ελληνική μουσική
    868 online   ·  210.851 μέλη

    Αναφορά προβλημάτων (σοβαρών και μη)

    despinakontogianni
    18.02.2008, 11:17
    ^Ε τότε τι να πω? Ευχαριστώ πολύ!
    PashalinaMakia
    18.02.2008, 20:01
    Επειδή σήμερα ήμουν παρούσα σε ένα συμβάν και δεν υπήρχε κανένας μοντ επι πολλή ώρα,έστειλα ευτυχώς προσωπικό μήνυμα στην Παστέλλα και μπήκε και τον μπάναρε εις διπλούν τον τύπο γιατί μπήκε με άλλο νικ μετά,πιστεύω πως θα ήταν πολύ καλύτερο να υπάρχουν κι άλλοι μοντ...
    Αν δεν σας βρίσκεται κανείς προσφέρομαι κιόλας...Δεν είναι κατάσταση αυτή!Έφαγα ένα μπινελίκι λέμε...
    PashalinaMakia
    18.02.2008, 20:01
    Επειδή σήμερα ήμουν παρούσα σε ένα συμβάν και δεν υπήρχε κανένας μοντ επι πολλή ώρα,έστειλα ευτυχώς προσωπικό μήνυμα στην Παστέλλα και μπήκε και τον μπάναρε εις διπλούν τον τύπο γιατί μπήκε με άλλο νικ μετά,πιστεύω πως θα ήταν πολύ καλύτερο να υπάρχουν κι άλλοι μοντ...
    Αν δεν σας βρίσκεται κανείς προσφέρομαι κιόλας...Δεν είναι κατάσταση αυτή!Έφαγα ένα μπινελίκι λέμε...
    xristos_rock
    18.02.2008, 20:25
    Η αλήθεια είναι ότι εμφανίζονται πολύ συχνά κάτι τέτοιοι τύποι στο Chat τον τελευταίο καιρό, και βρίζουν χωρίς όριο...

    xristos_rock @ Music Heaven Radio
    κάθε Σάββατο τα μεσάνυχτα


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : xristos_rock στις 18-02-2008 20:26 ]


    despinakontogianni
    18.02.2008, 21:37
    Παράθεση:

    Το μέλος xristos_rock στις 18-02-2008 στις 20:25 έγραψε...

    Η αλήθεια είναι ότι εμφανίζονται πολύ συχνά κάτι τέτοιοι τύποι στο Chat τον τελευταίο καιρό, και βρίζουν χωρίς όριο...

    xristos_rock @ Music Heaven Radio
    κάθε Σάββατο τα μεσάνυχτα


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : xristos_rock στις 18-02-2008 20:26 ]





    Όλοι μας έχουμε πετύχει κανα δυο!
    pastella
    18.02.2008, 22:51
    Μα για κάτι τέτοια φαινόμενα δημιουργήθηκε ο ρόλος "συντονιστής του chat". Κι εγώ να μην έμπαινα, θα έβλεπε κάποιος άλλος τα μηνύματα στο post it και θα τον βόλευε τον τύπο.

    Τέτοιοι τύποι πάντα θα υπάρχουν, οπότε...
    matthias16
    19.02.2008, 18:04
    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 18-02-2008 στις 20:01 έγραψε...

    Επειδή σήμερα ήμουν παρούσα σε ένα συμβάν και δεν υπήρχε κανένας μοντ επι πολλή ώρα,έστειλα ευτυχώς προσωπικό μήνυμα στην Παστέλλα και μπήκε και τον μπάναρε εις διπλούν τον τύπο γιατί μπήκε με άλλο νικ μετά,πιστεύω πως θα ήταν πολύ καλύτερο να υπάρχουν κι άλλοι μοντ...
    Αν δεν σας βρίσκεται κανείς προσφέρομαι κιόλας...Δεν είναι κατάσταση αυτή!Έφαγα ένα μπινελίκι λέμε...




    Επισης υπαρχει και η λυση της "ΠΑΡΑΒΛΕΨΗΣ" αμα θελεις να αποφυγεις καποιον...Δεν καθεσαι να φας το "μπινελικι" ...
    pastella
    19.02.2008, 21:17
    Ήταν ένα πολύ brutal μπινελίκι Χρήστο, θα έπρεπε όλο το τσατ να κάνει παράβλεψη, δεν ηταν πριβέ μηνύματα. Έφαγε το μπαν του ο τύπος και καλά να πάθει.
    Tropaiatissa
    21.02.2008, 00:48
    Στην ατζέντα, πρέπει να υπάρχει ένα προβληματάκι... Στον τρέχοντα μήνα, εμφανίζονται οι εκδηλώσεις από τη μέρα που βρισκόμαστε και μετά, και απ' ότι είδα δεν εμφανίζονται οι προηγούμενες ούτε με το link "Όλος ο μήνας". (εκτός αν κάνω εγώ καμιά βλακεία... )

    Επίσης, πρέπει να έχει γίνει κάποιο λάθος με τις εμφανίσεις του Μπάση και της Αλκαίου στο Χάραμα. Εμφανίζονται κάθε Πέμπτη, Παρασκευή & Σάββατο, ενώ στην ατζέντα είναι καταχωρημένη η εκδήλωση κάθε μέρα!
    jorge
    21.02.2008, 08:33
    Παράθεση:

    Το μέλος Dalarofili στις 21-02-2008 στις 00:48 έγραψε...

    Στην ατζέντα, πρέπει να υπάρχει ένα προβληματάκι... Στον τρέχοντα μήνα, εμφανίζονται οι εκδηλώσεις από τη μέρα που βρισκόμαστε και μετά, και απ' ότι είδα δεν εμφανίζονται οι προηγούμενες ούτε με το link "Όλος ο μήνας". (εκτός αν κάνω εγώ καμιά βλακεία... )


    Για διευκόλυνση έγινε αυτό.

    Παράθεση:

    Το μέλος Dalarofili στις 21-02-2008 στις 00:48 έγραψε...

    Επίσης, πρέπει να έχει γίνει κάποιο λάθος με τις εμφανίσεις του Μπάση και της Αλκαίου στο Χάραμα. Εμφανίζονται κάθε Πέμπτη, Παρασκευή & Σάββατο, ενώ στην ατζέντα είναι καταχωρημένη η εκδήλωση κάθε μέρα!



    Thank you


    ilio
    27.02.2008, 00:49
    Απόψε παρουσιάστηκε πρόβλημα με τον server
    στο ραδιόφωνο.....είχα εκπομπή στις 12 το βράδυ
    και από τις 11.30 έπαιζε το ίδιο κομμάτι και
    έβγαζε ότι παίζει "άγνωστος παραγωγός"...
    έκανα επανεκκινήσεις και δεν μπορούσα να
    συνδεθώ με τίποτα.
    Προσπάθησαν και οι παραγωγοί Pastella και Alkyoni
    χωρίς επιτυχία ....
    alkyoni
    27.02.2008, 01:29
    Παράθεση:

    Το μέλος ilio στις 27-02-2008 στις 00:49 έγραψε...

    Απόψε παρουσιάστηκε πρόβλημα με τον server
    στο ραδιόφωνο.....είχα εκπομπή στις 12 το βράδυ
    και από τις 11.30 έπαιζε το ίδιο κομμάτι και
    έβγαζε ότι παίζει "άγνωστος παραγωγός"...
    έκανα επανεκκινήσεις και δεν μπορούσα να
    συνδεθώ με τίποτα.
    Προσπάθησαν και οι παραγωγοί Pastella και Alkyoni
    χωρίς επιτυχία ....



    Εχει ξαναπαρουσιαστει το ιδιο προβλημα στις 15/2/2008 οπως ειχα γραψει και παρακατω στο τοπικ της εκπομπης μου:
    Παράθεση:

    Το μέλος alkyoni στις 15-02-2008 στις 02:23 έγραψε...

    ΑΝΑΒΟΛΗ ΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ

    Λυπαμαι πολυ φιλοι μου...
    Σημερα το συστημα του Radio MusicHeaven και η τεχνολογια μας προδωσαν...
    Δεν μπορεσαμε να συνδεθουμε παρα τις επανηλλημενες μας προσπαθειες...ως τις 02:10!
    ....


    Δεν ξερω αν ειναι συμπτωση, παντως και στις 2 περιπτωσεις ο προηγουμενος παραγωγος ηταν ο iezeakill.
    Επισης θα ηθελα να προσθεσω στα προβληματα το οτι αργει λιγακι το chat του ραδιοφωνου και δυσκολευει λιγο την επικοινωνια οσων συμμετεχουν στην συζητηση.
    Ευχαριστω για το χρονο σας και καλες ρυθμισεις!
    PashalinaMakia
    07.03.2008, 15:57
    Ας τους μαζέψει κάποιος κι απο το post it δηλαδή!
    Οκ τους έφταιξε η Δ.Ε.Η. αλλά και εκεί βρισιές????????????
    mnk
    08.03.2008, 16:04
    ΕΔΩ
    Κάτω-κάτω στη σελίδα, γράφει.....
    "Στο αριστερό (μπλε) μενού θα βρείτε περισσότερες και πιο εξειδικευμένες πληροφορίες"
    Μόνο που το μενού είναι πλέον κόκκινο ....
    jorge
    08.03.2008, 18:05
    Thank you all
    delta66
    09.03.2008, 22:37
    Γιατι οταν απανταω σε ενα θεμα, πρεπει να παταω και :
    "Ειδοποίηση για νέες απαντήσεις: Μη Ενεργή (Ενεργοποίηση;) "
    ή να τσεκαρω το :
    "Στείλτε μου email όταν κάποιος απαντήσει σε αυτή τη συζήτηση"
    για να λαμαβανω email για νεες απαντησεις, και δεν γινεται αυτοματα (οπως σε αλλα fora)?
    δεν εχω δει καμια ρυθμιση στο προφιλ......
    Απο συνηθεια μερικες φορες το ξεχναω να ζητησω ειδοποιηση και δεν απανταω σε περισσοτερες ερωτησεις στο θεμα.

    uNick
    13.03.2008, 12:35
    Προφανώς για να επιλέγει ο καθένας να ενημερώνεται για τις ανανεώσεις των topics που ενδιαφέρεται να παρακολουθεί. Αν ποστάρεις σε 10 topics σήμερα και ενδιαφέρεσαι να παρακολουθήσεις τη συζήτηση μόνο στο ένα, δεν θα είναι ενοχλητικό να λαμβάνεις 100 email την ημέρα για τα άλλα 9 topics που δεν θέλεις να παρακολουθήσεις?... Είναι, λοιπόν, πιο εύκολο και πρακτικό να κάνεις ένα κλικ παραπάνω στο topic που σε ενδιαφέρει...


    mnk
    13.03.2008, 13:16
    Μα αυτό το θέμα λύθηκε με το περισκόπιο.
    delta66
    13.03.2008, 13:48
    Παράθεση:

    Το μέλος mnk στις 13-03-2008 στις 13:16 έγραψε...

    Μα αυτό το θέμα λύθηκε με το περισκόπιο.



    ????
    καποιο λινκ?
    ελειπα σε αυτο μαθημα.
    mnk
    13.03.2008, 13:59
    Πάνω-πάνω, σε όλες τις σελίδες, στην μαύρη μπάρα, αριστερά, εκεί που είναι τα πορτοκαλιά κουμπιά : "Προφίλ · ΠΜ · Blog · Περισκόπιο · Αποσύνδεση",
    πάτα το μαγικό κουμπάκι "περισκόπιο" .....

    Ωωωωωωω !! Μαγεία ......
    Βρήσκεις αυτά που έψαχνες !!!


    ΥΓ. Και να μην απουσιάζεις απ΄την τάξη.
    Αύριο με τον κηδεμόνα σου.