ελληνική μουσική
    680 online   ·  210.851 μέλη

    Αναφορά προβλημάτων (σοβαρών και μη)

    PashalinaMakia
    25.04.2008, 14:36

    Παράθεση:

    Το μέλος Orfeus στις 25-04-2008 στις 14:30 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 25-04-2008 στις 12:43 έγραψε...

    Παρακαλώ θα ήθελα αν γίνεται να απαντήσει κάποιος άλλος συντονιστής!Ευχαριστώ!



    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=FAQ&myfaq=yes&id_cat=9&categories=Forum#45



     

    Ακριβώς αυτό ήθελα να δω!Σε ευχαριστώ πολύ!


    Astron
    25.04.2008, 16:55

    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 25-04-2008 στις 14:36 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος Orfeus στις 25-04-2008 στις 14:30 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 25-04-2008 στις 12:43 έγραψε...

    Παρακαλώ θα ήθελα αν γίνεται να απαντήσει κάποιος άλλος συντονιστής!Ευχαριστώ!



    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=FAQ&myfaq=yes&id_cat=9&categories=Forum#45



    Ακριβώς αυτό ήθελα να δω!Σε ευχαριστώ πολύ!

    Μα ακριβώς το ίδιο link είχα παραθέσει και στην δική μου απάντηση...


    Orfeus
    25.04.2008, 17:02

    {#emotions_dlg.biggrin} {#emotions_dlg.thumbup} {#emotions_dlg.yes} {#emotions_dlg.clap} 

    {#emotions_dlg.beer}


    PashalinaMakia
    25.04.2008, 17:11

    Την απάντησή σου δεν τη διάβασα καν.{#emotions_dlg.biggrin}


    Orfeus
    25.04.2008, 17:16

    Ρωτάς κάτι και μετά .....δεν διαβάζεις;

    {#emotions_dlg.ohmy}

     


    PashalinaMakia
    25.04.2008, 17:19

    Έχω κόλλημα με την αντικειμενικότητα και θα ήθελα να έπαιρνα απάντηση απο κάποιον με ον οποίον δεν έχω διαπληκτιστεί.

    Συγγνώμη κ.Orfeus...{#emotions_dlg.blush}


    Orfeus
    25.04.2008, 17:23

    Παρακαλώ δεσποινίς PashalinaMakia.... Smile

    Θα πρέπει όμως να δεχτείς την απάντηση του Astron που προηγείται της δικής μου η οποία όπως απεδείχθη, ήταν τελικά περιττή. Το ίδιο link έδωσα κι εγώ. Δεν έγραψα κάτι άλλο ή κάτι περισσότερο!

    Let's do some living...after we die!!!

     

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Orfeus στις 25-04-2008 17:34 ]


    incomplete_angel
    25.04.2008, 23:41

    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 25-04-2008 στις 13:04 έγραψε...

    Το πρόβλημα το είχα στο blog μου..Αλλά οκ όλα καλά...ευχαριστώ πολύ! 



     

    Το κατάλαβα. Το ίδιο ίσχύει (νομίζω τουλάχιστον).

    Ελπίζω να βοήθησα ή τουλάχιστον να βρήκες κάποια άκρη τελικά.{#emotions_dlg.blink}


    JaNick
    26.04.2008, 10:33

    Και το δικό μου προβληματισμός είναι... Δεν ήθελα να ξεκινήσω νέο topic γι αυτό, και θεώρησα προτιμότερο να γράψω εδώ...

    Γιατί το blog του μέλους xatzo να είναι premium??? Εννοώ οτι ούτε πορβληματισμούς μεταδίδει ούτε προσωπικό ύφος έχει, ούτε καν ένα σχόλιο δεν έχει... Στο κάτω κάτω ποιον ενδιαφέρει όλη αυτή η ποπ ειδησεολογία και παρουσιάση νέων δίσκων απο καλλιτέχνες της μαζικής κατανάλωσης??? Άλλωστε πολλά απο τα post του είναι παρμένα απο άλλα sites...
    Νομίζω οτι δεν δικαιολογήται ενα premium αυτού του περιεχομένου... {#emotions_dlg.ban}


    jorge
    26.04.2008, 15:27

    Janick ξαναγράψτο στο σωστό topic σε παρακαλώ (πχ Τι σας εκνευρίζει), γιατί εδώ γράφουμε για προβλήματα (κυρίως τεχνικά).

    Pashalina, το ίδιο ισχύει και για σένα. Μην γράφουμε όπου να 'ναι γιατί δυσκολευόμαστε μετά να δούμε και να λύσουμε όσα αναφέρετε.

    Thank you και Καλή Ανάσταση.


    JaNick
    26.04.2008, 18:41

    Οκ jorge είχα ξεχάσει την ύπαρξη του συγκεκριμένου topic...

     


    Angelofdeath1990
    28.04.2008, 09:48

    Παιδια εχω και εγω προβλημα....εχω περασει φοτο μου εδω και 3 μερες και ακομη να μπει τι γινεται?και δεν εβαλα φοτο που να μην συμμορφονεται με τις απαιτησεις του Musiheaven....τι θα γινει θα μου την εγκρινετε.....μια χαρα φοτο ειναι w.t.h.{#emotions_dlg.confused1}.....?????


    thaliey
    28.04.2008, 10:31

    s emena eno exo valei to skype mu sto profile k eno to exo anoito grafei synexeia ot eiffline eno den eimai......gt sumvainei ayto??????


    Sokratis121974
    04.05.2008, 11:46

    Αυτο που θα ηθελα να παρατηρησω εγω ειναι το εξης.

    Παρατηρω πολλες φορες στο radio μας, οτι ενω υπαρχει ενα προγραμμα καποιες φορες δεν τηρειται...

    Απουσιαζει για οποιονδηποτε λογο ο παραγωγος της εκπομπης, και ο σταθμος ειναι σε......ξεκουραση!!!! Επειδη ειμαι νεο μελλος, δεν ξερω το πνευμα που λειτουργει ο σταθμος...  Εχω ακουσει καποιες απο τις εκπομπες , και πραγματικα ακους καλη μουσικη, και ηθελα τουλαχιστον να υπαρχει μια ενημερωση, μεταξυ των παραγωγων ωστε να μην υπαρχει κενο, και μαλιστα το προγραμμα να δειχνει οτι παιζει η συγκεκριμενη εκπομπη, ενω δεν παιζει τιποτε, ή υπαρχει αλλη εκπομπη στον αερα....Νομιζω οτι απο την στιγμη που εκτος τα δικα μας μελη που μπορει να μην (παρεξηγησουν), υπαρχουν και οι επισκεπτες, που μπορει να το δουν αυτο, και ισως να βγαλουν λαθος συμπερασματα....

    Φυσικα ειναι σεβαστο οτι καποιος/οια παραγωγως να μην μπορει καποια στιγμη να κανει την εκπομπη, ποσο μαλλον που και καποιοι φιλοι μας ειναι και μαθητες, φοιτητες με φορτωμενο ενδεχομενως το ωραριο τους, ομως (νομιζω) ας υπαρχει μια ενημερωση ωστε να μην ειναι ο σταθμος σε παυση, η ας υπαρχει μια ανακοινωση οτι δεν θα μεταδοθει η εκπομπη!!!

    Αν ακουγομαι υπερβολικος πραγματικα συγχωρηστε με!!! Δεν θελω σε καμια περιπτωση να θιξω κανενα...αντιθετως ειναι οντως αξιεπαινη η προσπαθεια ολων των παραγωγων και σε ολους νομιζω οτι αξιζει το μπραβο!!!

    Απλως ειναι το μονο πραγμα που παρατηρησα και δεν μου αρεσε και πολυ...

    Φιλικα Σωκρατης.


    PashalinaMakia
    05.05.2008, 16:57

    Άνοιξαν ένα θέμα

    και κάποια μέλη ανέφεραν το όνομά μου κι οτι με θεωρούν σπαστικιά κι άλλα τέτοια.Απάντησα όσο περισσότερο μπορούσα αντικειμενικά αλλά κάποιος εξακολουθεί να προκαλεί....

    Δεν ζητάω ούτε μπαν ούτε τέτοια,αλλά να ξέρετε σας το λέω οτι εγώ δεν προκαλώ και δεν δίνω σημασία.Γιατί δεν ξέρω τι άλλα θα ειπωθούν απο άτομα που ούτε καν έχουν συζητήσει μαζί μου.


    vouliakis
    05.05.2008, 17:29

    @PashalinaMakia κλπ παιδάκια: τα προσωπικά σας μπορείτε να τα "λύσετε" με ΠΜ. Δεν αφορούν το forum.

    (To "επίμαχο" topic μετακινήθηκε στα "Ανάλαφρα". Κρατείστε το αν θέλετε στη χιουμοριστική του διάθεση. Διαφορετικά, θα κλειδωθεί.)


    PashalinaMakia
    05.05.2008, 17:32

    Παράθεση:

    Το μέλος vouliakis στις 05-05-2008 στις 17:29 έγραψε...

    @PashalinaMakia κλπ παιδάκια: τα προσωπικά σας μπορείτε να τα "λύσετε" με ΠΜ. Δεν αφορούν το forum.

    (To "επίμαχο" topic μετακινήθηκε στα "Ανάλαφρα". Κρατείστε το αν θέλετε στη χιουμοριστική του διάθεση. Διαφορετικά, θα κλειδωθεί.)



    Σας το ξαναλέω εγώ απλά είδα το τοπικ και μου φάνηκε χαζή αυτή η επίθεση!

    Μη μου λέτε οτι έκανα κάτι!Είδατε οι άλλοι να έχουν χιουμοριστική διάθεση?


    jorge
    05.05.2008, 17:37

    Επίσης Πασχαλίνα μην γράφεις όπου να 'ναι. Το θέμα εδώ είναι "Αναφορά Προβλημάτων" (λειτουργίας και τεχνικής φύσεως κυρίως). Στο ανέφερα άλλωστε αυτό και πριν λίγα posts.


    PashalinaMakia
    05.05.2008, 17:41

    Συγγνώμη Jorge .Εαν θέλεις αυτά που έγραψα σβήσε τα...


    Sokratis121974
    06.05.2008, 15:16

    Συγνωμη βρε παιδια.... αλλα λιγο τα εχασα!!!!

    Περα απο τα οποια προσωπικα προβληματα καποιων μελων,  (που εμενα τουλαχιστον δεν με αφορουν)  μπορει να μου απαντησει καποιος στην ερωτηση που εχω θεσει ποιο  πανω;