ελληνική μουσική
    720 online   ·  210.848 μέλη

    Αναφορά προβλημάτων (σοβαρών και μη)

    Chrysanna
    10.05.2015, 20:54

    Η Μαίρη μου ξεχείλωσε την οθόνη...!!!

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Chrysanna, 10-05-2015 21:03 ]


    mary_omikron
    10.05.2015, 21:13

    Φταίει το ΙQ μου ή το ποστάρισμα? μπορεί να φταίει κι ο κοντός με την γραβάτα ή ο αλήτης ο ψηλός....ποιος ξέρει {#emotions_dlg.confused1}


    Chrysanna
    10.05.2015, 21:25

    Είναι, ΠΡΟΦΑΝΕΣ, ότι η χαμηλή ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ, σου, έχει αρχίσει, να, παίρνει ανεξέλεγκτες, ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ!


    -----------------

    Shattered Glimpses...

    [ τροποποιήθηκε από τον/την Chrysanna, 10-05-2015 21:31 ]


    SakisKouroupos
    12.05.2015, 23:36
    Εχουν χαθεί όλες οι φωτογραφίες από την αρχική σελίδα, φίλων κλπ,από τα Videos, την Muzz, τις φωτό μελών, χαρακτηριστικά που μπαίνουμε στην αρχική σελίδα, βελάκια κλπ. και από τον διαγωνισμό δεν υπάρχει τρόπος να ακούσω και να ψηφίσω... προφανώς κάτι έχει σβηστεί που τα συμπεριλαμβάνει όλα αυτά, εκτός αν γίνεται αναβάθμιση και θα επανέλθουν. Παρακαλώ επιληφθείτε του θέματος.
    mary_omikron
    12.05.2015, 23:40
    Οχι Σάκη, είναι όλα κανονικά, δεν βλέπω κάτι απ΄αυτά που αναφέρεις.
    SakisKouroupos
    12.05.2015, 23:44
    Σε μένα όμως δεν είναι και το αναφέρω μήπως μπορούν να το διορθώσουν.
    mary_omikron
    12.05.2015, 23:47
    Ναι, κατάλαβα, αλλά μάλλον η σελίδα σου δεν φορτώνεται σωστά. Αν ήταν απο το ΜΗ θα είχαμε όλοι πρόβλημα όσοι είμαστε στο site. Αν θέλεις δοκιμασε να κάνεις μια επανεκκίνηση τον υπολογιστή σου.
    SakisKouroupos
    12.05.2015, 23:54
    Εχω κάνει πολλές φορές τα ίδια βγάζει. Για αρχική σελίδα δεν μου βγάζει ούτε το βελάκι..πατάω στο χώρο που ξέρω ότι υπάρχει και δεν φαίνεται και ανοίγει....Μάλλον πρέπει να ενημερωθεί ΄΄ο γιατρός΄΄.
    mary_omikron
    13.05.2015, 00:01
    Θα δει εδώ που γράφεις, αλλά ξαναλέω οτι λειτουργούν όλα κανονικά....δεν ξέρω τι μπορεί να συμβαίνει σε σένα. Ισως απαντήσει και κανένας άλλος που βλέπει τώρα.
    SakisKouroupos
    13.05.2015, 00:01
    Ούτε στο chat μπορώ να μπω, ούτε επικοινωνία με ΜΗ το παίρνει...ελπίζω να ενημερωθούν από δω....
    mary_omikron
    13.05.2015, 00:09

    Σάκη δοκίμασα τώρα και τσατ και μπήκα άνετα, το πρόβλημα δικό σου πρέπει να είναι, δηλαδή απο τον υπολογιστή σου, οχι απο το site.


    SakisKouroupos
    13.05.2015, 00:15
    Από τον υπολογιστή μου και το κάνει μόνο στο site του ΜΗ ? Σε όλα τα άλλα μπαίνω κανονικά. Να σου δώσω να καταλάβεις δεν εμφανίζονται οι φωτό των άρθρων, των φίλων, των Videos, ποιοί μιλάνε,όλα τα χαρακτηριστικά κλειδιά που μπαίνεις κάπου(αρχική σελίδα, κουμπι άκουσμα τραγουδιών,ψηφίσματος,) κλπ.
    mary_omikron
    13.05.2015, 00:30

    Μα είναι δυνατόν να αποκρύπτει το ΜΗ όλα αυτα που λες στον δικό σου υπολογιστή και να τα εμφανίζει σε όλους τους άλλους? Ρώτησε και κανέναν άλλο φίλο από εδώ να σου πει αν βλέπει κανονικά την σελίδα.

    Με τον παλιό μου υπολογιστή είχα κάποτε παρόμοιο πρόβλημα σε "βαριές" σελίδες όπως είναι το ΜΗ και μου έβγαζε μήνυμα για shockwave flash ή κάπως έτσι, αν θυμάμαι καλά.


    jorge
    13.05.2015, 00:37
    Πάτα control + F5
    SakisKouroupos
    13.05.2015, 00:41
    Τόση ώρα σου εξηγώ και δεν με καταλαβαίνεις...Δεν εννοώ ότι άλλοι δεν βλέπουν κανονικά... μήπως αυτό έχει μπλοκάρει μόνο στην δικιά μου μερίδα, και το είχα αναφέρει από τότε που αναβόσβηνε συνεχώς ένα φακελάκι και δεν έσβηνε... Τέλος πάντων άστο μη ζαλίζεσαι...Ας το δουν αυτοί που γνωρίζουν καλύτερα τα θέματα τεχνολογίας, και θα το δω και γω αύριο...Καληνύχτα...
    SakisKouroupos
    13.05.2015, 00:43
    Το έχω κάνει κι αυτό, και το ξανάκανα και τώρα δεν αλλάζει.... Μήπως είναι κάτι στα Elements ?
    alkyoni
    13.05.2015, 02:02

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 15.04.2015, 10:52 έγραψε...

    Δεν έχουν ολοκληρωθεί τα ...έργα στα ΠΜ. Μένει ακόμα και η δημιουργία νέου μηνύματος και ...και .... Υπομονη λιγες (;) μέρες.

    Σχετικα με τα ΠΜ...... εχουν εμφανιστει κατι περιεργα πριν λιγες μερες,  και το αναφερω εδω για βοηθητικα μιας και ειναι υπο κατασκευη απ'οτι καταλαβαινω η ενοτητα των ΠΜ.

    Ενω ειμαι offline απο το site, μου εμφανιζει στο κατω μερος της μπαρας δεξια, καποιο ΠΜ,  σα να μου το εχουν στειλει... το ανοιγω, κι εχει μηνυμα μεσα....  ( ειμαι offline ομως απο το site επαναλαμβανω, και δεν εχω ανοιξει εγω για να στειλω ΠΜ )

    Μου ετυχε 5-6  φορες περιπου  και τις πιο προσφατες πριν λιγες μερες, τις εβγαλα φωτο για εδω,  γιατι μου φανηκε πολυ περιεργο και ηθελα να ενημερωσω και για να διορθωθει,  αλλα και για να προσεχουμε γενικοτερα τι γραφουμε στα ΠΜ , μη τυχων και βγει κατα λαθος σε αλλους !!!

    (Μου λειπει το παλιο στυλ των ΠΜ,  που μπορουσαμε και γραφαμε ανετα , οπως ειναι εδω ο κειμενογραφος... ανεβαζαμε φωτος κλπ.... , και ξεραμε οτι θα το διαβασει το μηνυμα μας ο αλλος καποια στιγμη.... )

    Επισης μου αναβοσβηνει το κιτρινο φακελλακι επανω  σα να εχω μηνυμα,  αλλα δεν εχω...

    Αυτο αν θυμαμαι καλα, εμφανιστηκε οταν καποια στιγμη ειδα το ονομα μου μεσα στην λιστα του τσατ (!) , και εστειλα πμ στο ονομα μου....για να δω αν θα ερθει... και ηρθε!,   αλλα δεν εσβησε το φακελλακι. (ακομα αναβοσβηνει....)

    Παραθετω φωτο με την εικονα  της οθονης ,  ενω ημουν offline απο το site.

    (σημ. για να μην παρεξηγηθω:   δεν περιεχουν κατι σημαντικο τα μηνυματα γι' αυτο τα παραθετω , για την καλυτερη κατανοηση του προβληματος. Eυχαριστω. )










    [ τροποποιήθηκε από τον/την alkyoni, 13-05-2015 02:09 ]


    alkyoni
    13.05.2015, 02:20

    Σακη... , αν δεν εστρωσε ακομα οταν διαβαζεις το μηνυμα αυτο , δοκιμασε να κανεις ενημερωση (update) τον browser σου , (ποιον χρησιμοποιεις? firefox, chrome, explorer κλπ δοκιμασε και με αλλους ) ,  μηπως του λειπει καποιο προσθετο (plugin) και δε μπορει να "διαβασει" σωστα την σελιδα....?

    Καλη επιτυχια!


    geo321
    13.05.2015, 02:34

    Αυτο που λεει η alkyoni ουσιαστικα με την δευτερη φωτογραφια,μου ετυχε και εμενα πριν λιγες μερες,ενω δεν ημουνα συνδεδεμενος μου εδειχνε ανοιχτο το τσατ και μου ειχε στειλει μηνυμα η mary o.

    Απλα εγω δεν εδωσα σημασια,τωρα ομως που το ειδα απο την alkyoni ειπα να το πω.Εμενα δεν υπαρχει ομως μεσα στα μηνυματα μου,αυτο που υποτιθετε εστειλε η mary o.

    Αυτο με τα πμ ειναι απο το πασχα!


    SakisKouroupos
    13.05.2015, 06:26
    Καλημέρα, σ ευχαριστώ Αλκυόνη θα το κοιτάξω κι αυτό.Πεσ τε τα βρε παιδιά Αλκυόνη και geo321, να το ακούσουν και από αλλού, γιατί λίγο πολύ αντι να το ερευνήσουν που τους ενημερώνουμε, είπαν ότι βλέπουμε ¨φαντάσματα¨!!!