηκε στη δική μου.


    jorge
    10.12.2013, 00:47
    Κώστα εγώ τον βλέπω κανονικά στους Φίλους σου, κατω δεξια στο προφίλ σου.
    costaspanag
    10.12.2013, 00:59

    Εν τάξει τότε. Πάντως εγώ εξακολουθώ να μην τον βλέπω, ούτε στο προφίλ, ούτε στη λίστα, ούτε άλλαξε ο αριθμός των φίλων.


    costaspanag
    10.12.2013, 01:09

    Τελικά εμφανίστηκε! Ευχαριστώ Jorge, κανένα πρόβλημα.


    AIDONOGLOUNEKTARIA
    10.12.2013, 21:56

    Παιδιά συνεχίζω να βλέπω το προφίλ μου εν έτη 2006! Και δεν μπορώ να αλλάξω το χρώμα του background!

    Για την ακρίβεια εξαφανίστηκε τελείως η επιλογή από το profile μου!!!!!!!!!


    STEFANOS604
    11.12.2013, 01:30

    Είχα πάρει από φίλο 24 φωτογραφίες και θέλησα να τις ποσταρω στο ποστ #697 .

    Τις έκανα copy se εγγραφο word αλλά ήταν μεγάλη σε όγκο και δεν περνούσε για attatch file. Ετσι uploaded  το word έγγραφο σε κάποα ιστοσελίδα και πήρα το link.

    Κάποια άλλη μέθοδος ;


    jorge
    11.12.2013, 02:40

    Παράθεση:

    Το μέλος AIDONOGLOUNEKTARIA στις 10.12.2013, 21:56 έγραψε...

    Παιδιά συνεχίζω να βλέπω το προφίλ μου εν έτη 2006! Και δεν μπορώ να αλλάξω το χρώμα του background!

    Για την ακρίβεια εξαφανίστηκε τελείως η επιλογή από το profile μου!!!!!!!!!

    Νεκταρία, απλά άλλαξε το design και όλοι έχουμε πλέον το ίδιο (λευκό).

    Στέφανε, δοκίμασε να ανεβάσεις τις φωτο καπου αλλού και να τις συνδεσεις με το post από το εικονίδιο με το δεντράκι.


    freddieKrueger
    11.12.2013, 22:28

    Το ραδιόφωνο,όσα refresh κι αν κάνω,μου τραγουδά τα ίδια και τα ίδια...{#emotions_dlg.helpsmilie}


    PetrosTser
    13.12.2013, 20:53

    Έχει αναφερθεί και από άλλους, αλλά το λέω κι εγώ διότι το πρόβλημα είναι συνεχιζόμενο: κάτι δεν πάει καλά με την μπάρα του ραδιοφώνου καθώς συχνά στις αλλαγές παραγωγών πάρα πολύς κόσμος ακούει συνεχώς τα ίδια και τα ίδια. Πέρα από αυτό έχω παρατηρήσει αρκετές φορές και ως ακροατής και ως παραγωγός (από σχόλια ακροατών δηλαδή) ότι πολλές φορές το πρόγραμμα μεταδίδεται αλλά με πάρα πολλές διακοπές αρκετών δευτερολέπτων, τόσες πολλές και τόσο συχνές ώστε είναι πραγματικά αδύνατο να παρακολουθήσει κανείς το κομμάτι ή την ομιλία του εκάστοτε παραγωγού. Άλλες φορές, η διάρκεια της μετάδοσης είναι μεγαλύτερη αλλά πολύ μεγαλύτερες είναι τότε και οι διακοπές που γίνονται.

    Και κάτι άλλο: αντιμετωπίζω πρόβλημα με τα πλαίσια των προφίλ "Προσωπικό Μήνυμα", "Προσθήκη στους Φίλους" και "Κλήση στο Skype":

    • στο προφίλ ατόμων που έχουν δυνατότητα επικοινωνίας με Skype, όταν πατάω "Προσωπικό Μήνυμα", το μόνο που κάνει είναι να μου αποκρύπτει το πλαίσιο "Προσθήκη στους Φίλους", όταν πατάω "Προσθήκη στους Φίλους", το μόνο που κάνει είναι να μου αποκρύπτει το πλαίσιο "Κλήση στο Skype" και όταν πατάω "Κλήση στο Skype", μου βγάζει το πλαίσιο όπου γράφεις το μήνυμα,
    • στο προφίλ ατόμων που δεν έχουν δυνατότητα επικοινωνίας με Skype, όταν πατάω "Προσωπικό Μήνυμα" μου αποκρύπτει πάλι το πλαίσιο "Προσθήκη στους Φίλους" ενώ όταν πατάω "Προσθήκη στους Φίλους" μου βγάζει το πλαίσιο όπου γράφεις το μήνυμα.

    {#emotions_dlg.happycrazy} {#emotions_dlg.helpsmilie}