ελληνική μουσική
    466 online   ·  210.845 μέλη

    Συμπληρώστε τη φράση!!!

    alexia-vicky
    23.01.2006, 20:33
    ωχ!πως θα μπω εδω μεσα (αναρωτηθηκε!)...εσπρωξε, σκουντηξε....
    ageras
    23.01.2006, 20:37
    Ώσπου τον σταμάτησε ένας σεκιουριτας και βρήκε το πορτοφόλι της γυναίκας και....
    pastella
    23.01.2006, 20:42
    ...αμέσως κάλεσε τους υπεύθυνους ασφαλείας του πολυκαταστήματος και τον οδήγησαν προς τα γραφεία της διεύθυνσης. Εκει όμως...
    ageras
    23.01.2006, 20:46
    στο δίπλα δωμάτιο είδε μέσα από τις γρίλλιες το πρόσωπο της.(θα ήρθε μάλλον για να δηλώσει την απώλεια)σκέφτηκε..Αλλά...

    Live and let live


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ageras στις 23-01-2006 21:16 ]
    Exartate
    23.01.2006, 21:39
    εκεινη ακριβως την στιγμη και καθως κοιτουσε εκπληκτος μεσα απο τις γριλλιες η κοπελα βγαζει με μια αποτομη κινιση την μασκα που φορουσε στο προσωπο της και εκεινος δεν πιστευε στα ματια του!!!! εκει μπροστα του ολοζωντανη ειταν η.....
    Kali
    23.01.2006, 21:51
    ...η Νικόλ Κίντμαν με σάρκα και οστά!!!Δεν πίστευε στα μάτια του.Αλλά μόλις πήγε να την πλησιάσει ένας σεκιουριτας τον σταμάτησε απότομα και...
    Red-Rose
    23.01.2006, 22:22
    αφηστε μεεεεε αφηστε μεεεεε θελω αυτογραφοοοοοοο
    και τοτε η νικολ ακουσε τις κραυγες απελπισιας του και ανοιξε την πορτα... τον κοιταξε βαθεια στα ματια και του ειπε....
    houlina
    23.01.2006, 22:26
    "Ήλπιζα ότι θα με έβρισκες...πώς τα κατάφερες...?" και εκείνος...
    Exartate
    23.01.2006, 22:41
    ....αφωνος και σοκαρισμενος και καθως ξεροκαταπινε συνεχως και δεν ειχε λογια να της πει, ενιωσε το φως του να χανετε καθως σωριαστηκε στο πατωμα εμπρος στα εκπληκτα ματια των θαμωνον απο ενα χτυπημα που δεχτηκε απο τον σεκουριτα.....
    Red-Rose
    23.01.2006, 22:46
    τοτε η νικολ ριχνει μια μπουφλα στο σεκιουριτα ο οποιος πεφτει ξερος διπλα στον .... [ο τυπος ο αλλος εχει ονομα; δε διαωασα την ιστορια απ την αρχη..]
    η νικολ σπευδει να δωσει το φιλι της ζωης στον... αυτον τελος παντων.. οταν ξαφνικα...
    houlina
    23.01.2006, 22:48
    Η Νικόλ εκνευρισμένη από τον τρόπο που του συμπεριφέρθηκαν, παρακάλεσε κάποιους δικούς της να τον πάνε στο δωμάτιο του ξενοδοχείου στο οποίο έμενε και να τον φροντίσουν...Αυτός όταν ξύπνησε...
    Kali
    23.01.2006, 23:04
    ...Ψαχνόταν να δει που είναι γιατί η Νικόλ είχε πάει για γύρισμα κι έλειπε όταν είδε τη φωτογραφία της πάνω σ¨΄ενα τραπέζι και...
    VaNiTy
    23.01.2006, 23:35
    γραμμένο πάνω στη φωτογραφία τον αριθμό του κινητού της τηλεφώνου....σήκωσε το ακουστικό του τηλεφώνου του ξενοδοχείου και με τρεμάμενα χέρια σχημάτισε τον αριθμό της Νικόλ...."hello?" ακουστηκε η φωνή της ......
    pastella
    24.01.2006, 01:27
    Με τρεμαμενη φωνη ο νεαρος την χαιρετησε με τη σειρά του και εκει που πηρε μια ανασα. Ξαφνικα ακουει ενα σαματα να ερχεται απεξω απο το δωματιο, καποιος δινει μια στην πορτα, αυτη ανοιγει και βλέπει έντρομος μπροστα του...
    Hastaroth
    24.01.2006, 09:48
    ..τόν Tom Cruise νά ορμά καταπάνω του και να τον αρπάζη από τον γιακά ουρλιάζοντας "ρέ έκφυλε,τόσες γυναίκες έχει αυτός ο πλανήτης,με τη δικιά μου βρήκες να πάς;"
    revekka
    24.01.2006, 10:04
    Μα...Τομ, τραυλίζει ο νεαρός, εμένα οι προθέσεις μου είναι έντιμες. Για θυμίσου λίγο....εσύ χώρισες με τη Νικόλ. Εγώ σαν άντρας θα πράξω το χρέος μου και θα την αποκαταστήσω, να μη βγεί και τ’όνομα της κοπέλας....Η γιαγιά μου έλεγε καλύτερα να σου βγεί το μάτι παρά το όνομα.

    Σκέφτεται ο Τόμ...λέει, σύντεκνε, έχεις δίκιο, πως δεν το σκέφτηκα....πω πω...χαίρομαι πάρα πολύ για σας, σας δίνω την ευχή μου και να πας πολλά χαιρετίσματα στη γιαγιά σου. άιντε, come, sit and drink a ρακί with me

    alexia-vicky
    24.01.2006, 11:36
    Αφου θυμηθηκε τις κρητικιες ριζες του ο Tom, επεστρεψε στην αγχωνευτη Kate και ο νεαρος εμεινε αποσβολωμενος, προσπαθωντας να καταλαβει αν αυτο που ζει εναι...
    terezoulini
    24.01.2006, 14:39
    ενα τρελό όνειρο ή η πραγματικότητα..Μα το σημάδι απ'τη μπουνιά του σεκιουριτά είναι ακόμη στο μάτι του..οπότε...Ο Tom Cruise κρητικός?δεν το χωράει το νου του!!
    Κάτι ακούει όμως..μην είναι ντραμς..μην είναι μίξερ..
    houlina
    24.01.2006, 14:45
    Είναι η Μariah Carrey στο διπλανό δωμάτιο και τραγουδάει το ΄We belong together'...
    ageras
    24.01.2006, 14:50
    Τσιμπιέτε για λίγο κι αναρωτιέται αν είναι αλήθεια!!!!!Έτσι παίρνει θάρρος και πάει στην δίπλα πόρτα χτυπάει το κουδούνι και......