ελληνική μουσική
    594 online   ·  210.848 μέλη

    Αναφορά προβλημάτων (σοβαρών και μη)

    alkyoni
    16.11.2010, 19:51

    Γεια σου Αυγη! Smile
    Δεν γνωριζω ποιο ειναι το καταλληλο προσθετο για windows 7 και firefox... αλλα θα σου προτεινα ενα εναλλακτικο τροπο , ασχετο με το site και τους browsers γενικοτερα.

    Κατεβασε το winamp (http://www.winamp.com/media-player/all) ή το vlc ( http://www.videolan.org/vlc/ ) ή καποιο αλλο σχετικο προγραμμα απ' οπου μπορεις να ακους online radio.
    Οταν το εγκαταστησεις, τοτε  πατησε το λινκ αυτο  http://webradio.musicheaven.gr:9850/listen.pls και ανοιξε το με το αντιστοιχο προγραμμα που εβαλες, κι ετσι θα ακους radio MH ,  ασχετως του site ( που αρκετες φορες "τρωει κολληματα" και αναβαθμησεις και δε μπορεις να ακουσεις εκεινη την στιγμη.)
    Οσο για το σχετικο προσθετο, ας  απαντησει καποιος που γνωριζει καλυτερα.Wink
    Καλη επιτυχια!{#emotions_dlg.beer}


    alkyoni
    16.11.2010, 20:02

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 11-11-2010 στις 22:48 έγραψε...

    Alkyoni, Hastaroth, Pterarhe, ilio τα προβλήματα με το κεντράρισμα και την εμφάνιση σε blogs + e-Περιοδικό. ...λυθηκαν :)

    Ευχαριστούμεεεε!{#emotions_dlg.beer}


    ilio
    17.11.2010, 08:07

    Ευχαριστούμε πολύ jorge!!{#emotions_dlg.thumbup}


    kithara-woman
    17.11.2010, 11:14

    Alkyoni,τα έχω ήδη κατεβάσει και το winamp και το VLC.Θα κοιτάξω όμως μήπως έχουν κάνενα update τα ιδια τα προγραμματα,κάποια τελευταια έκδοση,μηπως έχω τις παλιότερες.

    Θα ακολουθήσω αυτα τα βήματα και βλέπουμε.

    Ευχαριστώ για τις συμβουλές!Θα τις δοκιμάσω!{#emotions_dlg.clap}


    despinakontogianni
    23.11.2010, 20:49

    Γιατί εξαφανίστηκε το αστεράκι που είχα πάνω από το avatar μου;..{#emotions_dlg.rolleyes}


    -----------------
    ...παίζει το πιάνο μοναχό και μια μικρή σφυρίζει έναν παράταιρο σκοπό μιας μελωδίας παλιάς...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : despinakontogianni στις 23-11-2010 20:51 ]


    SouLRocK
    26.11.2010, 21:27

    Παράθεση:

    Το μέλος despinakontogianni στις 23-11-2010 στις 20:49 έγραψε...

    Γιατί εξαφανίστηκε το αστεράκι που είχα πάνω από το avatar μου;..{#emotions_dlg.rolleyes}


    -----------------
    ...παίζει το πιάνο μοναχό και μια μικρή σφυρίζει έναν παράταιρο σκοπό μιας μελωδίας παλιάς...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : despinakontogianni στις 23-11-2010 20:51 ]



    γιατί έγινες Guru!!!

    {#emotions_dlg.tt2}


    despinakontogianni
    27.11.2010, 01:15

    So? Είναι από μόνο του βεβαίωση συμμετοχής; Cool


    alkyoni
    30.11.2010, 15:08

    Υπαρχει προβλημα με την λιστα μελων... {#emotions_dlg.helpsmilie}ειμαι με firefox... και την εμφανιζει ετσι....{#emotions_dlg.wacko}





    επισυναπτόμενα: lista lathos thesh.jpg 
    jorge
    30.11.2010, 15:20
    Αλκυόνη, το ξαναβλέπεις; Πρεπει να διορθωθηκε. Σ' ευχαριστω.
    alkyoni
    30.11.2010, 15:32

    ΝΑΙ!!! Ολα καλα τωρα!{#emotions_dlg.thumbup} Σ' ευχαριστω κι εγω!{#emotions_dlg.beer}


    alkyoni
    07.12.2010, 22:03

    Στο post it τις τελευταιες μερες, εμφανιζονται ακαταλαβηστηκα μηνυματα....{#emotions_dlg.wacko}
    Οποιος γνωριζει, ας μας τα μεταφρασει! {#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.tt2}





    επισυναπτόμενα: post it problem 7-12.jpg 
    alkyoni
    08.12.2010, 21:43

    Λιγο νωριτερα εγραφα στο sillia on air, αλλα δεν εμφανιστηκαν σωστα ολα οσα εγραψα....{#emotions_dlg.sad}
    Διπλα στο λινκ που εδωσα, "κολλησε" και η υπογραφη μου....{#emotions_dlg.wacko}και οταν  εκανα επεξεργασια για να την αφαιρεσω, σβηστηκαν και καποια απο αυτα που εγραψα , ενω στην προεπισκοπιση , μου τα εδειχνε σωστα !!!!!! {#emotions_dlg.helpsmilie}
    Αυτο με την υπογραφη διπλα στο λινκ που δινω, το ειδα χθες οτι το εμφανιζει λαθος και σε παλαιοτερα ποστς !!!!!!{#emotions_dlg.wacko}


    Lorelei
    10.12.2010, 00:16

    Να ρωτήσω κάτι;Όταν μπαίνω στο ραδιόφωνο γιατί δεν φαίνεται το όνομά μου εκεί που έχει τα μέλη;{#emotions_dlg.oops}


    jacamar
    10.12.2010, 00:42

    Παράθεση:

    Το μέλος Lorelei στις 10-12-2010 στις 00:16 έγραψε...

    Να ρωτήσω κάτι;Όταν μπαίνω στο ραδιόφωνο γιατί δεν φαίνεται το όνομά μου εκεί που έχει τα μέλη;{#emotions_dlg.oops}



    σε μποικοτάρουν!!!

     

    δοκιμασε να συνδεθεις στο ΜΗ και να κανεις ανανεωση της σελιδας του ραδιοφωνου


    Lorelei
    10.12.2010, 00:52

    ναι το έχω κάνει αλλά δε γίνεται τίποτα... θα ξαναπροσπαθήσω όμως! ευχαριστώ!Smile


    -----------------
    Expose yourself to your deepest fear; after that, fear has no power, and the fear of freedom shrinks and vanishes. You are free - Jim Morrison

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Lorelei στις 10-12-2010 00:52 ]


    alkyoni
    05.01.2011, 14:03

    Εγραφα στο on air tou sympetherou λιγο νωριτερα....και παρατηρησα οτι εμφανιζονται λιγο περιεργα τα posts εκει....{#emotions_dlg.helpsmilie}
    Δεν ειναι ακριβως το ενα κατω απο το αλλο ..... τα 2 τελευταια, φευγουν προς τα δεξια...... {#emotions_dlg.wacko}


    jorge
    05.01.2011, 14:50
    Οι χαρακτήρες > δημιουργούσαν ένα θεματάκι...
    alkyoni
    26.01.2011, 21:56

    Εχει εξαφανιστει το κουμπακι για την προεπισκοπιση των μηνυματων (posts) στα θεματακια.{#emotions_dlg.confused1}
    Και τωρα που γραφω εδω, μονο το "αποστολη" βλεπω.......{#emotions_dlg.helpsmilie}


    AlfaWolf
    26.01.2011, 22:10

    Παράθεση:

    Το μέλος alkyoni στις 26-01-2011 στις 21:56 έγραψε...

    Εχει εξαφανιστει το κουμπακι για την προεπισκοπιση των μηνυματων (posts) στα θεματακια.{#emotions_dlg.confused1}
    Και τωρα που γραφω εδω, μονο το "αποστολη" βλεπω.......{#emotions_dlg.helpsmilie}



    Ναι σωστά !! μονο το αποστολή υπαρχει πια !!!


    jorge
    26.01.2011, 22:24
    Δεν πειράζει, στείλτε το απευθείας και αν κάτι πάει στραβά κάνετε τροποποίηση :)

    ΥΓ. Η προεπισκόπηση είχε κάποια προβλήματα που διορθώνουμε.